Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

WinXP SuX !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    WinXP SuX !

    Имам следния проблем: Когато заредя сайт и на него има гифчета както примерно сега в сетком на всеки юсер почти тези гифчета не се движат. За 1 път ми се случва. От къде да го оправя?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    WinXP SuX !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам следния проблем: Когато заредя сайт и на него има гифчета както примерно сега в сетком на всеки юсер почти тези гифчета не се движат. За 1 път ми се случва. От къде да го оправя?



    <div align="right">оргинално мнение на CreatoR</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Активирай си нужните опции в експлорера или за по-лесно ги reset-ни до default. Какво е виновен Windows-а не ми е ясно, проблема е в Explorer-a.

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    WinXP SuX !

    Eее добре де. Съмнявах се, че е нещо от уиндоуса. Мерси много !

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #4

    WinXP SuX !

    IE sux. Вземи си намери някой нормален браузър, последния netscape и opera-та са добри варианти. Най-малкото са по-бързи...

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #5

    WinXP SuX !

    И какво по-точно е кофтито на Интернет Експлорър ?

    На моята машина съм сигурен, че се движат еднакво бързо. А като гледам много хора от форума са с доста по-добри компютри.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #6

    WinXP SuX !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">IE sux. Вземи си намери някой нормален браузър, последния netscape и opera-та са добри варианти. Най-малкото са по-бързи...



    <div align="right">оргинално мнение на Kirande</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Особено зареждането на новите Netscape-и е много бързо. Само 10-15 минути по хронометър...А за бъгоове в Netscape и дума не може да става!...Направо.



    За Оpera съм съгласен...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #7

    WinXP SuX !

    Сарказмът, мисля, е малко не на място . Последния Netscape ми зарежда със същата скорост, с която ми зарежда Опера.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #8

    WinXP SuX !

    И аз съм съгласен за Netscape-а. Много бързо зареждат 7.хх версиите. Отдавна отмина времето на 6.0 която зареждаше по 5 минути. Опера-та е също добър избор...

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #9

    WinXP SuX !

    Като стана дума за операта имам един въпрос:

    Когато напиша някоя парола и ме пита дали искам да я запомни. Съответно му давам "Да, винаги за тази страница" или никога.

    До тук добре, но защо другия път пак ме пита и пак отново и пак....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #10

    WinXP SuX !

    това на abv.bg ли ти го прави?

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #11

    WinXP SuX !

    и аз немога да разбера какво му е лошото на IE като сте фенове на Netscape и Opera кажете някое тяхно предимство не само общи приказки

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #12

    WinXP SuX !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като стана дума за операта имам един въпрос:

    Когато напиша някоя парола и ме пита дали искам да я запомни. Съответно му давам "Да, винаги за тази страница" или никога.

    До тук добре, но защо другия път пак ме пита и пак отново и пак....



    <div align="right">оргинално мнение на trastikata</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Всеки път като въвеждаш нова парола & име ще те пита дали да я запази. Просто може да пази по няколко за един сайт. А иначе считам, че решение на твоя проблем може да бъде да не въвеждаш праолата си всеки път (ако я има запазена вече), а да използваш Ctrl+Enter, за да се въвежда автоматично!

  16. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #13

    WinXP SuX !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като стана дума за операта имам един въпрос:

    Когато напиша някоя парола и ме пита дали искам да я запомни. Съответно му давам "Да, винаги за тази страница" или никога.

    До тук добре, но защо другия път пак ме пита и пак отново и пак....



    <div align="right">оргинално мнение на trastikata</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Оправи си настройките на Операта стъпка по стъпка и нещата ще се оправят. И ако ползваш огнена стена, може и тя да е генератор на проблеми. Аз например имам проблем, когато забраня бисквитките. Обикновенно ползвам MyIE безплатна надстройка на IE, която има толкова много подобрения в сравнение с IE, че е просто незаменима. Препоръчвам ви я!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #14

    WinXP SuX !

    Незнам за вас но аз честно казано си свикнах с Опера и съм много доволен нито ми забива нито бъгва и със сигурност е доста по бърза от ИЕ само едно което не ми харесва е че плъгина за флашгета не е баш баш да кажем не можеш като на ИЕ да си downloadall with flashget има си и доста предимства като да кажем за запазване на това докаде си стигнал с запазване на сесията примерно си отворил 15 саитчета и си се наврял из 2-3 форума и трябва отидеш някаде спешно и после как да продължиш и за ИЕ ако не се лъжа имаше нещо такова но аз съм си вече пристрастен към Опера.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #15

    WinXP SuX !

    1. Сваляча на операта си е добър, има си резюм. Спираш трансферите преди да угасиш Операта и като я пуснеш пак, ги резюмваш.

    2. Операта има най-богатото десно меню. Цъкаш десно, ”Copy link adress” и хвърляш линка във башсваляча. Но това се налага само при много слаба връзка.

    Иначе има плугин за закачване на сваляч, но е много досадно да се показва непрекъснато. Аз го махнах, досаждаше ми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. WinXP SP2 ICS/NAT
    От GreenOreh във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-06, 03:33
  2. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 09:29
  3. WINXP BG
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 17-10-03, 19:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе