Резултати от 1 до 5 от общо 5

Препоръчайте ми кард-рийдер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #1

    Препоръчайте ми кард-рийдер

    Трябва ми за настолният компютър в работата за Micro sd картата на тела и SD на олимпуса....
    Не ми се дават мн пари за такава дреболия, но искам да ми върши работа и да е надеждна... а нз какво да гледам при избора ми... предварително мерси

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    43
    #2

    Отговор: Препоръчайте ми кард-рийдер

    от кой град си ... вземи си най-ефтиния КИТАЙСКИ ... това е моя съвет , всички тези дреболийки са китайски и в българия се продават със 500% надценка а в китай са на безценица : ) Пример една мишка в technopolis безжична струва 20 лв ,а същата мишка в китайски сайт струва 3 долара : )

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    82
    #3

    Отговор: Препоръчайте ми кард-рийдер

    Цитат Първоначално публикувано от Шменти Капели Виж публикацията
    от кой град си ... вземи си най-ефтиния КИТАЙСКИ ... това е моя съвет , всички тези дреболийки са китайски и в българия се продават със 500% надценка а в китай са на безценица : ) Пример една мишка в technopolis безжична струва 20 лв ,а същата мишка в китайски сайт струва 3 долара : )
    от София... мислех си за тези в ПЛЕСИО TURBO X ? или нещо друго? TECHNOMARKET/POLIS ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    43
    #4

    Отговор: Препоръчайте ми кард-рийдер

    хммм за софия немога да ти кажа откъде да вземеш.... Аз съм ползвал ето такова Micro Sd Card Reader четец на карти с usb 2.0 вход гр. София • OLX.bg но някъде го запилях и незнам къде е .... но съм виждал и по готини ,такива който се поставят на бюрото за 10-12 лева , но за София немога да ти кажа къде да провериш : )

  6. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #5

    Отговор: Препоръчайте ми кард-рийдер

    Ползвал съм и все още ползвам Kingston Z890. Изключително удобен и безпроблемен кард рийдър, но отдавна не съм го виждал по магазините. В момента предлагат "наследника" му - FCR-HS3, на който обаче му липсва слота за MMC Micro. Ако все пак отнякъде изскочи Z890 бих го взел, без да се замисля.

    П.П. Ако пазаруването от чужбина не е проблем гледам, че тук е останала една бройка - Buy Kingston Media Reader - Card reader - 19 in 1 ( CF I, CF II, Memory Stick, MS PRO, MMC, SD, MS Duo, MS PRO Duo, miniSD, RS-MMC, MMCmobile, microSD, MMCmicro, SDHC, miniSDHC, MS Micro, microSDHC ) - Hi-Speed USB at Amazon.co.uk.
    Дали обаче цената ще те устройва е друг въпрос.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте TV
    От vaskop във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-09-11, 20:22
  2. прецакан кард реадер на лаптоп
    От eror във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-11-08, 02:44
  3. Препоръчайте ми DVD с USB за до 100 лв.
    От neum във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-07, 21:36
  4. Препоръчайте
    От bestman във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 05-12-04, 16:55
  5. Mултимедия кард mmc for NOKIA
    От dim4o във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 25-01-04, 18:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе