Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

A stiga s toia WinXP de!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #1

    A stiga s toia WinXP de!

    6to ne po4akate da izleze oficialno (to tva ve4e stana de), i da go crack-nat kato horata, i da doide do tuk, 4e togava da si go slagate, a si pravite kefa s niakakvi samnitelni beta versii. Nai-malkoto 6te si spestite 200-300MB bugfixes



    Osven tva 90% ot softuera ne e XP sertificiran (govoria za prilojenia po-slojni ot WINAMP).



    Ne barzaite tolkova, ima hora deto 06te izpolzvat i 98, kolkoto i da im e 4udno ma Microsoft...




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    31
    #2

    A stiga s toia WinXP de!

    Ами то финална версия има от доста време, макар и да не я предлагаха в продажба за 300 USD. Относно софтуера, отиди на http://www.microsoft.com/windows/cat...l.asp?subid=22 и после ми разправяй, че сертифицирания софтуер е малко - всички основни професионално насочени програми са. Освен това има много други, чиито имена няма да видиш, но въпреки това работят без най-малката засечка под XP.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #3

    A stiga s toia WinXP de!

    Ami nali i az tva kazah, 4e ne se znae dali niakoi app po-slojen ot WINAMP bi varvial pod XP. Na men mi jizneno neobhodima stabilna OS, i tai kato za Linux vse o6te niama nikakav seriozen soft, win2000 sa6to ne blesti v osobenna poddrajka na PRO software, i ko da pravia?



    Kato gledah posta za XP Bugs se posmiah ot sarce, ta tam se izbalva pove4e ogan i jupel, otkolkoto az prez cialoto si skromno prebivavane tuk na foruma



    NE mi e iasno kolko ot vas hora imat USB2.0 onboard, kamo li pak kolko ot vas sa si kupili PCI UBS kontroler, kolko ot vas go polzvat ova USB 2.0, kolko ot vas razpolarat s harduer, koito moje da se vklu4i tam, kato naprimer cifrovo video ili poluprofesionalna AUDIO karta za 300$ na koiato samo WINAMP e prilojenieto pod 500$, koeto moje da polzva.

    Ne mi e iasno kvo tolkova pu6ite za tva USB2.0 prosto. Naistina XP e ne6to po-dobro ot dosega6nia bokluk na MS (koito mejdu drugoto 90% ot naroda polzva, makar 4e pluiat po MS kato za svetovno), oba4e zasega e napalno NEIZPOLZVAEM, 6to se otnasia do var6ene na seriozna rabota. Neznam kak varviat igrite po XP, no sam siguren, 4e e po-bavno otkolkoto pod 98. I kvo izliza, 4e si slagate XP za gazaria?????????




  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    A stiga s toia WinXP de!

    Бе, LordOfEvil, бе! Ма, ти голям професионалист се извъди, бе! И кое е това толкова професионално приложение (winamp ли?...lol), което ти ползваш и работи под 98, а под ХР не ще?...Явно няма да можеш да отговориш, защото както изглежда не си ползвал ХР...











    __________




    VOICE IN YOUR HEAD!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #5

    A stiga s toia WinXP de!

    IMHO malko hora koito RABOTIAT biha si slozili XP na PC-to s koeto si vadiat hliaba.






  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    A stiga s toia WinXP de!

    Значи аз влизам в тая група!...Друг е въпроса, че ХР ползвам у дома, където (засега) е безопасно да се ползва нелегален software.





    __________




    VOICE IN YOUR HEAD!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #7

    A stiga s toia WinXP de!

    Polzvam produkti predimno na SED'k, DigiDesign, Steinberg, Timeworks, EMU i drugi, koito predpolagam niama6 u vas, ako darji6 da znae6.

    Ne samo tva moga da ti otgovoria, moga i da ti kaja za6to ne varviat, oba4e parvo se nau4i da dolavia6 smisala v dumite mi, predi da gi komentira6...




  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #8

    A stiga s toia WinXP de!

    Всъщност изброените от теб ги имам (без "SED'k" и "EMU")...но не разбах защо да не вървят...

    Кажи кои "и други" те интересуват?



    BTW повечето от тези програми са толкова далече от професионалните колкото рибата от гората...



    П.П.

    Reason и Sound Forge също работят без грешка, а щом тях не си споменал, нямам думи какъв професиналист си...









    __________




    VOICE IN YOUR HEAD!




    Променено от Ghost на 30/10/2001 00:22:54

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #9

    A stiga s toia WinXP de!

    Няма игра която да не тръгва. Бързодействието е супер, някъде превъзхожда 98!



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #10

    A stiga s toia WinXP de!

    Aide i az da se vkliucha v diskusa...

    we Lord, ti kvo praish s tia "strahoviti" programi!??!

    Etiketi s tiah ne se praviat(-:P), da ne iskash da kupish studioto na Rumen Boiajiev?

    I oshte...posledno na Mac ili na PC si?

    Che kato gledam tuka kvo si izbroil.....hmmm...



    C++

    <center></center>

    <center>http://www.UniBG.org</center>

    <center><font color=blue>#whistler</center></font id=blue>

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #11

    A stiga s toia WinXP de!

    Lorde: az kogato ne sym zapoznat s neshto ne go komentiram, wzemi probwai XP pyrwo i posle komentirai, prochel toi posta za xp-bugs i si misli che e nauchil shto e to XP i ima li pochwa u nas :+)




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #12

    A stiga s toia WinXP de!

    ХАХАХА, drRoss! Браво! Много тънък намек за DigiDesign!...ХАХА...





    __________




    VOICE IN YOUR HEAD!

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sarajevo
    Мнения
    507
    #13

    A stiga s toia WinXP de!

    Абе има една фирма дето прави Samplitude Studio ама не се казва SED'K, а SEK'D..



    много lame.



    - Dreamer

    www.HardwareBG.com Forum Moderator

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #14

    A stiga s toia WinXP de!

    Kirile ne zlobei. Tva koeto pravia v rabotno vreme ne e zadaljitelno da e i tva koeto pravia u nas. S PC sam, ne sam goliam fen na MAC-ovete. NE se radvai i na malkata gre6ka, koiato e dopusnata v barzinata.



    d-rRoss, ako si misli6,4e digidesign praviat soft samo za mac si mnogo nazad v ne6tata.





    Kakto i da e. Mnogo ot tezi prilojenia ne varviat poradi prostata pri4ina, 4e niama poddajka na harduera, koito polzvam. Nadiavam se, 4e sega, sled kato XP izleze ot stadia na BETA testvane niakoi 6te se seti da sedne i da ponapi6e niakoi driver i za XP.





    Osven tva Samplitude e nai-nepritencioznia soft, koito polzvam, toi moje i da varvi pod XP.



    Razbira se polzvam i SF, ostava6e i da ne go polzvam. No na SF mu triabva edinstveno audio karta za da raboti. Oba4e moiata audio karta ne varvi pod XP (zasega), a predlaga niakoi ekstri kato ASIO, hardware sync, 24bit audio i dr. Pri polojenie, 4e sam si vzel takova ne6to, ostava i da mina na XP.





    I kato za krai - mai nikoi ne shvana temata na toia post. 6te citiram "A stiga s toia WinXP de!" Tva na BG ezik ozna4ava (obiasniavam vi smisala) da se pouspokoite, i poiz4akate malko, dokato XP stane OS, a ne tova, koeto e v momenta. Otkakto e izliazal XP ima tolkova mnogo bugfixes, kolkoto niamat vsi4ki ostanali produkti na MS vzeti zaedno. I kato si pomislia, 4e niakoi raboti o6te ne rabotiat kato horata...



    A, i Ghost, interesno mi e kakvo ima6 na DigiDesign, i kak ti varvi, koeto e po-interesnoto.




  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #15

    A stiga s toia WinXP de!

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Няма игра която да не тръгва. Бързодействието е супер, някъде превъзхожда 98!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Може би ще уточниш с каква система си? какви игри? как си сравнявал? И какво общо имат игрите с работата?

    Лично на мен ми трябва бърз мултитаск при работа със 7-8 програми в бекграунд. Работната машина е с 256МБ и ТБ900@1000 + 2К.

    Ефекта от пробата на ХР беше по-бързо стартиране и по-бавна работа в момента в който инсталирах същите програми...






Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 10:29
  2. Ai stiga s tui XP we !!!
    От google във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 21-11-01, 17:25
  3. Aide stiga gluposti!
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 14-11-01, 02:32
  4. stiga s tezi 60hz na winxp i win2000 pisna mi
    От noises във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 21
    Последно: 08-10-01, 01:13
  5. Stiga GLUPOSTI Dreamer...
    От LordOfEvil във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 40
    Последно: 22-05-01, 04:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе