Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблеми с TWAIN

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #1

    Проблеми с TWAIN

    Преди около седмица ми попадна един скенер - Umax Astra 2100Usb. Не е кой знае какво но все пак не е лош. Инсталацията беше елементарна, моя Millenium имаше по-актуални драйвери от тези на диска и проработи веднага. След незабавното качване на Photoshop 5.5 все още работеше и то добре.Няколко дни ме нямаше, а братчеда е играл Duke Nukem 3d и още не знам си какво , връщам се значи с Finereader 5. Ей богу събра ми очите тая програмка. Както и да е, инсталирам си Finereader-a, пускам го, обаче не ще да сканира, няма twain драйвер. Обаче преди това нали сканирах с PHotoshop? Пускам го и него, обаче и той вече не ще да сканира. Преинсталирах драйверите на скенера n-times, не е от това. Иначе като стартирам от My Computer си сканира, обаче го няма пустия му twain драйвер, имам някакви

    TWAIN.DLL и TWAIN_32.DLL, а също TWUNK_32.EXE и TWUNK_16.EXE и отново не тръгва. Направо лудница.



    Ако някой има идея или може да помогне (без reinstall на Win-a)ще съм му благодарен...




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #2

    Проблеми с TWAIN

    znachi, nai-novite driver-i za umax sa VistaScan v3.75

    ne znam kakvi driver-i ti slaga winME, no niama da sa koi znae kakvo.

    Uninstalirai si photoshopa i sled tova idi s explorera v program files/adobe/photoshop ili kydeto tam si go instaliral i iztrii direktoriata, za da si siguren, che si go mahnal, posle pusni niakvo regedit i go mahni i ot registrito. Sled tova go instalirai i sloji vistascan. Ako taka ne stane.. tc.. kofti.



    no pain - no gain

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #3

    Проблеми с TWAIN

    btw, kato stana duma za photoshop, sloji si 6.0 i go update-ni do 6.01

    razlika ima goliama s ph5.5

    no ima edin problem, koito mnogo me drazni. Zabavena e rabotata s text. Mnogo misli.



    no pain - no gain

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ir 1024A TWAIN
    От djm във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-07-12, 23:23
  2. Проблеми с Serious Sam
    От ves_es във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 01-12-08, 19:49
  3. LG DVX-162 проблеми с AVI
    От sacho във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 12-03-07, 21:07
  4. AM2 проблеми ?
    От DragooNART във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-06, 09:36
  5. проблеми с HDD
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 02-01-04, 23:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе