Резултати от 1 до 10 от общо 10

Internet problem, pleas

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    Internet problem, pleas

    Имам няколко пеоблема с Net-a, надявам се, че някой ще успее да ми помогне:

    1) В Dir.bg, когато искам да поставя име на писмото ("Отговор на еди кво си" (разбирасе на латиница) не мога да го изпратя, защото ми дава, че има синтактична грешка. Когато го пращам без име, отива, ама някой път забива и си седи така.

    2) Много често, след като вляза в един сайт и се опитам да отида в друга негова част, като я отваря в нов прозорец, ми дава съобщение за error. И то се появява на всички страници, които се опитам да отворя.

    3) Съобщение за error ми се появява някой път и когато се опитам да пратя mail. Вместо "съобщението е изпратено" се появява то.

    4) Имам проблем и с Yahoo. Tук пък не мога да пратя писмо на абсолютно никого, освен на GW. То mail-а уш тръгва и всичко е на ред, ама след това всеки път имам съобщение за връщане. (MAILER-DAEMON@)

    Сега малко info: аз съм на Win 98 Second Edition, Internet Explorer 5.0, модема ми е U. S. Robotics 33,6K FAX EXT (външен).

    Many thank.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Internet problem, pleas

    Obiknovenno podobni problemi sa prichineni ot nepravilno iztrivane ( niakoi pat dori nevolno ) na Spy ili Add Ware. Tezi programki modificirat winsock konfiguraciata na windows i sled tiahnoto iztrivane dosta chesto ti "razbivat"

    network settings-ite ( kakto i TCP/IP protokola ), sled koeto vlizaneto v Internet stava nevuzmojno. V tvoia sluchai problema moje da se dulji na tova, ili da ima niakakuv virus. Zatova preporuchvam slednoto: Skanirai PC-to si s Norton ili McAfee ( antivirus ). Sled tova si iztegli ot www.lavasoft.com poslednata versia ( 5.6 ako ne se luja ) na programata Ad-Aware. Tia skanira, namira i premahva vsiakakuv Spy ili Add ware. Niama da e zle da prvish backup na nemerenite failove, v sluchai che sled tova izobshto niama internet.

    Sega se seshtam i za 3-ti vuzmojen problem - Moje bi versiata na Internet Explorer ( 5.0 ) ne e dostatuchna za niakoi saitove. TOva se dulji na 64bitovata sigurnost na versia 5.0 i 128bitovata na 5.5 i 6.0. Zatova ako imash niakude CD s instalacia na IExplorer 5.5 ili 6.0 - ne chakai. Ot add/remove ptograms premahni 5.0 ( restore previous configuration ). TOva shte vurne IExplorer 4.1 ili 4.0. Sled koeto si kachi versia 5.5 ili 6.0 za Windows 9x.

    Dano da razreshish problema.

    Kovalski



    M.A.F.I.A.



    Променено от Kovalski на 20/10/2001 11:38:09

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #3

    Internet problem, pleas

    Kovalski, аз имах вирус, но го разкарах. Онзи ден, на 16, си форматирах дяловете на харда и преинсталирах win-а, нищо не съм трил, но ще последвам съвета ти. Ако не стане, ще пиша пак. Мерси.







    Променено от nniki на 23/10/2001 06:16:14

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    Internet problem, pleas

    Аз не намерих I.E. 5.0 или 6.0, затова си инсталирах последната версия на Opera, която намерих - 5.12 (не зная доколко е нова) ама пак нищо не стана. За вируса - отново сканирах - ами дава ми че няма? То в описанията има данни за W95.CIH, а не за Win95.CIH. (тзи, дето го имах)




  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #5

    Internet problem, pleas

    Това за Opera-та се отнася за проблеми 1, 2и 3. 1 и 2 ми се появиха за пръв път в края на юли, ама сега много зачестиха (почти всеки път, когато вляза е net-а




  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #6

    Internet problem, pleas

    na drug provider probva li dali raboti interneta?




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #7

    Internet problem, pleas

    Аз пращах едно mail-че през Yahoo-то от Мa3x. То също се върна. Това значи ли, че в клуба има вирус?




  10. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #8

    Internet problem, pleas

    po weroqtno e da znachi che ne znaesh kak se prashta email ili che adresa na koito prashtash ili ne funkcionira ili ne syshtestwuwa.




  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #9

    Internet problem, pleas

    ivo80: Пощата си бачка, аз не пиша адересите, ами ги копирам направо от получен mail, за да съм сигурен, че са правилни

    А и не са закрити, защото аз получавам писма от тези адреси на dir-а, ама искам да отговарям от yahoo, щото с kaчeните файлове от там се праща по бързо, отколкото от dir-а.



    ето и някои съобщения за error, които ми дава explorer-a:

    Internet Explorer cannot open the Internet side www.civ3.com/



    Или това, когато искам да пратя mail до някой участник във форума (не този,друг):

    Cannot send mail. No mail program is set up to send mail using Internet shorcuts.

    И все в тоя дух...






  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #10

    Internet problem, pleas

    Vij sega pich niama da sedna da ti obiasniavam kude ti e problema no ako durjish da se razreshi niama da imash nikakuv problem prosto hvashtash masinata nosish mi a v kluba i ti ia opraviam plashtash si kato pop i tova e niama da si kusash nervite s gluposti.....

    za kontakt ako reshish diablodh@abv.bg







    Променено от ivan на 26/10/2001 16:38:45

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HomeLan internet sharing problem
    От MANIAK във форум Технологии
    Отговори: 2
    Последно: 22-11-06, 18:14
  2. Internet Connection Sharing Problem
    От Shakedown във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 29-09-04, 18:27
  3. internet explorer problem
    От ilhanbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-10-03, 12:02
  4. Win route Internet game problem
    От arlisslovelesscroft във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 21-09-02, 03:10
  5. WinXP Internet Problem
    От HristoS. във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 29-12-01, 12:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе