Резултати от 1 до 7 от общо 7

Сериозен проблем с Win98SE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    Сериозен проблем с Win98SE

    Toq win98 me pobarkva-sled kato instalirah nero6 mi se skapa kompa. vseki pat pri zarejdane pokazva slednoto:

    Invalid VxD dynamic link call from acpi(05)+00000572 to device "oo26", service 8019

    Your Windows configuration is invalid. Run the Windows Setup program again to correct this problem.



    Preinstalirah go i se poqvi sashtiq sin ekran s toq nadpis-da ne hardwaren problem. plz help.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #2

    Сериозен проблем с Win98SE

    май ти трябва чиста инсталация на Win - т.е. трябва да изтриеш win директорията.

    на първо време опитай да го инсталираш в друга директория - например в C:\Proba ,

    след това инсталирай Неро и ако нямаш проблеми значи просто е било дошло време за нов уин.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Сериозен проблем с Win98SE

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Toq win98 me pobarkva-sled kato instalirah nero6 mi se skapa kompa. vseki pat pri zarejdane pokazva slednoto:

    Invalid VxD dynamic link call from acpi(05)+00000572 to device "oo26", service 8019

    Your Windows configuration is invalid. Run the Windows Setup program again to correct this problem.



    Preinstalirah go i se poqvi sashtiq sin ekran s toq nadpis-da ne hardwaren problem. plz help.



    <div align="right">оргинално мнение на user25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Опитай се да влезнеш в Safe Mode (преди да зареди уиндоуса почуквай през 2 секунди F8) и от Add/Remove в Control Panela деинсталирай Neroto. Следващият път ползвай Easy CD Creator + съответния UpDate за твоята записвачка.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    54
    #4

    Сериозен проблем с Win98SE

    а закачена ли ти е записвачката??? защото при мен този проблем възникна след като я откачих.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    Сериозен проблем с Win98SE

    аз съм с 98СЕ но мямах проблеми с неро 6 ! малко големи4ко ми се видя и гозамених с по стара версия !

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #6

    Сериозен проблем с Win98SE

    Каква ти е конфигурацията[?]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #7

    Сериозен проблем с Win98SE

    abe ve4e go preinstalirah win-a-taka 4e ve4e nqma problem. mai ima6e nqkakav problem s nero i zapisva4kata.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сериозен проблем с компютъра ми ?!?!?ПОМАГАЙТЕ
    От nb2002 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-08-09, 16:54
  2. Panasonic CS/CU-YW12DKE - сериозен проблем
    От underweaver във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-06, 21:36
  3. Проблем с Win98SE
    От dekoni във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 28-03-06, 10:21
  4. проблем с Win98SE
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 18-06-05, 22:54
  5. AMD 2500 сериозен проблем с охлаждането!!!
    От lord_ice във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 21
    Последно: 26-02-04, 20:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе