Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

Mnoo golqm problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #16

    Mnoo golqm problem

    w-surfer



    благодаря ти за помоща !

    до дове4ера 6те ви кажа резултата ! []

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #17

    Mnoo golqm problem

    Не се рестартира ве4е ! оба4е дава син екран с некви натписи ...!

    и не може да се махне трява да ресна компа от коп4енцето [xx(] [V]

    кажете кво да права

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #18

    Mnoo golqm problem

    Възможно е да е паметта, ако можеш смени с друга за малко, ако нямаш подръка има разни програмки, мисля че имаше една Memchek или не6то подобно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #19

    Mnoo golqm problem

    <font color="yellow"></font id="yellow">AMOK мерсу!



    кажи от каде да я намера или даи линк . и обесни как да я ползвам



    10х ! [8]

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #20

    Mnoo golqm problem

    Това не е задължително да е от лош хардуер. Може да е лоша програма или лош драйвер. Ако си го насилил да качи несетрифициран драйвер anyway...

    Рестарта е спасително средство, което затваря чисто файловете и те отървава от скандиск. ЕксПито го прави с последните си сили. То не е дефект, то е следствие от дефект.

    Сега като имаш сини екрани и рестарта ти се бави.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #21

    Mnoo golqm problem

    <font color="red"></font id="red">Инжинера 10х !



    как да разбера дали е от ло6 драйвер ? и вопще от какво е ?[V]<font color="red"></font id="red">

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #22

    Mnoo golqm problem

    това с тунера и на мен ми го правеше, тунера ми е AVERTV STUDIO и NORTON ANTIVIRUS2003, скапаният нортан вирус не6то си пишеше по диска всеки 10сек. и тунера си губи сигнала при всяко негово писане, както и като пусна софта за тунера компота се рестартира



    Това "Дъмп " за което говориш My Computer>Properties>Advanced>Startup and Recovery>Settings> и там ако не използва6 друга операциона система махни всички чавки и на Write debugging information му дай none, мисля така да ти из4езне проблем4ето но ако не стане сигурно най ве4е иам6 проблем4е с памт или дъно

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #23

    Mnoo golqm problem

    Edin komputer moje da se restartira ot si4ko. Kofti driverz, kofti ram, kofti zahranvane, kofti dyno, kofti nesyvmesttimost. imam ECS dyno l7s7a2 deto e na dynoto na hranitelnata veriga, ultra stara kingmah ram ddr 266 mhz na dve godini tri hard diska, tri lan karti, vunshen sound (integrated e izklu4en) tv tuner chronos video shuttle 32 na dve godini abe evtina mashina. i mi se restartirashe i na ret hat 7,3 i na 2003 server retartiraseshe vednuj na dva dena ponqkoga dva puti na den i estestveno si smenih zahranvaneto. vse pak taq mashina zahranvane za 15 dolara s izmisleni 300 wata ne vyrvi. namerih zahranvane edno markovo server4e i sled kratko prou4vane si go installnah sq imam 6 dena uptime kato gasq samo za modifikacii po mashinata. ot desetina mashini s nachi nito edna ne mi se e restartirala. a i vij po tel liniqta ako imash modem dali ne furlq kofti toci !!! slu4va se

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #24

    Mnoo golqm problem

    martintz ! не знам



    направих това което ти ми каза и пак не става. дава пак друг син екран !

    не знам кво да права ве4е !



    май ще трябва до го носа в сервиза така излиза !



    вие какво ще кажете ?[V]



    не сам на Dial-up , а сам на Лан

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    4
    #25

    Mnoo golqm problem

    A probval li si s drugo zahranvane? zashtoto to sushto moje da ti restarira compa ako ne e nared(naprimer ako ima nqkoi kondenzator izbil) , restartiraneto stava i ot software..pri men naprimer se poluchi za izvestno vreme s Black Ice ..vadeshe mi sin ekran i se resetvashe

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #26

    Mnoo golqm problem

    програмката за памета се казва MemTest

    http://hcidesign.com/memtest/

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #27

    Mnoo golqm problem

    Ако не намериш проблем никъде вземи да се разглобиш компа и после го зглоби, тоя екран излиза когато на ХР-то не му хареса нещо, варианти много, ако ти е лицензен - MS SUPPORT. Теоретично може да е всичко - грешка в паметта, спад в напрежението и грешка от това, може да е от видеото, може да е дефект по повърхноста на харда, може да е софтуер (вирус или някоя зле написана буболечка - в тоя случай NAV и AdAware ще помогнат). Ако проблема е хардуерен ще трябва да се пробва с отстранаване на всеки чарк поотделно. Кофти е че ХР-то се бъгва от най-малкото и дори понякога е възможно да отстраниш виновника и пак да си забива зверски. Много кофти проблем - именно за това никога не си взимам цяло ново ПЦ - примерно сменям дъно и процесор и ако има проблем поне знам от къде е

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    32
    #28

    Mnoo golqm problem

    Пробвал ли си да овърклокваш нещо? Може от това да имаш проблеми. Ако си правил такива опити, върни всички настройки на default и виж дали това ще оправи проблема.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #29

    Mnoo golqm problem

    Наистина много малко хора те насочиха към захранването а мисля, че поне за рестарта то е твърде съмнително. Виж си верно и биос настройките - от книжката на дъното, fsb на процесора.... Това, което ще изкажа сега, може и да е щуротия, не съм специалист,приемете го като въпрос, но невъзможно ли е да е свързан проблема с батерийката на дъното например? Сини екрани, рестарти.... Опитай и чужди дискове с ХР или друга операционна система, но не смятам, че е от нея. И не мисля че е препоръчително меьду другото при непознат проблем да се забранява рестарта при срив в системата. По - добре ако го прави твърде често, да не се ползва компютъра и да се тестват чарковете му един по един на чужд компютър.Най - добре го носи в сервиза.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #30

    Mnoo golqm problem

    ок 10x

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Golqm problem s install na Black Mirror
    От TOTOGADA във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-04, 14:03
  2. poroblema e po golqm :[[
    От flood_master във форум Мрежи
    Отговори: 27
    Последно: 01-10-03, 22:36
  3. mnoo mi e topal procesora
    От TOTOGADA във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 29
    Последно: 23-06-03, 23:01
  4. Neshto mnoo se bavi /Celeron 1700/
    От TpaBecTuT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 16-02-03, 08:55
  5. MALUK GOLQM PROBLEM
    От F-15E във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 24-09-02, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе