Резултати от 1 до 7 от общо 7

Вьпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #1

    Вьпрос

    Имам странен проблем ???[]

    В 12.00 вечерта когато се сменя датата ми забива на син екран компа ????

    Инсталнал сам го с вин98СЕ и е в зала с инсталиран с ХАЛЛ.

    ДАите някаква идея от какво може да е ???

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Вьпрос

    Да не би да искаш да кажеш че при инсталацията на тоя 98 е използван имидж със ХАЛ директория ????Ако е така лично искам да се запозная с човека дето го е направил успешно[:D]

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #3

    Вьпрос

    Не се габаркаи

    ПОсле е инсталиран хала ,но ми се стори необходимо ,че е по-добре да кажа как е настоен компа.

    А по бъпроса да имаш да кажеш нещо ???


  5. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #4

    Вьпрос

    nai veroiatno 6ela e bygav i toi prai taia mizeria probvai bez 6el dal 6a zabii

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #5

    Вьпрос

    10x ;0

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #6

    Вьпрос

    Вижте сега,идеята на ХАлл дистрибутивната дир е като например имаме една прежа от 400ПС ,с РАЛИЧНИ хардурни установки:та имиджа така да се направи,че всяко ПС да си рови из ХАЛл базата и да си инсталира нужните драйверчета и тнт;за съжаление нито майкрософт нито никой друг засега успешно е постигнал тва;ако ПСтата са еднакви проблема е НУЛЕВ;правили сме го дори под линукско фтп,НОВЕЛ 6.0 и ВИН 2000 имидж....е,4е от 32 ПСта инсталирани наведнъж 16 дропват тва е друг въпрос[:D]



    При теб проблемя явно е строго специфичен и се опасявам че тук няма такъв човек който да ти отговори римут дето се казва,трябва да се погледне на място какви са точно настройките ти

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #7

    Вьпрос

    Ми сложил ли си му SP-овете ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вьпрос за изскачащ прозорец ?
    От sam123 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 29-05-12, 21:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе