Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 45
Like Tree11Одобрявам

Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #16

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    IИзключва се само при дефрост ,кое управлява един климатик при дефрост ,сменя режимите поне така четох и след като го наблюдавах преди да се изключи цялото външно тяло трепереше един път пробва ,2 и на третия се изключи толкова силно трепереше и тресеше не знам как да го опиша но нещо му пречи да стартира.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #17

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Цитат Първоначално публикувано от toshkovich Виж публикацията
    IИзключва се само при дефрост ,кое управлява един климатик при дефрост ,сменя режимите поне така четох и след като го наблюдавах преди да се изключи цялото външно тяло трепереше един път пробва ,2 и на третия се изключи толкова силно трепереше и тресеше не знам как да го опиша но нещо му пречи да стартира.
    Как кое, компресора има голям голям пусков ток и електрониката го спира. Компресора е скапан, ама ти се не отказваш от тоя стар чайник.

  4. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #18

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    3 фирми виках до сега 2те казаха не знам за нас не е компресор,3та каза компресор ама са изключвал когато той си решил това ако е отговор,утре ще идва 4 та по майсторска била искам да чуя не става и ще си купя нов ама няма диагноза,ами ако е 4пътния вентил или реле или бобина нищо не е сменяно да се пробва.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #19

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    ти ще го платиш още 1 път докато го мъчиш
    toshkovich одобрява това.

  6. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #20

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Електрониката го спира ,както 1та фирма се изказаха ,нещо токове и си тръгнаха и подчертаха не е компресора!

    - - - - - - - - - -

    Ако не му беше такъв висок COP наистина не бих се борил с него ама сложил съм му измервателен уред тая зима ,мирише тока ,кой нов климатик ще гори толкова посочи ми един или да може ама за 3000лв не искам да съм спонсор на тези монополисти ЕВН

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #21

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    няма нужда да е 3000 лв за да харчи малко

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #22

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    така е спрял съм се на този модел






    Panasonic CS-E12QKEW/CU-E12QKE ETHEREA 2014





    Климатик Panasonic CS-XE12QKEW/CU-E12QKE ETHEREA 2014

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #23

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Това не е външното тяло на E12QKE
    mirandi одобрява това.

  11. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #24

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    давам го като пример от сайт за 1625 с монтажа съм го уговорил външното си е голямко видях го,а дали е същото не знам

    Инверторен климатик Panasonic CS-XE12QKEW/CU-E12QKE ETHEREA 2014

  12. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #25

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Абе, какво става? Тия изхвърлени, висок клас, произведени за претенциозен пазар, почнаха много да се развалят. Почти всеки ден вече има теми за тези климатици, на светлинни години и все фира дават!
    mirandi одобрява това.

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #26

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Абе, какво става? Тия изхвърлени, висок клас, произведени за претенциозен пазар, почнаха много да се развалят. Почти всеки ден вече има теми за тези климатици, на светлинни години и все фира дават!
    Кажи сега за Хитачито, честно.
    mirandi одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #27

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    е той е 2001г машината нормално да почине ..

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    65
    #28

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Цитат Първоначално публикувано от toshkovich Виж публикацията
    IИзключва се само при дефрост ,кое управлява един климатик при дефрост ,сменя режимите поне така четох и след като го наблюдавах преди да се изключи цялото външно тяло трепереше един път пробва ,2 и на третия се изключи толкова силно трепереше и тресеше не знам как да го опиша но нещо му пречи да стартира.
    Не знам ивертор ли е климатика но ас имах подобем проблем и се оправи с по голям пусков кондензатор.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от fear321 Виж публикацията
    Не знам ивертор ли е климатика но ас имах подобем проблем и се оправи с по голям пусков кондензатор.
    Или поне подмяна на стария сигурно е изсъхнал или подул.

  17. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #29

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Кажи сега за Хитачито, честно.
    Какво за Хитачи-то?

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #30

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    как мачка японците примерно
    aruba_man одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi SRK28SSC
    От Minkoff във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 33
    Последно: 07-02-15, 11:31
  2. Отговори: 1
    Последно: 17-12-10, 10:03
  3. popcorn a-200 забива плеването след известно време.
    От Condor във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-10, 15:25
  4. Midea MSG-18HR - спира след известно време
    От shimavon във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-09, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе