Резултати от 1 до 13 от общо 13

Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    2
    #1

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    Znachi bqh si pusnal Remote Desktop Connection koito raboteshe perfectno,dokato ne dobavih IIS za da si pusna FTP-servera koito se poddarja ot WinXP.Sega problema e 4e imam perfectno FTP(e pochti de vse pak e orqzana versia),a s Remote Desktop Connection imam problem kato se Log-vam.logvam se stigam do zarejdaneto na nastroikite i izvednaj Log off avtomatichno i me izhvarlq.taka iskam malko Help PLS

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    Дано не те подвеждам, но връзка между ФТП и отдалечения десктоп мисля, че няма.. Не би трябвало да си пречат. Може би имаш някакъв проблем с акаунтите - не изхвърля логнатия в момента юзър или нещо такова????

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    2
    #3

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    Znam , 4e ne sa svarzani i nqmat nishto obshto.daje naro4no pusnah za vsqko po edin akaunt,kato misleh,4e she se opravi kato sa pootdelno,zashtoto parvo mi bqha v edin.Ama znam li....A mi trqbvat i Remote i FTP-to

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    9
    #4

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    Значи, Remote Desktop може да се ползва единствено и само ако си оставил РС-то логнато с User-a, с който ще се логнеш след това през Remote Desktop...поне аз цяла нощ това ръчкам и до този извод стигнах...

    Също така не трябва да се прави грешката LogOff през Remote Desktop, защото след това няма Log-ване [xx(] Само на локално ниво.

    Ако някой може да ми каже как да се смени User-a през Remote Desktop ще съм му много благодарен...но малко се съмнявам, че има такава възможност...

    Ако нещо съм с грешка, моля поправете ме [:D]

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    @b_sparxxx, Нещо си омазал с този ремоте десктоп съвет от мен не прави големи промени по уина през него винаги омазва по нещо.

    Също, ако не си рочел правиалта пиши на кирилица не е трудно и добре дошъл във форума

    @otres, нещо се бъркаш не виждам защо трябва да е логнат потребителя за да се логнеш и ти. Лично аз съм изпозлвал това по следният начин: Пуска се ко,пютъра стига до логон скреена и си иска пароли отивам другъде и си пиша паролата и съм вътре. Ако искаш да смениш потребителя по време на логване не забравяй че трябва да си го добавил като такъв с привелигии да изпозлва ремоте десктоп.

    Дано бях ясен че с тези символи и т.н. не ми се превключваше на латиница

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #6

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    проблема с remote desktop connection обикновено се появява при nvidia видеокарти. Поради едно малко сървизченце.



    пробвай:

    Start -> run -> services.msc -> nvidia display service (или нещо такова) -> properties -> stop + disable (ако искаш може и на manual)



    на 2 пц-та така реших проблема.

    А решението го открих след 2 месеца ровене из интернет и една проста смяна на видеокарта от ати -> нвидиа

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #7

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Значи, Remote Desktop може да се ползва единствено и само ако си оставил РС-то логнато с User-a, с който ще се логнеш след това през Remote Desktop...поне аз цяла нощ това ръчкам и до този извод стигнах...





    <div align="right">Originally posted by Potres*-*09/07/2004*:* 01:20:58</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това пък хич не е вярно. Ако има логнал се потребител локално в момента, когато ти се логваш ремоте, на този, който е на PC-то му излиза съобщение, че отвън се опитват да се логне и се дава възможност за избор дали да го допусне или не. Това продължава 15 секунди, след което този, който е отвън се логва без проблем, а на pc-то излиза екрана с юзърите. Съответно, ако локалният пак влезе ше бъде изхвърлен remote-а. В SP2 се предвижда възможност да може да се логват повече от един юзър наведнъж.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #8

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    А дали това за многото потребители е реализирано в SP2 RC2 v.2149 (не съм сигурен за номера, ама е последната). Аз съм от няколко седмици с тази версия и се държи добре, ама не съм пробвал все още отдалечения достъп.

    Иначе, при WinXP SP1 при влизане на отдалечен потребител, ако има през това време някои включен локално, предупреждаваше че ще го изключи. Не е задължително потребителя, с който ще влизате през Remote desktop да е логнат в момента, но трябва да бъде добавен в групата на Remote Desktop Users.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #9

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А дали това за многото потребители е реализирано в SP2 RC2 v.2149 (не съм сигурен за номера, ама е последната). Аз съм от няколко седмици с тази версия и се държи добре, ама не съм пробвал все още отдалечения достъп.

    Иначе, при WinXP SP1 при влизане на отдалечен потребител, ако има през това време някои включен локално, предупреждаваше че ще го изключи. Не е задължително потребителя, с който ще влизате през Remote desktop да е логнат в момента, но трябва да бъде добавен в групата на Remote Desktop Users.



    <div align="right">Originally posted by Pitar K*-*09/07/2004*:* 09:35:01</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е нали и аз това казах?[:O] Иначе пробвай с тоя RC и ми кажи дали е реализирано. Аз лично чакам да излезе крайния вариант и тогава ще си преинсталирам целия Win.

  12. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #10

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    А пробва ли чрез NetMeeting

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #11

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А пробва ли чрез NetMeeting



    <div align="right">Originally posted by Vandal*-*09/07/2004*:* 10:39:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е това е доста тъпо предложение, извинявай.

    1) NetMeeting е много бавен

    2) Губи се целия смисъл на занятието - а именно - да можеш да си влизащ в компютъра отвън, когато си пожелаеш. NetMeeting това не го може - човек трябва да ти даде права, за да можеш да почнеш да управляваш мишката...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    9
    #12

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    Мерси на всички за постовете, но гледайте да четете въпроса по-задълбочено, преди да започнете да пишете...Единствено едно голямо "Благодаря!" на XaMaB, понеже само той засегна моя проблем Другите само обяснихте как се ползва Rеmote Desktop, което ми беше ясно доста преди да седна да пиша тук...

    Още веднъж мерси, XaMaB...[]

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #13

    Problem Remote Desktop i IIS na WIN XP

    XaMaB е прав че грижата е във nvidia - аз приницпно Update-вам с driverite за видеото от windowsupdate Но това със сървиса е хитър начин [:D]



    иначе досега максимум remote сесиите до които съм стигнал са 3 - чакам инфо от 1 пич как да станат повече ама ще видим [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Remote Desktop ?
    От Lukan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 34
    Последно: 30-07-06, 12:07
  2. Remote Desktop
    От viarat във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 23-07-06, 11:03
  3. remote desktop
    От mitak във форум Windows
    Отговори: 20
    Последно: 22-05-06, 12:06
  4. Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 09:18
  5. Remote Desktop към Win 98 или 95 ?
    От MetalMilitia във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 08-01-05, 21:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе