Резултати от 1 до 7 от общо 7

ТV-out проблем с GF4 на Manli

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #1

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    Имам видео карта GF4 MX440 64MB with AGP8X на Мanli обаче не мога да я накарам да ми пусне CloneView или някой от другите режими на телевизора. Има само опция Single display в менюто на драйвера и мога да избирам дали да предава на монитора или на телевизора но няма опция и на двете едновременно. На XP съм с 52.16 драйвери но и с по-новите също не става. Въобще не ми намира и втори дисплей в менюто където се избира разделителната способност на монитора.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    Аз имам такава и в началото и аз имах такъв проблем.Значи телевизора е Електрон модван с ниска честота (чинчове).Та...когато видео картата е включенакъм него не го детектва посмъртно.Обаче когато видео картата е включенакъм видео-то, а то от своя страна към телевизора всичко е тип-топ.С драйверите които бяха на диска не се сборих и за това му сложи 53.04 и с тях няма никакъв проблем.

    Та ако телевизора ти е калпав като този моя няма да стане работата.

    Дай повече инфо и ще го мислим.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    349
    #3

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    Телевизова е LG flatron обаче не мосля че е от телевизова, а от видео картата (може ли картата да е някаква орязана версия- да няма dualview).Сложих няколко картинки дано да помогнат. Сложих и най-новите драйвери но все едно и също. Телевизова си има TV-In на панела отпред.От компютъра излива S-Video и преминава в чинч и така и влиза в телевизора.

    http://free.top.bg/stealth/Videocard/untitled.JPG

    http://free.top.bg/stealth/Videocard/untitled1.JPG

    http://free.top.bg/stealth/Videocard/untitled2.JPG

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    Опитай с TVTool той не се интересува дали картата е детектнала дисплей или не, просто активира ТВто форсирано.

  6. DIL
    DIL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    138
    #5

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">От компютъра излива S-Video и преминава в чинч и така и влиза в телевизора</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    колега, до колкото знам и съм чел , не можеш да вържеш S-Video към чинч. трябва да имаш RCA изход на картата (пак чинч) зада го вържеш директно. RCA = композитен изход. много малко от картите имат такъв изход.



    в нет-а съм срещал схема за S-Video към RCA. по-друг начин няма да стане.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #6

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    Няма подкарване!!! Играл съм си 2-3ч с точно такава МАНЛИ и клониране на нея така и не можа да тръгне. Най-доброто, което можах да направя беше да вържа на НОТ бутон да ми превключва от монитор на ТВ и обратно - трябва да кажа, че ако ТВ-оут се използва само за гледане на филми и това ще свърши работа. Ако не се оправиш кажи да обясня как става...


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    47
    #7

    ТV-out проблем с GF4 на Manli

    мамка му, имам същия проблем - нищо не помага!!! ТВ-то е Сони Вега,

    картата е на "сингъл дисплей" и половината функции не са активни!

    работи САМО на ТВ или САМО на "аналог дисплей"

    а имам колега със 100% същата карта и със 20 годишен [V] ТВ и всичко му работи

    пробвах и със С-Видео към С-Видео и С-Видео към чинч [?][?][?]

    каква е тази мистерия???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Manli GF4SE MX440
    От daw във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 26-09-04, 20:18
  2. MANLI GF-FX 5600 128 DDR
    От TOTOGADA във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 29-04-04, 01:16
  3. Manli FX 5200 Overclock
    От botroid във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 09-04-04, 09:32
  4. TV-OUT MANLI RADEON 9600
    От Vasko78 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 23-02-04, 03:04
  5. MANLI що за марка са ???
    От Vova във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 31-08-03, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе