Резултати от 1 до 3 от общо 3

Относно WindowsХР Update

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #1

    Относно WindowsХР Update

    Не бях ползвал отдавна УинЪпдейта - автоматичния съм го изключил и като го пуснах ръчно от ИЕ ми прави проверка за последна версия на софтуера за Ъпдейт и ми казва, че има нов софтуер. Появява се допълнителен екран дали искам да си инсталирам Windows Update от 23.08.2003. отговарям да, а на браузъра ми изкарва съобщение, че има нов софтуер и ми предлага да го сваля. Всичко минава и в браузера отново търсене и същото съобщение, че има обновление на сайта и ми трябва нов софтуер. Просто зацикля в този порочен кръг. Не ми е за първи път да използвам тази функция на Уин, но сега за първи път ми се случва. WinXP SP1 IE6 NAV2002


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #2

    Относно WindowsХР Update

    Ако си купил легално копие на Уиндоус ХР - платил си не малко за съпорта на М$, задължени са да ти помогнат, ако не си го купувал, изтегли си критичните ъпдейти ръчно.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #3

    Относно WindowsХР Update

    То това е ясно, но ми се иска да разбера защо е станало така. Пробвах следното:

    Some advanced users have resolved this problem by following the steps below. If you have

    trouble finding the files or string value listed below you should not attempt this resolution. Deleting the wrong items in this process can damage your computer.

    1. Close Internet Explorer.

    2. Delete IUCtl.dll and the IUEngine.dll from both the system32\dllcache and system32 folders.

    3. Delete the registry string value “SelfupdateStatus” present in the

    HKLM\Software\microsoft\windows\currentversion\windowsupdate\IUcontrol key.

    4. Delete iuenginenew.dll, if it exists.



    Downloading and installing new Windows Update site software may also resolve this issue.

    Follow the instructions in the article on manually installing the Windows Update software,

    located elsewhere on this page.



    You may also be able to resolve this issue by deleting the files in your temporary Internet

    cache. Follow the instructions below:

    1. Close the Internet Explorer.

    2. Right-click the Internet Explorer icon.

    2. Click "Properties."

    3. On the General tab, click "Delete Files."

    След това вече не ми зацикля на точката за постоянен ъпдейт, а ми изкарва екран в ИЕ, че трябва да съм с администраторски права. Аз съм точно с такива - нещо се не връзва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NOD32 Update
    От Lupus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-10, 18:17
  2. Update
    От abv във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-06, 21:43
  3. За Update на WIN-a
    От Julian във форум Windows
    Отговори: 22
    Последно: 19-04-06, 19:36
  4. NOD32 Update
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-05-05, 10:01
  5. NAV i update = big bug
    От trastikata във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 23-05-02, 19:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе