Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 5 от 156 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #61

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    М'да, обърнах внимание, но късно.
    Главната ми цел е да си сваля филм от интернет и да го подкарам без проблем, всичко друго е бонус =>> интересува ме главно 3D Movie file playback.
    Сори, че излязох и аз от темата, с препоръката си, но за видеокарти си имаме отделен раздел във форума.
    Нека не създаваме излишна работа на админите!

    Относно това, което целиш, аз го правя същото.
    Всичко което го има в "магазините" ни на 3D блу-рей или рип съм го свалял и гледал без гпроблем, но на 3D мониторът си. Затова и търся оптимален вариант на 3DTV с малък лаг за игрите и нисък ghosting за 3D филмите. За сега единствено миналогодишният модел на LG- LX9500 /според прочетеното из нета/ май отговаря на търсенията ми.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #62

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    С ДДС са, да.
    Иначе, това е дълго очаквана покупка. Принципно си прав, че е добре да се изчака, но ми се ще като дойде да съм напълно готов - включвам и започвам да се "боря" с технологиите.

    raziel66, прав си, въобще не съобразих, когато пуснах темата.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #63

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi

    Иначе, това е дълго очаквана покупка. Принципно си прав, че е добре да се изчака, но ми се ще като дойде да съм напълно готов - включвам и започвам да се "боря" с технологиите.

    Само да не " прегориш " от желание ! Бири взе ли - нали трябва да си подготвен ?
    Споко , всичко ще се нареди , повярвай ми !

  5. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #64

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    И бирата, и пуканките (като на истинско кино) са налице, само техниката още не е пристигнала.


    Нека не разводняваме темата, но все пак смятам, че изписаното може да е полезно за някой друг заблуден, също като мен.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #65

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Какво да ти кажа , ..... отново си прав !

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #66

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Като пристигне Филипс-а ,напиши как се представя ,че в последно време доста ме разочароваха /имаш ли друг модел като база?/моделите им.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #67

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Не, това ще ми е първи телевизор.
    С какво са те разочаровали?

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #68

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Само моделите от 7 серия нагоре ми харесваха като картина ,но ценовата им политика е супер неадекватна /може би вече има промяна към по добра,като гледам цената на твоя модел / и все имаше някакви софтуерни проблеми /добре ,че поне бързо реагират с фирма/ -затова и ме интересува как са новите им модели . Твоя беше с пасивно 3Д нали?

  11. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #69

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цената е промоционална (уж) - 47"-вия модел си е сериозна цифра, а 42" (моя) видях в кеша на google, че преди промоцията е бил 1 999 лв - 200 лева надолу Наистина цените им са леко неадекватни, но това се дължи в голяма степен и на Ambilight-a, което за мен си е добра екстра.
    3D-то е пасивно, да. Не знам при теб как е, но на мен активното ми трепти доста, докато пасивното си е ОК, макар и пак да усетих умора след като погледах малко. Времето ще покаже дали ще свикна или ще се наложи да съм по-внимателен.
    Иначе, в магазина днес седях около час и половина-два и огледах доста модели. В ценовия диапазон до цената на 7606, той си вадеше най-добър образ - като съм далеч от мисълта, че е бил най-добрия, може да е имал най-добри настройки. Ъглите са отлични, цветовете са наситени. Черното е супер. Като добавим дизайна + Ambilight-a, направо се влюбих. Приятелката ми каза да не го целувам поне докато тя е в стаята.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #70

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    E то винаги изборът е най-доброто за определена сума -най-близо е до моделите на ЛГ и би трябвало с тях да е сравнението /а и 3Д-то е от същия тип/. Аз тази есен / или пролет -ще видим колко ще свалят ,че сега са много надути/ ще минавам на по-голям размер /46-50"/ и сега отсявам моделите.

  13. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #71

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Ами и аз доста се колебах за размера - предлагат се LG-та 47" за 200 лева отгоре, но... Едно на ръка, че марката не ми е на сърце, второ, че размерът ми се стори голям за стаята. Всеки сам си решава, но бях решил да съм разумен - 42", 2D, ~ 1 000 лв... Не можах да прежаля 3D-то, сумата почти се удвои... реших да проявя разум поне с диагонала. Човек трябва да знае кога да спре.
    Иначе, при тази техника, цените винаги ще падат и излизат нови неща... В крайна сметка, винаги си прецакан. :rolleyes: Както един приятел казва - наливането на пари в техника си е чиста загуба.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #72

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Е да де ,но има и "кефа няма цена"

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #73

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Panasonic, Samsung, Sony и XPAND 3D ще разработват нов стандарт за активни 3D очила


    Компаниите Panasonic, Samsung, Sony и Xpand 3D анонсираха намерението си да разработват съвместно нов технологичен стандарт за потребителски активни 3D очила. Инициативата се нарича Full HD 3D Glasses Initiative.

    Като част от споразумението, компаниите са изразили намерение да работят заедно по разработването и лицензирането на технология за радиочестотни системи за активни 3D очила, включително и протоколи за обмен на данни между радиочестотните системи, потребителските очила и 3D дисплеите (телевизори, компютърни монитори, проектори, 3D кинотеатри). Стандартизацията също ще включва различни видове протоколи, инфрачервени системи за обмен на данни между 3D очила и 3D дисплеи, в това число и съвместно разработените протоколи от компаниите Panasonic и Xpand 3D и собствените протоколи на Samsung и Sony.

    Очаква се, че въпросното лицензиране в рамките на инициативата Full HD 3D Glasses Initiative ще бъде извършено през септември тази година. След тази процедура ще започне разработката на 3D очила, въз основа на новия стандарт. Универсалните 3D очила, с поддръжка на новия инфрачервен и радиочестотен протокол, ще станат достъпни за потребителите през 2012 година. В същото време те ще бъдат напълно обратно съвместими със съществуващите в настоящия момент стандарти за активни 3D телевизори. Макар че не се съобщава дали новият стандарт ще се използва само от компаниите Panasonic, Samsung, Sony и Xpand 3D или той ще бъде достъпен за лицензиране и от трети страни.

    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1312810361

  17. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #74

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Преди малко ми пристигна телевизорът - Philips 42PF7606H. Казаха да изчакам 10 часа преди да го пусна, за да се аклиматизира. Не е ли прекалено много? Просто нямам такова търпение, но ако се налага, ще се жертвам за благото на машинката...

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #75

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Ако идва от наводнението в Европа - изчакай ! Изкарай го от кашона и му запали огън !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 156 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе