Резултати от 1 до 5 от общо 5

Windows XP i ima li pochva toi u nas

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #1

    Windows XP i ima li pochva toi u nas

    Naposleduk gledam che dosta hora tursiat win xp ta reshih i az da go testvam!!

    Eto skromnoto mi mnenie sled 2chasa rabota s nego staba duma za build 2526 RC2.



    Predimstva:

    1. Burzo startira - ne kolkoto win 98 no gore dolu!!

    2. IE6.0 e strashno gotin niama da komentiram

    3. Media player 8.0 strashno me nakefi kato proizvoditelnos i kachestvo na kartinata i gotin interface!!!

    4. Visoka stabilnost na Driverite za videokartata displaya ne se skapva dori pri zabivane na Quake 3 kakto stava na win2000 !!

    5. Visoka suvmestimost s stari igri pisani za win98 no samo pod D3D!!

    6. Eto igrite koito vurviat po dobre na XP ot kolkoto na win98:

    BLACK&WAIT, Sacriface, BroodWar, Porsche2000 SuperBike2001 e tia testvah za tolkova mi stigna vremeto mislia che shte ima i oshte!!

    7. Dobre e che sa se setili da postaviat opcii za premahvaneto na shareniata i postavianeto i v razumni granici.



    Bugove:

    1. Opengl igrite ne go razpoznavat kato horata Quake 3 zabiva v menuto!! moje bi s po nova versia shte se opravi trabva da pachna Quake 3.

    2. IPX/SPX protokola ne e suvmestim s tozi na win98 tova e star bug ot win2000 poneje mrejovata pod systeme e izcialo nasledena ot win2000.

    3. Mnogo goliamo vreme za instalacia na pentium 3 500Mhz 128RAM otne 1h

    4. Tolkova sharenia deto sa ia slojili poveche miaza na cigania otne mi pet minuti dokato razbera kade sa mi ikonite ot desktopa!!!

    5. Pravi mi vpechatlenie che za nego oshte niama draiveri za videokarti na markovite proizvoditeli kato Creative i Elsa. shtoto negovite driveri ne mogat da se sravniavat s tezi na proizvoditelite na hardware!!



    E tova e ot mene ako niakoi iska da spodeli prikluchenia s windows XP tazi tema e otvorena za diskusii !!!




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    157
    #2

    Windows XP i ima li pochva toi u nas

    IE 6.0 държи ли се стабилно защото аз го сложих под МЕ и от време на време зависваше при стартиране, по отношение на инсталирането С.Миланов казва че при него се е инсталирала за по-малко от половин час !!!

    но на доста добра машина:

    Motherboard: Abit KT7a RAID

    Processor: AMD Thunderbird 1200MHz/133

    512 MB PC 133 SDRAM PQI 7.5 ms (2x256 MB)

    Video card: Matrox Millenium G400 DualHead Max 32MB SGRAM

    HDD:

    40 GB IBM 60GXP 7200 rpm/2MB, NTFS file system

    6.5 GB Maxtor Diamond Max 6800, 5400 rpm/2MB, NTFS file system.

    не вярвам голямата разлика да е дошла от процесора. Ти с какъв хард си ??? а не знам дали NTFS оказва влияние при инсталирането.

    Който иска да прочете впечетленията на Сергей за XP:

    http://comexgroup.com/software/windows_xp1.htm



    One Ring to rule them all

    One Ring to find them

    One Ring to bring them all

    and in the darkness bind them

    "J.R.R.Tolkien"

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #3

    Windows XP i ima li pochva toi u nas

    Dobur post ivane

    IE6 ne se durji mnogo dobre nito na 2000 nito na 9x ama pod XP e idealen. Otnosno OpenGL - naistina vide driverite mu sa... ama kato si slojish ot proizvoditel nikakvi problemi nqmam s nego (Quake3 na 1280x1024 na max si4ko vurvi kato pushka). Vse pak M$ obqviha 4e nqi-ve4e sledvashtite buildove shte opravqt driveri - prosto otnema dosta vreme dokato vseki zapadnodjagataiski proizvoditel na hardware si prenapishe driverite Pravi mi oba4e neshto vpe4atlenie - kolkoto po-nivi jeleza imash po kompa tolkova po-golqma e razlikata v skorostta sprqmo 2000 - izglejda e pooptimiziran za takiva. Normalno interesa da e golqm kum XP (oniq post v tehnolink stana 9 stranici ve4e prosto windows4eto e gotino.

    Az sum sus dolu-gore sushtata mashina kakto opisanata (Tbird1200...) i pri mene instalaciqta nqma i polovin 4as. Razlikata moje bi e nai-ve4e ot hdd-to - ATA100/7200/2M e seriozno burzo neshto.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    Windows XP i ima li pochva toi u nas

    A mejdu drugoto otkrix nov nachin za restartirane na windows XP puskash si NFS5 igraesh malko i kato natisnesh exit to system windowsa se restartira!!!!!




  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #5

    Windows XP i ima li pochva toi u nas

    )))))

    Nqmam takiva problemi

    Imah sus nqkoi versii na Detonator ama sega - nikakvi




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  2. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  3. DOS i ima li toj pochva u nas
    От ru-boy във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 03-03-03, 23:58
  4. XP pochva da si pokazva rogata...
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 02-05-02, 01:48
  5. Cooler Peltier ima li pochva toi u nas
    От Ivan във форум Овърклок
    Отговори: 20
    Последно: 06-03-02, 16:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе