Резултати от 1 до 3 от общо 3

Problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    6
    #1

    Problem

    Здравейте

    Искам да Ви питам няколко работи:

    1. Дадоха ми Win XP Sp1 да обаче, когато почна да го инсталирам ми казва че паролата на windows-а е illegal. Kак мога да го оправя и да си инсталирам Sp1 ?

    2. Втория въпрос ми е свъран с Sniffer-ите.Значи как мога да се защитя от тях(че ми писна всички в мрежата да виждат какво правя) и кой sniffer е най-добър?



    P.S. Sniffer-ите са програми за следене на пренимаващите пакети по мрежата

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #2

    Problem

    Ето ти как да си го качиш в осем стъпки:



    1. PUSNETE SI SYSTEM RESTORE I IZBERETE CREATE NEW CHECKPOINT. AKO NESHTATA SE OBURKAT SAMO TOVA E SPASENIETO!!!

    2. "Deaktiviraite" si windowsa kato smenite neshti4ko na kliu4a "oobtimer" v HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents

    3. Za da se pokaje Windows Priduct Activation - Start->Run->%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

    4. Izbira se "Activate by telephone", "change product key" i vuvejdate nqkoi ot validnite kliu4ove dadeni PO_DOLU!

    5. Ako sled vuvejdaneto vi vurne kum predishniq ekran izberete "remind me later" i restartiraite

    6. Sled restarta pusnete pak Start->Run->%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a i ako vidite "windows is already activated" togava neshtata sa nared.

    7. Instaliraite SP1

    8. Ako neshto se e oburkalo ili ne e prielo cd-key-a windows shte otkaje da bootne i togava natiskate F8 po vreme na na4alno zarejdane i izbirate "last known good configuration". I edva li shte opitate otnovo



    RHKG3-8YW4W-4RHJG-83M4Y-7X9GW - тоя работи!!



    Сори че е на латиница ама не ми се преписваше! а за 2 въпрос не че съм някакъв капацитет но съм почти убеден че е невъзможно да се предпазиш!


  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Problem

    По въпрос N2.

    Виж какво, със сигурност едва ли във вашата мрежа някой ползва sniffer. По-скоро ползват други програми за да "виждат какво правиш". Така, че според мен въпроса ти е зададен неправилно. Намери си нещо от рода на 12Ghost и го ползвай по предназначение. Ето ти един линк <font color="red"><u>Тук</u></font id="red"> , който ще ти е от полза. Сниферите се използват за малко по-други неща и по друг начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 15:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 09:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 14:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 01:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 12:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе