Резултати от 1 до 9 от общо 9

Win XP BG -> Win XP Eng

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #1

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Как може инсталирана версия на ХР на български да стане на английски без да се трие. Пробвах да го преинсталирам но нищо не се получи, остана си с българския интерфейс.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    76
    #2

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Ти ли си инсталирал BG интерфейса или просто си е такова XP-то?

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #3

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Тъпотията е че си е такова ХР-то.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    76
    #4

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Няма ли в Add\Remove нешто подобно на Language Pack?Защото моя Language Pack(който аз сам инсталирал) може да се изтрива.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #5

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Няма, такова си е ХР-то. Инсталацията ми е била такава с български интерфейс, а не ми се иска да го трия и преинсталирам наново защото има доста неща накачени...

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    Win XP BG -> Win XP Eng

    C WinXP Upgrade ли си пробал?

    Според мен трябва да стане с него, защото при ъпгрейд се припокриат оригиналните файлове.

    Иначе съм питал тия от мс.бг и ми обясниха че с допълнително пари ) имам право да си купя бг уин и да го ползвам на англииски...

    Значи някакси може(и без пари)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    125
    #7

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Все още не съм инсталирал българския езиков пакет, но доколкото разбрах от няколкото прочетени статии, английският езиков пакет е винаги инсталиран, а всички останали са опции за инсталиране. Има и 24 локализирани WinXP, но българският не е сред тях, а и тям може да превключиш на английски. Та единственият извод от всичко това е че начин има и той със сигурност не включва преинсталация на ХР-то.

    За съжаление, (засега) не мога да кажа откъде е, но направо недоумявам как може МС да такива *****и да искат пари за да ти кажат къде да бутнеш и да превключиш езика. Ама тя и наглостта по хората ходи! Все пак, нормално е да е някъде от Regional Settings...

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Най-кратко нещата стоят така:



    <font color="yellow">1.</font id="yellow"> Инсталира се WinXP англ. вер. Създават се, примерно, два потребителя. (1. и 2.)

    <font color="yellow">2.</font id="yellow"> Инсталира се LIPSetup.msi (това е файлчето, което побългарява WinXP) но на втория потребител.

    <font color="yellow">3. </font id="yellow">Това е всичко !



    <font color="orange">Инсталиран WinXP по гореописания начин е с англ. интерфейс за потребител 1, а за потребител 2. е с побългарен интерфейс.</font id="orange">

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #9

    Win XP BG -> Win XP Eng

    Затрих го! И си инсталирах английска версия!

    ЯВно като се сложи българска версия няма разкарване!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе