Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23
Like Tree7Одобрявам

Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #1

    Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Здравейте, Kолеги!
    Успешно пренаредих списъка с канали на моя Sony KDL-43W805C.
    Това е версията на програмата, с която успях да го направя Sony Editor 1.14 build 215.
    За сега само тестово ги пренаредих, за да видя дали ще се получи нещо и направих "пастет", с всички програми. Сега предстои да ги пренаредя по мой вкус.
    Ако се притеснявате за .ехе файла, който съм прикачил може спокойно да си свалите програмата от тук - Sony Support.

    П.С.
    Задължително свалете на ново списъка с програми на флашка и чак, тогава ги редактирайте с новата версия на едитора!!!

    Edit 30.05.16:
    Отне ми доста време да пренаредя програмите и изтрия тези, които не са ми нужни. Резултата е на лице, всичко е ОК и програмите са успешно импортирани в ТВ-то!
    Сега остава да чакам и да видя резултата след като телевизора си сканира списъка с канали дали ще поиска или направо ще добави тези, които изтрих. Ако евентуално добави каналите, които изтрих ще импортирам отново тези, които имам запазени на флашката и ще спра автоматичното сканиране.

    Ще редактирам поста при евентуални промени.
    Този пост е редактиран от novla; 30-05-16 в 11:47.
    mikk, hristoslav2, svetlio1 и 3 други харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #2

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Благодаря!Възползвах се от програмката и вече и при мен успешно се импортираха каналите за разлика от предишните опити!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    81
    #3

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    И аз също благодаря. За сега това е единствената версия със която съм успял да импортна пренареден списък с програми.

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #4

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Очевидно не мога да си редактирам 1-вия пост ще продължа тук.

    08.06.16
    След, няколко дни тест няма проблем с пренаредените канали. Това, което ме интересуваше стана точно така, както си мислех. През нощта след като телевизора си е направил автоматична проверка за актуализация на каналите, всички накали които бях изтрил се възстановиха. Хубавото е че са се подредили след тези, които аз бях пренаредил. Т.е. всички канали са незасегнати и другите са се възстановили след тях.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    14
    #5

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Ще пробвам и аз!

    Само че се питам дали като съм с СА модул на Виваком, тази програмка ще ми свърши работа.

    Какво е вашето мнение?

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #6

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Какво значение има СА модула, на кой оператор е? Ти не пипаш нищо в СА модула, а пренареждаш вече запаметените канали в телевизора.
    iveto одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    81
    #7

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Колеги, за kdl/32w4000 дали може да се измисли нещо за импорт на лист с канали.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #8

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Колеги, ще пръчвам Sony KDL-43W805C / има вариант Sony KDL-43W807C но май са еднакви ужа някви 900Hz / , защото май на него се спирам.
    Поради злополука със стария ми Филипс 40pfs6609 който притърпя падане, се налага да взимам нов.
    Чета добри мнения за това Сони и май ще го взимам. Понеже чета темите за него , попадам на тази и искам да ви попитам какво да очаквам като проблеми с него?
    Пряко какъв е проблема с пренареждането на каналите на този модел? Няма опция за се наредят каналите ли?
    Може ли да се зададе да записва определен канал в определено време телевизора на външен диск без да работи и т.н.. ?

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #9

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Така..да потвърдя и аз. Тази програмка работи .
    Успешно ги импортнах след пренареждане.
    Имам един въпрос, някой пробвал ли е дали може с XML едитор да се пипнат имената на самите програми и след това да се импортнат от файла наново?
    И друго, имам доста еротични канали, колеги, толкова бавно ли става и при вас заключването през родителския контрол??
    То да ти писне да чакаш една по една да се заключват 20-30 програми - мъка...

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #10

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    Имам един въпрос, някой пробвал ли е дали може с XML едитор да се пипнат имената на самите програми и след това да се импортнат от файла наново?
    Не става. Дори и да ставаше(само на латиница), то още при първото опресняване на списъка с програми, телевизора ще им върне имената зададени от оператора.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #11

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Хм, добре де аз на "стария" Филипс как си ги сменях и нямах проблеми ?
    Хм..може би защото Филипса ги слагах в favorites и от там ги сменях - то там само така можех да ги пренаредя де...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #12

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Колеги, до сега не ми се е случвало но и това се случи. Снощи включвайки ТВ-то , забелязах, че НОВА ТВ я няма .
    Беше на 4 програма по ред. Просто липсва - като дам на 4 от дистанционното, ми казва : липсва програма/услуга, няма налична такава. Нагоре-надолу направо я прескача. Ползвам цифрова кабелна с САМ модул.
    Странно. Всички програми са си тук след като ги пренаредих още преди с тоз Sony Editor. Някой се разместват понякога но това е от оператора. Програма не ми е изчезвала.
    На другия ТВ я има съответно - не е от кабеларката..
    От многото лутане из менютата така и не намерих начин за сканиране и добавяне на нови програми ръчно? Автоматичния ъпдейт на програмите е включен..
    Този пост е редактиран от mitakabus; 03-11-16 в 06:36.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #13

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Ах тази Нова Тв,къде ли изчезна?.....Признавам си че това е единствения проблем ,който съм имал с телевизора досега...на около 3-4 месеца,някой програми,мисля че на-вече тези от първата десетка изчезват безследно...всъщност,не изчезват,а се разместват...в моя случай отиват някъде накрая...да речем към 830-ти канал.....така че,там трябва да се потърсят...към края на "ефира"....там са

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #14

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Абе появи се следващия ден.
    Не знам. Може би от оператора се получава..
    Беше разменена с БНТ ХД , но липсваше 4 канал въобще - но сам се оправи на следващия ден. ..

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    17
    #15

    Отговор: Sony Editor 1.14 build 215 - Успешно пренареждане на списъка с програми!

    Здравейте колеги, от няколко дни си играя с новия Sony KDL-43W805C и сега попаднах на тази тема и реших да пробвам да редактирам програмите с тази SonyEditor, но след като вляза в Техническа настройка не ми дава да избера Прехвърляне на списък с програми. Стои в сиво, а не в бяло като другите две опции. Някой знае ли на какво се дължи това?

    П.П: Справих се. Пробвах като закачих флашката на другите USB Входове и на единия стана.
    Този пост е редактиран от Heisenberg; 29-11-16 в 18:27.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 16:29
  2. Пренареждане на програмите за телевизор LG42LW450
    От стефан71 във форум LG телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 24-04-12, 17:17
  3. Sony Ericsson W302 - търсене в списъка с абонати
    От Lazar във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 18-07-09, 13:20
  4. Програми за Sony Ericsson P990i
    От discusfish във форум Поддръжка
    Отговори: 1
    Последно: 04-07-07, 15:27
  5. Успешно нокаутиране на BIOS!
    От Araiz във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 15-02-06, 18:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе