Вижте резултатите от анкетата: Каква операционна система ползвате?

Гласували
31. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Wndows 8 / 8.1

    1 3.23%
  • Windows 7

    22 70.97%
  • Windows XP

    5 16.13%
  • Mac OS

    1 3.23%
  • Linux

    2 6.45%
  • Друга

    0 0%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38
Like Tree3Одобрявам

ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #31

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    Или аз съм много зле, или ти не знаеш какво приказваш. Без значение дали акаунта има права или не, още от ... май виста трябва да се съгласяваш да си ползва правата и акаунт administrator няма, освен ако сам не си го направиш.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #32

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Или аз съм много зле, или ти не знаеш какво приказваш. Без значение дали акаунта има права или не, още от ... май виста трябва да се съгласяваш да си ползва правата и акаунт administrator няма, освен ако сам не си го направиш.
    С този пост се разбра че определено не знаеш и е добре да не говориш така крайно за неща които неразбираш. Още от Windows XP си има създаден Администраторски акаунт, но тепърва да те уча как , къде ,какво и кога - нямам време, и пак опираме до фразата че "трябва да се чете "

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #33

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    С този пост се разбра че определено не знаеш и е добре да не говориш така крайно за неща които неразбираш. Още от Windows XP си има създаден Администраторски акаунт, но тепърва да те уча как , къде ,какво и кога - нямам време, и пак опираме до фразата че "трябва да се чете "
    Бас държа че преинсталираш на цялата махла Уйндоусите и си най-добрия. Темата е друга, нямам какво да добавя.

  5. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #34

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    От няколко месеца съм с Win8 прет това с Win7 невиждам някаква фрапираща разлика.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #35

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Бас държа че преинсталираш на цялата махла Уйндоусите и си най-добрия. Темата е друга, нямам какво да добавя.
    Относно инсталациите и "махалата" -Не инсталирам нелегален софтуер , не се занимавам с инсталации !!!
    отделно самото понятие - "махалата" ми е как да кажа нещо което не ме интересува и ако много държиш да се занимаваш с моята махала - дай телефон да го раздам на желаещите .


    Техно, давай го малко по-скромно бе човек. Каза, че трябва да се чете и че делиш IT-тата на специални като теб и некадърни, не го повтаряй във всеки пост...
    kod
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 06-08-14 в 10:52.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #36

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Това се избягва като се логнеш с администратторския акаунт
    Не се избягва специално за OpenVPN! Трябва изрично да му зададеш да се изпълнява с админ права!

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Или аз съм много зле, или ти не знаеш какво приказваш. Без значение дали акаунта има права или не, още от ... май виста трябва да се съгласяваш да си ползва правата и акаунт administrator няма, освен ако сам не си го направиш.
    Съгласен!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    С този пост се разбра че определено не знаеш и е добре да не говориш така крайно за неща които неразбираш. Още от Windows XP си има създаден Администраторски акаунт, но тепърва да те уча как , къде ,какво и кога - нямам време, и пак опираме до фразата че "трябва да се чете "
    Не съгласен!
    Най-вече с назидателния тон! Четете, четете - само ти четеш...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #37

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    И аз съм много кадърен, всичките ми машини са с 8.1 и само един кошник съм оставил с ХП 'щото на него пускам едни "вълшебни" програмки дето не се харесват с 8-та. Хич не ми пука че няма старт и че имало големите квадрати. Машините ми работят по добре под 8/8.1 отколкото под 7, това е лично наблюдение. А и си е веселба с GPT-татa и UEFI

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #38

    Отговор: ОС дял - Windows 7 - 51%, Win XP - 25%, Win 8 - 12%

    Цитат Първоначално публикувано от oddi Виж публикацията
    А и си е веселба с GPT-татa и UEFI
    Ааааа добре дошъл ....новото за Windows си е добре познато за Мак потребителите ...само дето не ползваме UEFI а чисто EFI

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  5. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе