Резултати от 1 до 10 от общо 10

Windows 2003 Server final ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    35
    #1

    Windows 2003 Server final ?

    има ли такова нещо?чух че го има в Дата-та но аз имам проблем с Дата-та. Моля ако може някой да ми пусне директен линк за download.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Windows 2003 Server final ?

    Ето ти директен линк, ама от www.data.bg



    Аз пък си имам проблеми с free.evro.net и не мога да ти дам друг линк. Ако искаш да ти го запиша на CD, обади се на ICQ - има го в профила ми.




  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Windows 2003 Server final ?

    ето ти линк и от free.evro.net http://rack5.free.evro.net/free1/did...n%201%20CD.iso

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    35
    #4

    Windows 2003 Server final ?

    Благодаря за линковете момчета.На мен всъщност ми трябва от Evro Net едно ISO което е Win 2003 Server final.iso само там го има но се оказа че са ми спрели достъпа до Evro-to[}].А тези останалите са Beta а и чесно казано не разбирам т'ва 3in1 или 6in1 какво е точно,но както и да е.Още веднъж благодаря за линковете[]

  6. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #5

    Windows 2003 Server final ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Благодаря за линковете момчета.На мен всъщност ми трябва от Evro Net едно ISO което е Win 2003 Server final.iso само там го има но се оказа че са ми спрели достъпа до Evro-to[}].А тези останалите са Beta а и чесно казано не разбирам т'ва 3in1 или 6in1 какво е точно,но както и да е.Още веднъж благодаря за линковете[]



    <div align="right">Originally posted by Botzko*-*22/02/2004*:* 16:03:47</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Прочети това ->

    http://free.data.bg/windows/Windows%...n%201%20CD.nfo

    То е за дадения от Slero линк.





    Ето ти цитат от него:



    This release includes both corporate (VLK) and Retail (Non-VLK) versions of:

    Microsoft Windows Server 2003, Web Edition

    Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition

    Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-Bit)



    Boot Menu Can Also Boot To:

    MS DOS 6.22

    Windows 98 DOS

    Windows 98 DOS with NTFS PRO

    Partition Magic 8



    This is the all-in-one release of Windows Server 2003,

    with the Enterprise, Standard and Web Editions.



    P.S. 6-in-1 означава, че на един диск са сложени 6 различни дистрибуции (тъй като повечето файлове се повтарят - размера е сведен до 1 диск). Така например в линка на Slero има corporate (корпоративна) и Retail (за продажба на дребно) версии на 3-те различни версии - Web Edition, Standard Edition, Enterprise Edition. Точно това ти трябва.






  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    35
    #6

    Windows 2003 Server final ?

    10Х за инфото <font color="red">HGD</font id="red"> подозирах, че е нещо такова но не бях убеден.А в крайна сметка има ли Final version на 2003 или не защото точно в този NFO file пише че е Beta version а както споменах там има и едно ISO на което пише final.Аз иначе дръпнах този 6in1 но ако има final предпочитам него да дръпна но ще трябва да си намеря някой който може да дърпа от Евро нет защото пак както написах в предишния пост този final version го има само в Евро нет.

  8.  
     
  9. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #7

    Windows 2003 Server final ?

    xBetas са тези, които са ги хакнали и сглобили ISO-то, а не че са бета версии дистрибуциите!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #8

    Windows 2003 Server final ?

    и къде пише че е бета!?!?!?

    финална версия има повече от поливин година...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    35
    #9

    Windows 2003 Server final ?

    ОК [] явно нещо аз не съм доразбрал.сега съм спокоен вече [].много 10Х момчета.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    13
    #10

    Windows 2003 Server final ?

    здравейте

    някой знае ли как се краква тоя вин 2003 че да не се самоизключва след 30 дни?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows Server 2003
    От Abadon във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-07, 05:29
  2. Windows Server 2003 YES or NO
    От Ebus във форум Windows
    Отговори: 29
    Последно: 16-03-04, 13:44
  3. Windows server 2003 ?
    От spidera във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 12-11-03, 22:07
  4. Windows 2003 Server final излезе
    От chavv във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 09-04-03, 20:13
  5. win server 2003(final)
    От buggy във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 07-04-03, 09:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе