Резултати от 1 до 11 от общо 11

HELP с WINISO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #1

    HELP с WINISO

    Някой знае ли как мога да си направя BOOTABLE CD.Знам 4е става с win iso само 4е нещо не мога да се оправя.кой файл трябва да се направи botable( конкретно става въпрос за Windows)Имам го и ISO i екстрактнат.След като го отворя като ИСО как да си направя такъв диск.имах тука някви неуспе6ни опити ама ни6то не става(фаила е WBO)ама правилния ли е и какво да го прая....Ще съм ви благодарен ако някой ме светне

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #2

    HELP с WINISO

    Абе не се занимавай с недоказани програми, пусни си неро-то там има възможност да направиш bootable CD много по-лесно отколкото с разни програмки които не правят нищо както треа. Неро Бърнинг Ром е завършен продукт така че няма да ти се наложи първо да създадеш с ISO-то с WinISO а след това да го пържиш с WinOnCD или някоя друга програма която се използва за целта!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    20
    #3

    HELP с WINISO

    tochno, osven tova izleze nero 6

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #4

    HELP с WINISO

    Имам неро 6 но при него ми трябва дискета с bootable файл.какъв трябва да е той(кой ако става въпрос за instalacionen windows),и extractnat ли трябва да е windowsa, когато го записвам на диска(до сега не съм правил такъв диск и не съм запознат)

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #5

    HELP с WINISO

    И WinISO иска bootable file за да направи едно CD bootable .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #6

    HELP с WINISO

    Е какъв трябва да е тоя файл.С winisoto faila е "WBF".,до тук добре.след като го направя къде да го сложа(това ми е проблема бре хора)Какво трябва да съдържа диска който записвам,това питам,за да е bootable disk.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #7

    HELP с WINISO

    В долния ляв ъгъл на прозореца на WinISO-то има един бутон Bootable CD кликваш на него и ти дава да сложиш bootable file-а в имиджа .И после save-ваш файла и си готов .

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #8

    HELP с WINISO

    ако презаписваш бутабъл диск - копието също ще бутва.

    аз за да съм сигурен избирам - Disk Copy.



    иначе прави както ти казаха хората - "Make Bootable CD"

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #9

    HELP с WINISO

    Ето боот фаил, на който му е необходимо за WinXP, а на сата от където се дърпа има и статия как да си направим WinXP SP1 боот ЦД.

    http://www.tacktech.com/pub/xpboot/bootfiles.zip

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #10

    HELP с WINISO

    Има една много готина програма bbie която можеш да използваш да извличаш boot сектора от даден носител, било то CD или FDD потърси в Google откъде да си я дръпнеш

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #11

    HELP с WINISO

    Deadmaker това нещо става и с WinISO .А може също така и да търка boot file-а на носителя но трябва да му направиш image .

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. кажете ми БЕЗПЛАТЕН аналог на WinISO
    От Anakin във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-06-04, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе