Резултати от 1 до 12 от общо 12

Сравнение на 2000 и ХР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #1

    Сравнение на 2000 и ХР

    http://www.infoworld.com/articles/tc...029tcwinxp.xml

    Обърнете внимание как се променят резултатите с повишаване на натоварването - т.е. при повиче задачи и превключване между тях. Обърнете внимание и на използваните системи: 1.5 ГХц П4 и 733МХц П3, -едва втората може да мине за близка до разпространените в България...

    Давам този линк просто защото е досадно да четеш отзиви от типа: "ХР е супер, Куку3/Папагал4 дава 0.03 фпс повече..."






  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #2

    Сравнение на 2000 и ХР

    <font face=Verdana></font id=Verdana>chavv, сравнение между M$ и M$ системи.... айде са.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #3

    Сравнение на 2000 и ХР

    Vijte sega windows XP polzva mejdinno resenie mejdu win 98 i winodws 2000 taka che e normalno da e malko po baven ot windows 2000 v neshtata za koito e praven win 2000

    ne moje da ima sravnenie v tova otnoshenie oshte po malko che winodws 2000 e izcialo serverna OS da ne govorim za tova che interfaca na win XP e po tejuk ot tozi na win 2000 . Driverite na windows XP sa po stabilni ot tezi za windows 2000 taka che tova e napulno logichno....



    http://www.rootbg.com

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #4

    Сравнение на 2000 и ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Vijte sega windows XP polzva mejdinno resenie mejdu win 98 i winodws 2000 taka che e normalno da e malko po baven ot windows 2000 v neshtata za koito e praven win 2000

    ne moje da ima sravnenie v tova otnoshenie oshte po malko che winodws 2000 e izcialo serverna OS da ne govorim za tova che interfaca na win XP e po tejuk ot tozi na win 2000 . Driverite na windows XP sa po stabilni ot tezi za windows 2000 taka che tova e napulno logichno....

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Виж подчертаните пасажи и се замисли ЗАЩО НЕ СА верни.

    1. ХР е БАЗИРАН на ядрото на 2К. Което е базирано на ядрото на НТ4.

    2. 2000 изцяло сървърен Windows... леле-мале

    3. Че е по-тежък интерфейса никой не спори...

    4. как разбра че драйверите са по-стабилни? Че то още 90% от хардуера няма такива...




  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #5

    Сравнение на 2000 и ХР

    Yadroto na windows XP ne e bazirano izcialo na windows 2000 a polzva elementi ot windows 98 inache niamashe da ti trugvat igrite pisani izcialo za windows 98...

    Otnosno izcialo serverna OS kolko versii na windows 2000 sa serverni i kolko sa za domashen potrebitel..

    1 - za rabotna stancia i 5 versii za serverna OS da gi izbroiavam li...

    win 2k pro

    win 2k server

    win 2k advanced server

    win 2k terminal server

    win 2k datacenter server

    win 2k advanced server 64b versia za itanium



    A eto kak razbrah che driverite sa po stabilni (stava duma za display driverite) kato pusnesh Quake 3 i toi zabie ili go terminirash sled terminiraneto mu displeia se vuzstanoviava pod win 2k triabva da go restartirash za da si vurnesh cvetovete...



    http://www.rootbg.com



    Променено от ivan на 08/11/2001 17:30:52

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #6

    Сравнение на 2000 и ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Yadroto na windows XP ne e bazirano izcialo na windows 2000 a polzva elementi ot windows 98 inache niamashe da ti trugvat igrite pisani izcialo za windows 98...<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    И това го разбра щото тръгват игрите?! Иди го кажи на глупаците в МС дето цяла година се пънат че в ХР няма грам код от 3.1 и 95 ...

    И изобщо..... не е лошо човек да има самочувствие, стига да е наясно че не знае всичко.

    ИМХО.

    (това за Q3 и стабилността е жестоко) :D




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #7

    Сравнение на 2000 и ХР

    E imenno de te kazvat che niama kod ot win 95 i 3.11 ne kazvat che niama kod ot win 98...



    http://www.rootbg.com

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #8

    Сравнение на 2000 и ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    E imenno de te kazvat che niama kod ot win 95 i 3.11 ne kazvat che niama kod ot win 98...



    http://www.rootbg.com

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Да, няма елементи от DOS 7.0, а от DOS 7.1. Малко по-прилично го карат MS, че DOS 7.0 вече е стар... )



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    118
    #9

    Сравнение на 2000 и ХР

    Znachi tuk pak se spori s Ivan koeto kakto veche spomenah e izlishno. Toi vinagi e "prav" Az lichno nemoga da dam mnenie dali e s Iadro na 2000 ili e sus smeseno iadro tui kato ot windows 2000 izobshto nerazbiram, XP polzvam za domashno polzvane. No misulta mi e che ivan govori neshta sus 100% uverenost a te moje izobshto da sa daleche ot istinata. Vse pak kato OS mi haresva i moga da kaja che XP na Pentium na 166 Mhz sus 64 RAM si raboti perfektno vupreki che pishe che iziskva 233 Mhz minimum :P Skorostta mu e malko po bavna ot Win95 i e ravna na tazi na Win98 Tova naistina e viarno vuprerki che niakoi ne viarvat. Osven tova sushtia tozi XP bachka po dobre i po burzo otkolkoto na Duron na 600 Mhz veche neznam zashto ) ne sum gledal nastroikite na Durona i izobshto nishto ne sum mu gledal, no bez nikakvi nastroiki raboti po bavno ot pentium na 166 :P specialno na XP.




  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    48
    #10

    Сравнение на 2000 и ХР

    Abe ne znam, moje i UI-to da mu e bawno ... az wednaga razkarah wsichki sharenii, koeto oswobodi 50MB pamet. No naistina sam dowolen ot nego na 3D mark 2001 dade s 400 tochki powoeche ot Win98 .. Oswen towa si e mnogo stabilno i si raboti na 6 ..

    A sam samo s PIII800 256RAM i GF2MX.

    Interesnoto e che priqteli s Duroni se oplakwat che ne nogat da si go instalirat i che im e nestabilno. Qwno az sam neshto kasmetliq ..



    mitkohr

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #11

    Сравнение на 2000 и ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Znachi tuk pak se spori s Ivan koeto kakto veche spomenah e izlishno. Toi vinagi e "prav" Az lichno nemoga da dam mnenie dali e s Iadro na 2000 ili e sus smeseno iadro tui kato ot windows 2000 izobshto nerazbiram, XP polzvam za domashno polzvane. No misulta mi e che ivan govori neshta sus 100% uverenost a te moje izobshto da sa daleche ot istinata. Vse pak kato OS mi haresva i moga da kaja che XP na Pentium na 166 Mhz sus 64 RAM si raboti perfektno vupreki che pishe che iziskva 233 Mhz minimum :P Skorostta mu e malko po bavna ot Win95 i e ravna na tazi na Win98 Tova naistina e viarno vuprerki che niakoi ne viarvat. Osven tova sushtia tozi XP bachka po dobre i po burzo otkolkoto na Duron na 600 Mhz veche neznam zashto ) ne sum gledal nastroikite na Durona i izobshto nishto ne sum mu gledal, no bez nikakvi nastroiki raboti po bavno ot pentium na 166 :P specialno na XP.



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Znachi Matushek pak pravish izkazvane deto si protivorechi s predishnia post v drugata tema uj si bil suglasen s Dpetrov che

    "За нещастие имам в момента АМД,и Интел:Атлон1000@1520,както и П4-1500@1780

    Ако имаш пари за губене се хващаме на бас,че Атлончето при компресия на ФАЙЛОВЕ ще го смачка"

    Xem sega razpraviash che Duron na 600 vurvi po bavno ot pentium 166 po windows XP....





    http://www.rootbg.com

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #12

    Сравнение на 2000 и ХР

    Ако има проблеми с Дюрони сигурен съм, че проблема не е в него. По-скоро в дъното. Е, може и другаде, но надали от самото ЦПУ. Пък и аз + 2-ма мои познати нямаме проблеми с АМД-та и ХР.

    И още -> К6-450, 64МВ - беше кофти, щото много стържеше по диска, но сега с 128 е пушка и си е по-бързо от 98, макар със всички шарении на МАХ.



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 11-09-09, 23:04
  2. Продаван VGA BOX vga-2000 PSP-2000\3000\PS3\Wii
    От GOGETIT във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 17-02-09, 00:00
  3. Сравнение на видеокарти
    От taralion във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 00:41
  4. Сравнение на видеокартите
    От Serg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-01, 14:56
  5. Savage 2000 драйвери за Windows 2000 ...
    От Dreamer във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-00, 23:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе