Резултати от 1 до 4 от общо 4

Microsoft Small Business Server

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #1

    Microsoft Small Business Server

    Някой знае ли как се добавят лицензи на това чудо наречено сървър?

    Продукта е закупен с 5 лиценза и също е купена дискета "Client add pack" за още 5 лиценза. При инсталация самия уиндоус не пита колко лиценза да добави както примерно при нормалния 2000 сървър. Друго, лиценз менаджера от koнтрол панела и от Administrative tools също не бачка, казва ми че не бил достъпен в тази версия на уиндоуса /Small Business Server/. Когато пробавам с дискетата и там спек [!] казва ми че версията ми не била Small Business Server. И сега какво, след като съобщенията си противоречат, не мога да си добавя шибаните лицензи с шибанта дискета която струва цели 270 шибани долара. А и друго, обаждам се в софия в централата на microsoft и по точно там където дават лицензите, и някаква мацка след като и казах че имаме закупени 5 лиценза на дискета ми вика "На дискета ли?!!! за първи път чувам да се продават така лицензи!!Дайте си е-маила и ще се свържем с вас".Познайте как се сварзаха, никак. Тя сигурно не знае и че съществува такава версия на уиндоуса.

    Че такива работи с мицрософт, продават и не знаят и те какво продават, пълни загубеняци.

    Аре стига сам се оплаквал, все пак ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да ми даде малко помощ, ще съм много благодарен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Microsoft Small Business Server

    Ами тормози ги до дупка!

    Щом си си го купил обаждай се и хич да не ти пука, че ги притесняваш. Аааа и най-добре търси някой от мъжки пол за support

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    Microsoft Small Business Server

    //offtopic

    по повод на Акт Софт можеш да погледнеш това:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=10271

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    5
    #4

    Microsoft Small Business Server

    Nesi si instaliral SBS 2000 kakto triabva!



    Kogato go instalirashsh S Avtomatishnata mu procedura Toi si dobavia SBS tool prilojenia kudeto vurvi negovia licens manager

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 04-07-07, 18:45
  2. Отговори: 3
    Последно: 22-06-07, 15:09
  3. Уильям Р. Станек Microsoft Windows Server 2003
    От zayo bayo във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 04-11-04, 09:44
  4. Microsoft Windows NET server beta 3
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 03-12-01, 19:37
  5. Microsoft web server win2k
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-01, 20:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе