Резултати от 1 до 9 от общо 9

как да деинсталирам програма която не може да се

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #1

    как да деинсталирам програма която не може да се

    Как да махна от контрол панел instalala (имам Heroes III ,но инсталиран като програма в контролния панел.Как да я махна 6тото по обикновенния на4ин не става (remove program).И на вси4кото отгоре заради него направих най-голямата глупост опитах се да си преинсталирам windowsa,но явно съм бил доста разсеян (да не казвам нещо друго)и си сложих нов windows ,само че на другия ми partition.Та как да махна Heroes-a ,и как да махна другия win (без да форматирам партишана щтото имам 40 Gb които не искам да трия)С ХР съм.За това пуснах тема как да си направя Bootable disk .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    как да деинсталирам програма която не може да се

    Ако е само да махнеш иконата от Control Panel-a намери с Start/Find --> *.cpl и виж, кое прилича по име на това, което искаш да махнеш и просто го изтрии, но по-разумно е да го запазиш в нарочна папка, за да можеш да го възстановиш, ако си объркал нещо. И по-внимателно с *.cpl, просто съвет. Ако искаш да затриеш (изтриеш) окончателно програмата (играта) и не се е получило по "нормалния" начин, направи следното:

    Намираш попката с програмата (играта) посочваш я с мишката и я изтриваш най-безеремонно по най-лесния за теб начин (от контексното меню,/кавиш Delete (Del),/или икона "Х"). Добра идея е после да прочистиш регистрите, за да премахнеш ненужните връзки с изтритите и/или непотребни файлове. И това е почти всичко.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #3

    как да деинсталирам програма която не може да се

    Хубаво за тва *.cpl но няма такава икона там(инсталираните от играта в control panel са 3 /всъщност ми ги дава като икони все едно е играта/)пробвах да я изтрия цялата(не и преди да пробвам да ги деинсталирам)не става.кажи ми от къде да и махна регистрите.А за Windowsa ще трябва ли да си форматирам партишана.Аз всъшност искам да ги форматирам само 4е няма кои да ме светне как да си направя bootable cd

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    47
    #4

    как да деинсталирам програма която не може да се

    Ами да ти дам съвет за регистрите. Най-добре е да ползваш някоя прог. която почиства мъртвите рег.. Предлагам ти SystemMechanic много е добра и все пак внимавай какво ще изтрие прог.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #5

    как да деинсталирам програма която не може да се

    Control Panel-->Run-->regedit-->Edit-->Find и пишеш Heroes и триеш всичко с името на играта .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    18
    #6

    как да деинсталирам програма която не може да се

    виж сеа има една рограма с която можеш да махнеш хероес името и е адд ремове 2003 тя изпълнява ролята на стандартния Adr Remove където е в Windows значи ще ти дам директен линк да си я свалиш обаче е много яка и е комерсиална трябва ти крак

    аре успех преди това направи горното от регистъра кyето WarLord го писа.

    Add/Remove Plus! 2003 работи вместо стандартния панел на Windows за деинсталиране на програми, при това доста по-добре от него. Интересен и доста полезен елемент е функцията за показване на програмите с липсващи или повредени деинсталиращи модули. Освен това, можежда разпечатищили експортирашсписък с инсталираните на компютъра програми.













    Линка е :http://www.aurelitec.com/download/arptrial.exe


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #7

    как да деинсталирам програма която не може да се

    от регистрито HKEY_LOCAL_MACHINE->Software->Microsoft->Windows->CurrentVersion->Uninstall намираш там херо-то и го затриваш и повече няма да се вiжда в add/remove programs

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    33
    #8

    как да деинсталирам програма която не може да се

    TX.Mahna se.Ot registrite mu e maikata.A tia programi do sega edna sviasna ne sam vidial za remove.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #9

    как да деинсталирам програма която не може да се

    За т'ва само ръчно почистване на регистрите (естествено ако знаеш какво да триеш) .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 10-03-12, 12:30
  2. Отговори: 4
    Последно: 23-06-08, 22:01
  3. Отговори: 4
    Последно: 23-12-04, 15:32
  4. Програма, която да...
    От Raziel във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-04, 11:53
  5. Програма която да...
    От Stealth във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-02, 20:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе