Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 41
Like Tree7Одобрявам

Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    8
    #1

    Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Здравейте! Никой ли не пише и не се интересува или няма какво да кажете за ЕКО КЛИМА?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #2

    Re:Почитатели на "OSAKA- ECO-CLIMA

    Ako перифразираме малко - за тях или лошо,или нищо.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3

    Re:Почитатели на "OSAKA- ECO-CLIMA

    Какво да кажем.....След като видях как се отваря климатик като консервена кутия, вместо да се развият болтовете на ламарините на външното тяло....

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    8
    #4

    Re:Почитатели на "OSAKA- ECO-CLIMA

    Абе хора какви са тия легенди дето ги пишете,аз познавам такива специалисти там дето в други фирми няма и от къде да ги намерят. Даите факти стига сте ги плули, ако се по огледате ще установите че безобразията в други фирми са на много повисоко ниво.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #5

    Re:Почитатели на "OSAKA- ECO-CLIMA

    Няма смисъл да се пънеш да ги защитаваш.Това,че има добри специалисти означава,че са станали такива от зор с проблемите им. И не означава,че ФИРМАТА Екоклима е върха. Мога да ти изреждам примери до утре в това отношение. Ето ти един факт - да оферираш няколкостотин климатика за голям хотел,а да доставиш друга серия,доста по-евтина от оферираната.Да внесеш и продаваш Фуджицута,като рекламираш работата им до -20° при условие,че САМИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ дава до -15°. Да рекламираш безпроблемната работа на собствените си боклуци до -15°,че и до -20° даже.И то климатик за 500 лв ???. Единици са тези маркови модели ,които работят наистина при -20° и струват 5-6 ПЪТИ ПОВЕЧЕ. Как ще коментираш това?

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #6

    Re:Почитатели на "OSAKA- ECO-CLIMA

    vanko68, приятелю не се кахъри....като им е фен, да си ги защитава. Още одеве видях какво е писал и просто се отказах да пиша...И аз като теб мога да дам примери - най -пресния е от вчера - гледах от терасата как на съседа ми му монтират осака - ако тея пичове бяха вкъщи, щях да им чупя ръцете....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #7

    Re:Почитатели на "OSAKA- ECO-CLIMA

    И монтажниците като марката

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    8
    #8

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Нещо се бъркаш за фенството аз съм си фен само на мен си ,и маи не се различаваме много с тебе ама не плуя като теб е хаиде тогава похвали ти някои ама с факти става ли.
    Одговора ми към другия философ че машина дето да работи нормално под -10 почети не се среща така че всички лъжат въпрос на маркетинг,а че продали един модел за друг може и да е за хубаво ти от каде знаеш коя машина какъв клас е.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #9

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Някои машини си работят по документи на -15° и дори -20°. Това е тествано преди да се напише. Осаките дори не могат да се похвалят с такива документи.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #10

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Има климатици които бачкат безпроблемно под-10 -15 градуса но са скъпи това е .
    За великата фирма осака просто няма смисъл да спорим

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #11

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    не искам да хваля екоклима защото от тях въобще на съм доволен но от климатика ми осака съм доволен имам го от 5 години работил е и при - 20 за икономичност не говоря гъта си доста ток но той е с нагревател на външното тяло и си бачка в студовете. преди две години ми се беше развалил зимата и ги чаках над месец да дойдат да го оправят накрая к.з.п. оправи нещата. ако еко клима си оправят сервиза проблеми няма да има климатиците им са добри за парите си

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Някои машини си работят по документи на -15° и дори -20°. Това е тествано преди да се напише. Осаките дори не могат да се похвалят с такива документи.
    Едно време на ценовата им листа пишеше на повечето климатици, че са до -20

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #13

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Като искаш факти-ето.Интересно ми е кво ще мислиш за тях,ако така сложат климатик на комшията ти.Добре,че не е на моя комшия.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    51
    #14

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    Наскоро имах проблем с климатик конвенционален Осaка. Не беше мой затова се наложи да звънна на ЕCО Клима.Проблема беше че 4 минути след пускане на климатика компресора спира и не тръгва повече .И двата вентилатора продължават да работят без да спрат .За да почне пак да охлaжда трябва да се изключи и включи отново и така пак 4 минути .Дойдоха момчетата от сервиза и без да замерят кондензатора го смениха .След пускане на климатика ми казаха че дължа 50 лева. Явно не бяха слушали какво им обясних преди да започнат работа .И така след 4 минути компресора спря. Заключението беше че компресора е за смяна .Попитах ги дали имат ампер клещи да замерят товара но се оказа че нямат .
    Нов компресор 355 лева. Нов климатик с монтаж и две години гаранция 480 лева.За диагностиката взеха 12 лева. Вечерта беше хладна и реших да го пусна на отопление (така и така компресора е за смяна) Климатика отопляваше добре и компресора си спираше и тръгваше без проблем .Имайки в предвид че компресора в случая е много по натоварен отколкото на охлaждане бях сигурен че проблема не е в компресора . На другият ден намерих телефона на Управителя за Варна г-н Николов и му обясних всичко от-до искайки да ми изпрати техник който може да направи диагностика и да ремонтира климатика. Отговора беshе -всички техници са добри -ще проверя и ще ви звънна . След 10 минути ми звънна и ми каза че вярва на техниците си и че проблема е в компресора .Обясни ми че ако искам мога да намеря други техници които да проверят климатика . Намерих специалист които на десетата минута от идването си намери проблема а на 20-тата климатика работеше добре .За Осaка и думата добре е много . Ремонта струва на собственика 45 лева. Сменен беше температурен сензор на външното тяло .
    Специалиста ми обясни че климатика зимата е заледявал което веднага беше потвърдено от собственика .
    Склонен съм да вярвам че след много опит с определено оборудване се научават слабите и проблемни места на машината ,но без замерване на товара на компресора да се прави заключение за неговото състояние е непрофесионално . Знаейки че при всяко пускане работи точно 4 минути преди да спре компресора ,без значение колко е топъл или студен същия и че на отопление няма проблем за мен е просто и елементарно да разбера че проблема не е в вашия телевизор . Пиша всичко това защото ясно и точно им обясних и ги насочих ,но въпреки това не ме разбраха (ili prosto ne iskaxa) .
    Бих изтрил написаното от мен само ако върнат парите и платят ремонта .

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #15

    Re:Почитатели на OSAKA - ЕКО-КЛИМА

    за да се обори мнението на такъв човек,става само и единствено ако той си купи КЛИМАТИК.и аз си мислех ,че разлика в климите няма,като си купувах ЕЛИТ.но след много четене си купих и ДАЙКИН и.......................видях истината.не бедният,а неразумния и незнаещ човек би си купил такива НЕДОРАЗУМЕНИЯ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 16-05-13, 23:18
  2. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  3. За всички почитатели на Марая Кери - Part2 !!!
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 10-03-08, 09:58
  4. Отговори: 4
    Последно: 20-07-06, 20:09
  5. Други почитатели на Син Фронтерас?
    От vdimbg във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 05-03-06, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе