Резултати от 1 до 4 от общо 4

Windows Auto Update

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #1

    Windows Auto Update

    на кой порт се връзва това чудо че откак си сложих firewall никакви ъпдейти не тегли

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    46
    #2

    Windows Auto Update

    ne ti trqbva... install-vai si samo SP-ovete

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #3

    Windows Auto Update

    Кинг, ние ако чакаахме само SP-тата досега всички да сме с Бластер, ама просто някои хора посещаваме по честичко windowsupdate.microsoft.com.



    Копер, не знам точно но защо не посещаваш ръчно страницата за ъпдейтите, Автоматичното обновяване никога не е работило както треа, било с файъруол или без такъв. Просот си определи един ден в седмицата в който да проверяваш за ъпдейти. Пък и ако четеш новините на сетком, тук в голяма част от случаите се пускат новини с по важните кръпки

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #4

    Windows Auto Update

    ами от мързел основно .. сега проверявам на 2-3 дни през страницата но понеже немога да рестартирам по всяко време трябва да оставам до по късно за да ги издърпа и после инсталира а с автоматичния само инсталацията чакам. Вярно че не е цвете самия autoupdate и дърпа по няколко пъти еднакви pach-ове ама по лесно ми са струва.Освен това един netstat ще ми каже каквото искам да знам ама немога да го хвана в крачка да се свързва само гледам в event log-а че не е успял.Та ако някой знае порта аз предполагах че е на 80 но явно не е. Мерси предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Auto vs. Heat и Auto Fan vs. High или Low Fan?
    От dmitko във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 5
    Последно: 16-02-12, 17:06
  2. Windows Update
    От abv във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 27-03-06, 14:01
  3. Windows Update проблем
    От flail във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 20-09-04, 11:52
  4. Има ли файда от windows update???
    От Sunny във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 17-01-04, 05:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе