Страница 3 от 68 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1012
Like Tree141Одобрявам

Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #31

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Ако имаше опция за избор на старата визия щях да си я ползвам.Не ми харесва изобщо новият облик на форума.Единствено съм доволен ,че вече има мобилна версия.Лично аз не можах да намеря опция как да оцветявам разни думи,няма опция качване на повече снимки, търсачката е гола вода ,липсват ми снимките които съм поствал в темите, няма го богатия избор на емотикончетата и много други.

    Искам си стария изглед/дизайн/!!!
    Този пост е редактиран от bobovo; 17-09-12 в 12:30.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #32

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Ако ползваш Google Chrom или Mozilla Firefox може да я блокираш с AdBlock и няма да те дразни



    Може ли в цитата да фигурира дата и час, както беше в старата версия на форума?
    Кое точно да блокирам така че форума да се разтегли на цял екран? Блокирам разни неща, но форума си остава смачкан вдясно.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #33

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Има ли как да се виждат "Обновени теми" - отговори във теми, в които съм писал?
    Че тази опция Нови постове ме засипва с ненужна информация за PC- та и климатици.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #34

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    При мен работят
    Под полето за съобщения има опция за Прикачени файлове, цъкаш там и си избираш дали от твоя компютър да качваш или от интернет.

    edit: При прегледа се изобразяват, но като се публикува съобщението не се виждат май.
    И аз това казвам - не работят. Пуснах отогвор със снимки, но не се виждат.
    Правата на прикачените файлове трябва да са 0755

    Също така като посетя под форум и след това се върна в горния форум, под форума не се маркира като прочетен, както беше при старата весия. Трябва да чукна два пъти на иконката на под форума, за да го маркирам като прочетен. Много тъпо.

    Стария форум беше много по-удобен от този.

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #35

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Новия форум е С У П Е Р. Рекламите са точно там, дето трябва да са. Абе всичко е идеално...
    Забелязах само един проблем, не се вижда wysiwyg html editor заедно с подравняването и емотиконите, но предполагам това ще се оправи съвсем скоро.
    (с Firefox 15 съм)

    П.С. Незнам защо имам чувството, че работи доста по бързо от стария...

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #36

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Искам си стария изглед/дизайн/!!!
    Стария изглед няма как да се върне защото това не е темплейт, това е нов софтуер...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #37

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Кое му е супер?Айде покажи ми постнатите мои снимки в темите.Знаеш ли колко труд ми е отнело това и сега колега който чете темата гледа прикачените файлове и кликва и му изписва:
    Forbidden

    You don't have permission to access /attachments/всичко-за-климатиците/6296d1347781860-помогнете-ми-за-избор-на-климатик-2012-г-12344555.jpg on this server.

    Аз ли бъркам нещо или снимките са затрити???
    Този пост е редактиран от bobovo; 17-09-12 в 12:59.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #38

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Има стари теми, които след прехвърлянето са развалили вида си (например Термини и съкращение), но не могат да се редактират. Има три варианта да се оправят нещата:
    - да се даде възможност за редакция от създателя на темата (временна);
    - да се дадат модераторски права (временни) за редактиране на определени теми;
    - темите да се редактират от модераторите.
    Има и четвърта - пак да проявиш желание да модерираш, от което се отказа преди време
    Аз съм за - решението е от теб.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #39

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Да видях проблема с прикачените файлове. Проблема както казах е в wysiwyg и докато го няма може да се пише само текст... Аз не виждам в момента възможност за прикачване на файлове...

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #40

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Кое точно да блокирам така че форума да се разтегли на цял екран? Блокирам разни неща, но форума си остава смачкан вдясно.
    В началото ще има проблеми, но след намесата на Администраторите би трябвало да бъдат отстранени.

    biro, след като видях, че и моята прикачена снимка не се вижда след публикацията разбрах, за какво става въпрос
    Този пост е редактиран от gnf; 17-09-12 в 14:38.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #41

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Мобилна версия... Благинка

    Колко е лимитът на подписа... Мрънка, че бил повече от ред, ама мярка 'ред'.

    Тъмна темичка нещо?

    Ами... имаше настройки, заложил съм някакви спрямо групите, ще ги доизкусурим, това не е проблем.

    Проблемът с атачментите, картинките итн мисля, че е оправен - очаквам потвърждение - пробвайте.
    Проблемът не беше в правата на директорията, а в htaccess файла.


    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Аз съм блокирал всички реклами с AdBlock и нямам никакви реклами (нито в ляво, нито в дясно). Имаше едно "tweets", което си стоеше постоянно в лявата част на екрана, но и от него се отървах (десен бутон --> AdBlock --> Блокирай реклама).
    При теб проблема явно е друг. Щях да те помоля да качиш снимка и да видим, но и тя няма да се изобрази в поста ти.

    В началото ще има проблеми, но след намесата на Администраторите би трябвало да бъдат отстранени.

    biro, след като видях, че и моята прикачена снимка не се вижда след публикацията разбрах, за какво става въпрос
    Знам... че рекламите дразнят. От друга страна, поддръжката струва пари, а от реклами не се изкарва много. Без да нарушавам твоите или чиито и да е други права - ще съм благодарен ако помислиш върху ситуацията и от двете гледни точки и прецениш дали е редно и удачно да се обсъжда как да се забрани единствения начин да си помогнем за издръжката на сайта в тази тема
    Разбирам, че нямаш желание да ни помогнеш с някой клик, но поне от моя гледна точка е редно да не обсъждаш блокирането на реклами в конкретната тема.

    ПС - Ако не си съгласен с мен, разбира се можеш да продължиш обсъжданията - ако ли пък не - да редактираш мненията си.
    Ако пък решиш да прекратиш... току виж в идните 6 месеца сме избили парите, дадени конкретно за това софтуерно обновяване.



    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Има ли как да се виждат "Обновени теми" - отговори във теми, в които съм писал?
    Че тази опция Нови постове ме засипва с ненужна информация за PC- та и климатици.
    Честно казано, от 20-ина дни се боря с новия форум. Във всички отношения е класи над предишния, просто трябва време за адаптация.
    Освен в една сфера - точно тази, за която питаш.
    И на мен ми липсва тази опция на SMF-a, надявам се като преминат първоначалните сътресения от преминаването да мога да издиря нещо подобно и за новата версия. Но към момента... не мога да ти кажа нищо положително

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #42

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Да видях проблема с прикачените файлове. Проблема както казах е в wysiwyg и докато го няма може да се пише само текст... Аз не виждам в момента възможност за прикачване на файлове...
    Home.jpgChrysanthemum.jpgDesert.jpgKoala.jpgLighthouse.jpg

    Хмм, както казах, имаше проблем с хтаксес файла, оправен е.
    Не разбирам какво казваш - в момента всичко ОК ли е при теб?
    Аз мога да качвам, ако някой друг не може, значи е проблем с правата, който трябва да изчистим?

    ПС - Странно съообщение ми изписа - че ако никой не ползва прикачените файлове до 1 час ще ги изтрие
    Някаква настройка явно е - моля никой да не клика на последната картинка, да видим дали ще ъде изтрита..

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #43

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    КРИС все още не виждам визуалния редактор... Мога да пиша само текст...

  17. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #44

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    В началото ще има проблеми, но след намесата на Администраторите би трябвало да бъдат отстранени.

    biro, след като видях, че и моята прикачена снимка не се вижда след публикацията разбрах, за какво става въпрос
    Значи някой трябва да пише стил в Restyle the web with Stylish! - userstyles.org както за Hardwarebg.

    Крис, разбирам те, но наистина е грозно и сбито. Варианта с банерче май е по-добър. Сега сбива форума на две трети от екрана. Бъди сигурен че ще го прескочим, колкото до някой клик...нямам нищо против да помогна. Някаква касичка не помага ли? Ако пуснем по долар? Аз лично предпочитам пред това да гледам форума смачкан.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #45

    Отговор: Новият форум - впечатления, бъгове, за оправяне?

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow Виж публикацията
    Крис, разбирам те, но наистина е грозно и сбито.
    Досега си говорих с друг на друга тема, нпо със същата поука - Не решавайте проблемите софтуерно, а хардуерно - купи голям монитор и няма да е сбиито
    Това е шега, не е серизоно мнение.
    Но все пак, имай предвид, че конфигурирам форума от моя гледна точка - 27" 1920х1080
    И изглежда много празно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 68 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Нови бъгове, бързодействие...
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 238
    Последно: 16-04-13, 18:05
  2. съвет за оправяне на усилватели
    От jojobix във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 14-12-12, 10:58
  3. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17
  4. Оправени бъгове...
    От -CTPAX- във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-04, 12:10
  5. знаете ли XP бъгове :-))
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 19-02-03, 12:02

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе