Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 15 от 156 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #211

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от choko66
    Като прочетох, че Панасоник може би ще спрат да правят телевизори (за мен най-добрата марка за електроника) се отказвам от този вариант, все пак ще каже ли някой кой от двата телевизора е за предпочитане. Благодаря!
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg523097

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    23
    #212

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    В Плевен нямат Панасониk VT30 в наличност, а отгоре на всичко ми викат, че по-добре да си взема LCD. Продавача изглеждаше много убедителен . Ще помисля още малко, че се чудя с какво да отида до СФ за да го взема. Гледам, че са пуснали http://technomarket.bg/products/09113533/lg-55lw980s и пише "THX СЕРТИФИЦИРАН", а в официалния сайт НЕ!!! Иначе ми хареса като характеристики. Лошото на малкия град (Плевен) е, че ги нямат топ моделите (само на Самсунг).

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #213

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от choko66
    В Плевен нямат Панасониk VT30 в наличност, а отгоре на всичко ми викат, че по-добре да си взема LCD. Продавача изглеждаше много убедителен . Гледам, че са пуснали http://technomarket.bg/products/09113533/lg-55lw980s и пише "THX СЕРТИФИЦИРАН", а в официалния сайт НЕ!!!
    Поръчай да ти го доставят.
    55lw980s няма THX сертификат - Техномаркет за пореден път лъжат

    THX сертификат имат
    47LW9500
    55LW9500
    72LW9500
    47LW7700
    55LW7700
    60LW9500
    http://www.thx.com/consumer/home-ent...fied-products/

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #214

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Kолеги искам само да добавя,днес направихме с моя колега тестове с ISO FULL BLUREY 3D 23giga,телевизора самсунг с8000,занесох моя лаптоп в тях стана за секунди сложих хдми-кабела пуснах DAEMON Tools Lite за да направя виртуален диск,пуснах CyberLink PowerDVD 11 страхотен плеър,телевизора сам си засече че филмите са в 3д и готово всичко на 6 без накъсване и засичане пробвах с 3 блурея в исо формат без проблеми,картината един път кристален образ отвякъде...остана да си купя Д8000 него съм си харесал,почвам да събирам

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    3
    #215

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Кое е по добро:LG 42LW659S или PHILIPS 42PFL7606H ???

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #216

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    От известно време съм навит да си взема 3D TV. Доста неща изчетох, включително и тука.
    Разбрах за няколкото вида технологии и очила - пасивни, поляризирани, активни. Доколкото разбрах, избора на технология се свежда до финансови средства, предпочитания, комфорт.
    Моя въпрос, който ме гложди и все още не мога да намеря отговор е 3D филмите също ли се категоризират на филми за поляризирана или активна технология? т.е. на телевизор с поляризираща технология ще може да се гледа филма, а на другия -няма - и обратно?
    пример: ако имам филма Аватар, на кой телевизор ще върви - на ЛГ поляризирано или на Панасоник активно? Или друг пример - 3D телевизионно излъчване, примерно евроспорт, и на двата вида телевизори ли ще се гледа 3 Д или излъчването е само за един вид 3Д технология?
    Ако има категоризация на 3 Д филмите как да ги разпознаваме, и за коя технология се правят повече филми и има повече излъчвания, а и каква е перспективата на производителите.
    Та да поставя въпроса по друг начин: 3Д излъчванията (филми и телевизионни излъчвания) са еднакви/стандартни, а самото представяне на 3Д формата става по различна технология от съответния телевизор?
    Или по друг начин - купуването на един вид телевизор ограничава ли количеството на това какво може да се гледа на 3Д?
    Благодаря ви.
    P.P. Ако може само с две думи какво е ТНХ сертификат? Срещам го вече няколко пъти, това сертификат за стандарт или за качество е?

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #217

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Независимо коя технология ползваш (Активна/пасивна) ще можеш да гледаш 3D съдържание.

    THX: http://en.wikipedia.org/wiki/THX

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #218

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    Независимо коя технология ползваш (Активна/пасивна) ще можеш да гледаш 3D съдържание.

    THX: http://en.wikipedia.org/wiki/THX
    Благодаря,

    разбирам значи 3Д излъчването/източниците (филмите, телевизиите) са еднакви/стандартни, а самото преобразуване и предаване към зрителя от телевизорите става по различни начини.
    т.е. няма разделяне на 3Д филмите на филми за поляризирана или активна технология.
    Това много ми помага в избора на телевизор тъй като критериите се свеждат до финансии, комфорт, големина, коя технология най-пасва на човека (различните хора имат различни предпочитания).

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #219

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    YESSS,
    Първо отиди до някой магазин и погледай различни модели с пасивна и активна технология, достатъчно продължително, за да прецениш коя от двете води до по-малко умора ПРИ ТЕБ. След това задай въпроси за различните модели с технологията, която НА ТЕБ ти е харесала.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #220

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    YESSS,
    Първо отиди до някой магазин и погледай различни модели с пасивна и активна технология, достатъчно продължително, за да прецениш коя от двете води до по-малко умора ПРИ ТЕБ. След това задай въпроси за различните модели с технологията, която НА ТЕБ ти е харесала.
    Привет,

    Това, което си написал е така и така ще направя. Личния комфорт е най-важен, но и той е строго индивидуален. Всеки сам преценява кое му е по-комфортно - активно или поляризирано. Но не само комфорта влиза в избора. Тука вече се обърках. Ако си купя активна технология, ще мога ли да гледам филмите, които вървят на поляризираната технология и обратно? Ако си сваля аватар 3Д от нета, ще върви ли и на двете машини? Това ми е въпроса, защото освен комфорт и пари, като си купуваш такъв телевизор е важно да знаеш и какво може да гледаш, да не се окаже, че нищо не може да се гледа. Филма Аватар 3Д има версии за поляризирана технология и за активна технология или филма си е просто 3Д и става на двете технологии - това питам.
    Иначе съм си избрам 3 модела телевизори - Панасоник, Самсунг и Сони, но все още мисля. Като разбера на кой какво може да гледам ще реша.
    Надявам се, че си поставих коректно въпроса, дано ме разбирате.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #221

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Нали уж беше разбрал ,че няма значение технологията -3Д филма си е 3Д филм ,а технологията ,по-която ще се изобразява си е избор на компанията производител на тв .
    П.П. М/у другото ,моделите ,които си набелязал са с активни очила.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    4
    #222

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Нали уж беше разбрал ,че няма значение технологията -3Д филма си е 3Д филм ,а технологията ,по-която ще се изобразява си е избор на компанията производител на тв .
    П.П. М/у другото ,моделите ,които си набелязал са с активни очила.
    Еми обърках се Ако това е така както казваш че 3Д филма си е 3Д филм и няма нищо общо с това дали телевизора е активен или пасивен, то за мен остава да се насладя на един спокоен избор. Наистина се насочвам към активната технология. Като цяло Панасоника 46VT20Е или 46VT30Е води моята класация, но въпреки това и Самсунга и Сонито ми допадат.
    Благодаря ти за разяснението, сега изборът ми е по-лесен.

    П.П. Доста се рових из нета да чета за 3Д, но навсякъде инфото беше разхвърляно и непълно. За първи път попаднах тук на изчерпателна и систематизирана информация за 3Д, поради което съм много доволен и ще препоръчам тази страница на моите познати, които искат да се запозначт с 3Д.

  16. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #223

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Поръчай да ти го доставят.
    55lw980s няма THX сертификат - Техномаркет за пореден път лъжат

    THX сертификат имат
    47LW9500
    55LW9500
    72LW9500
    47LW7700
    55LW7700
    60LW9500
    http://www.thx.com/consumer/home-ent...fied-products/
    Аналогичният модел, продаван в САЩ: LW9800 има THX сертификат. Според някои сайтове, очаква се и европейските модели да получат сертификат.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #224

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil
    Аналогичният модел, продаван в САЩ: LW9800 има THX сертификат. Според някои сайтове, очаква се и европейските модели да получат сертификат.
    А дано въпреки че ми е чудно, как така само LG LCD телевизорите получават такъв сертификат, а другите марки нещо не се натискат за него...

  18. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #225

    Re:Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    А дано въпреки че ми е чудно, как така само LG LCD телевизорите получават такъв сертификат, а другите марки нещо не се натискат за него...
    Е как? Вече и телевизор на Шарп има такъв сертификат: http://www.thx.com/test-bench-blog/s...d-led-lcd-tvs/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 156 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе