Резултати от 1 до 14 от общо 14

За Windows XP Service Pack 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #1

    За Windows XP Service Pack 2

    Та значи, download-вам си аз файлчето, което колегата breiii ми препоръча в тази тема и си го стартирам. Extracting files - ОК, но в момента, когато тръгне Installation Wizard-a, получавам следното съобщение:







    Съответния service ми е стартиран по подразбиране. Рестартирането му не води до решаване на проблема, нито пък reboot. Някакви идеи вследствие натрупан опит ?



    <font color="brown">P.S. Не ми казвайте да не си слагам SP2, защото не е final - искам да си го сложа сега и точно за експерименти, защото скоро може да преинсталирам.</font id="brown">

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #2

    За Windows XP Service Pack 2

    защо изобщо не си го свалиш от М$ . Програмката се казва xpsp2-express и го сваля директно от М$ . Аз почнах да го свалям но се оказа 105 МВ , а аз съм на трафик та го спрях

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #3

    За Windows XP Service Pack 2

    Изтеглих го това xpsp2-express и започнах да download-вам. Не съм на трафик, но не ми се чакаше около 4 часа (international traffic speed = 64 Kbps). В края на краищата, ако няма друг вариант, ще направя и това, а после ще търся изтеглените файлове някъде из папките Temporary, защото ми се иска да си ги имам [:D]

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    За Windows XP Service Pack 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Та значи, download-вам си аз файлчето, което колегата breiii ми препоръча в тази тема и си го стартирам. Extracting files - ОК, но в момента, когато тръгне Installation Wizard-a, получавам следното съобщение:







    Съответния service ми е стартиран по подразбиране. Рестартирането му не води до решаване на проблема, нито пък reboot. Някакви идеи вследствие натрупан опит ?



    <font color="brown">P.S. Не ми казвайте да не си слагам SP2, защото не е final - искам да си го сложа сега и точно за експерименти, защото скоро може да преинсталирам.</font id="brown">



    <div align="right">Originally posted by Slero*-*17/01/2004*:* 16:53:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз не съм ти го препоръчал, просто дадох линк [:D]

    При мен тръгва и нямам проблеми, да не би някой друг сървиз да ти създава проблем ? сер.нъм. читав ли ти е? Инсталирал ли си някакви пачове след сп1? В сейв мод проба ли(не знам дали става!!!)?

    Сега съм с него ако имаш въпроси - пиши...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    За Windows XP Service Pack 2

    breiii, читав ми е серийния номер; имам включен Automatic Update. В Safe mode не съм опитвал - мисля, че няма логика да стане.



    Все пак, в крайна сметка се наложи да направя това, което каза nikolin. Не стана с файла от data.bg - изтеглих го втори път (за да елиминирам варианта с грешка при download), сменях няколко пъти сериЙния номер - не и не! Мисля си да не би файла на сървъра на data.bg да е повреден, но нали breiii казва, че го е инсталирал ?!



    Както и да е, сега съм със SP2. Ще споделям с вас, ако възникнат прооблеми.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    13
    #6

    За Windows XP Service Pack 2

    здрасти и от мене

    и аз имам същия проблем... и на мен ми изписва същото съобщение...

    ако можете помагайте

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    За Windows XP Service Pack 2

    Чудих се къде да публикувам тази връзка (на много места е ставало дума за updates на WinXP, за SP2 и т.н...) и накрая реших да го пусна в "моята" тема [8D]



    http://download.winboard.org/downloa...release_id=381



    За да бъда коректен, ще спомена, че връзката е от data.bg и цитирам:



    <font color="teal">"Швейцарската страница Winboard.org качи на своя уебсайт .zip файл, съдържащ всички ъпдейти, появили се след излизането на Service Pack 1 за MS Windows XP до 14 февруари 2004г. Това е особено полезно при преинсталация на операционната система, когато всички кръпки трябва да се запишат наново на твърдия диск"</font id="teal">



    И само да кажа, че не съм го теглил...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    За Windows XP Service Pack 2

    Отново по темата за Windows XP - SP2: имаме си Release Candidat 1 версия

  11. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #9

    За Windows XP Service Pack 2

    Slero там е празно

    Аз я намерих тук:



    http://kiretox.free.online.bg/softwa...g-rc1-2096.exe

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #10

    За Windows XP Service Pack 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    http://download.winboard.org/downloa...release_id=381



    <font color="teal">"Швейцарската страница Winboard.org качи на своя уебсайт .zip файл, съдържащ всички ъпдейти, появили се след излизането на Service Pack 1 за MS Windows XP до 14 февруари 2004г. Това е особено полезно при преинсталация на операционната система, когато всички кръпки трябва да се запишат наново на твърдия диск"</font id="teal">



    <div align="right">Originally posted by Slero*-*21/02/2004*:* 21:14:55</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това го сложих и ми направи ОутлукЕкспреса на немски поне това първо пуснах може и друго да е транслирало. Кво ли не се мъчих да го върна на английски и не ще. Та системрестор, но май повечото са си я изключили тая функция, но аз си я държа на минимално място.

  13. Bri
    Bri е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    43
    #11

    За Windows XP Service Pack 2

    Някой ще сподели ли с мен "читавия си CD-KEY", защото аз още SP1 не мога да си инстална.

    Как да дезактивирам Windows-a и после пак да го активирам с новия CD-KEY?

    Ако има тема по въпроса моля не се карайте, а постнете линк.

    Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #12

    За Windows XP Service Pack 2

    http://www.setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6379



    Sunny е описала как става без никакви програми. Ristaki е написал три, според него работещи, серийни номера. И не ти се карам, само ти напомням, че във форума има функция Search.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #13

    За Windows XP Service Pack 2

    На мен това съобщение ми го даваше при инсталирането на SP1,бях си изключил някои services,за да оптимизирам производителността(бях с Р2 266 процесор все пак).Съвета ми е да прегледаш какво си забранил или си му дал manual при стартиране.Един въпрос:Ако съм си подновявал досега Win-a има ли смисъл да си качвам SP2?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    24
    #14

    За Windows XP Service Pack 2

    Ima smusyl oba4e az li4no 6te iz4akam da izleze oficialno.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Microsoft has released Windows Vista Service Pack 1
    От Minava6t във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 27-05-08, 20:23
  2. Microsoft отново отлага пускането на Service Pack 3 за Windows XP
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 21-10-06, 14:54
  3. RQ:линк за windows 2000 pro(без Service Pack-ове)
    От Hawk_Eye във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 29-03-06, 20:59
  4. Отговори: 7
    Последно: 01-10-04, 09:57
  5. Windows Server 2003 Service Pack 1
    От IBlender във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 13-09-04, 11:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе