Страница 14 от 16 ПърваПърва ... 41213141516 ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 227

Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    32
    #196

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Junkers
    Само за инфо - Logitech Harmony 300 вече се продава в Техномаркет за 69 лева.
    Май е по-добър вариант (спрямо "постното" за мен Harmony 300) да се вземе по-стар модел на същата цена, но с повече възможности, например Harmony 515:
    http://mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=41760
    Ще се радвам някой да изкаже преки впечатления от модела.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    272
    #197

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Logitech Harmony One

    http://www.logitech.com/en-gb/736/3898 + код XMAS10UK = 62.10 паунда, т.е. към 140 лв.
    (безплатна доставка до БГ)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    57
    #198

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Някой има ли наблюдение за Prestigo Универсално дистанционно управление SRU6008/10
    Цената ми изглежда доста добра ама не го намиран в България да го продават. Описанието е постно и не мога да разбера има ли макроси?

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #199

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    някой да знае как се настройва този модел универсално дистанционно( прилагам снимка) , dvd искам да управлявам.Нямам никъкви кодове.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    10
    #200

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Здравейте,
    ще ви помогна с малко информация за универсални дистанционно Philips Prestigio SRU8015.
    Това ми е първото универсално дистанционно и не мога да го сравня с други модели.
    Идеята ми бе да взема Logitech, но не можах да го намеря из българските (е-)магазини.

    Впечатления:
    - Тежко (но пък ергономично)
    - В горната си страна е доста гланцирано и остават пръстови отпечатъци
    - 3 батерии LR6 АА
    - семпло ръководство
    - Бавна настройка на някои устройства при добавяне на бутони
    -- Изключително бавна настройка на Дива Мултимедия HD плеъра (+ все пак стана)

    + Добър дисплей
    + Доста опции
    + Добавяне на допълнителни функции
    + Добавяне на Активити (пускане на няколко устройства и избор на устройство по подразбиране след старта им)
    + Възможност до 15 устройства
    + Светлина на бутоните
    + Яркост на дисплея
    + Възможност за добавяне на климатици, осветление и др.
    ++ Възможност за избор на устройство, в което може да се съберат функции от различен брой други дистанционни. (TV + Bulsatcom)
    +++

    Не съжалявам, че не съм взел Logitech, по простата причина, че това дистанционно върши всичко каквото ми е необходимо.

    В момента са настроени:
    TV Plasma Samsung
    Bulsatcom приемник
    Home Theater Samsung
    Diva HD MPlayer

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #201

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    След като пуснеш Активите например да гледаш Булсат и то ти пусне телевизора и приемника им, в какъв режим е дистанционното? Само единия уред ли управлява в даден момент или можеш да сменяваш каналите на приемника, а да увеличаваш/намаляваш звука на телевизора и тн.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    57
    #202

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзив

    Аз си взех Филипс SRU6008/10 моделчето е доста добро всичко се настройва през компютъра, осветени копчета, вечер е просто перфектно.
    Относно активитите включва последователно всички зададени устройства с закъснение от няколко секунди, които могат да се регулират както си пожелаеш. И оставя да управлява устройството, на което си задал активитито. Пример ако си задал да ти пусне булсата при не работещи устройства последователността е следната:
    1. Пуска ТВ.
    2. Пуска А/В ресивъра.
    3. Пуска Булсата.
    4. Превключва А/В ресивъра на входа където е Булсата.
    5. Превключва ТВ-то на HDMI, входа от ресивъра.
    6. Остава да оправлява Булсата.
    Единствено звука се управлява от ресивъра(но това предварително си го задаваш). Ако няма ресивър можеш да си зададеш звука да се управлява от ТВ.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #203

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    @sokola след като включиш всички устройства с дистанционното можеш ли да сменяш каналите на булсата и същевременно да усилваш/намаляш звука на ресивъра пак от същото дистанционно? Как се програмира да се пуска тв-то на определен HDMI вход (най-вече ме интересува на самсунг)?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    57
    #204

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Да можеш да сменяш каналите на булсата, точка 6 от поста ми и да управляваш звука на ресивъра. А за да зададеш на телевизора къде да се превключи примерно на HDMI се прави през компютъра като си вързал дистанционното с кабела и там му казваш на кой вход да превключи.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    10
    #205

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзив

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    След като пуснеш Активите например да гледаш Булсат и то ти пусне телевизора и приемника им, в какъв режим е дистанционното?
    Режима остава на устройството, което зададеш.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Само единия уред ли управлява в даден момент или можеш да сменяваш каналите на приемника, а да увеличаваш/намаляваш звука на телевизора и тн.
    Може да направиш комбинация от различни дистанционни на едно устройство. Така аз управлявам няколко уреда. Увеличавам телевизор, сменям канали на Булсат и т.н. без да сменям различни устройства на дистанционното на Филипс

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #206

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Това е добре.
    Преди май нямаха такава опция. Трябваше всеки път да превключваш от уред на уред.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    21
    #207

    Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Здравейте!

    Отскоро броят на моите дистанционни също надмина границата на търпението ми и си поръчах Harmony за двете стаи, очаквам ги всеки момент. Въпросът ми - някой да е успял да замени Microsoft MCE Remote със сваляне на предварителни настройки с него? Защо не го откривам в тяхната БД, но не съм сигурен дали го търся в правилната категория. То не е Майкрософтско, но е точно копие на тяхното.

    Става въпрос ето за това китайче: http://www.made-in-china.com/showroo...ws-XP-MCE.html
    Много го използвам при гледане на видео от PC-то, безценно ми е.

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #208

    Отговор: Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Здрасти, някои използва ли такова дистанционно SRU8015/10 Philips Prestigo Универсално дистанционно управление SRU8015 - Philips Support . Обмислям варианта да си го купя и ми се ще някой който го използва да сподели мнението си за него. Ще го използвам за ТВ, Блурей, Ресивър, CD , DVD и Булсатком

  17. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #209

    Отговор: Re:Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от petrucius Виж публикацията
    Здравейте!

    Отскоро броят на моите дистанционни също надмина границата на търпението ми и си поръчах Harmony за двете стаи, очаквам ги всеки момент. Въпросът ми - някой да е успял да замени Microsoft MCE Remote със сваляне на предварителни настройки с него? Защо не го откривам в тяхната БД, но не съм сигурен дали го търся в правилната категория. То не е Майкрософтско, но е точно копие на тяхното.

    Става въпрос ето за това китайче: Hot Selling Bluetooth Remote Control for PC, 27 Keys PC Remote Control (HK-A) - China Remote Control,Bluetooth Remote Control
    Много го използвам при гледане на видео от PC-то, безценно ми е.
    За въпросното китайче пише че се свързва с компютъра чрез Bluetooth (RF 2.4). Другите дистанционни са Infrared.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #210

    Отговор: Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Здрасти, някои използва ли такова дистанционно SRU8015/10 Philips Prestigo Универсално дистанционно управление SRU8015 - Philips Support . Обмислям варианта да си го купя и ми се ще някой който го използва да сподели мнението си за него. Ще го използвам за ТВ, Блурей, Ресивър, CD , DVD и Булсатком
    Аз имам такова от 3г. И няма да го заменя за нищо друго. Единствения му недостатък е че яде бързо батериите. Но аз си оптимизирах функциите и докарвам до 1г. с Дурацел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 16 ПърваПърва ... 41213141516 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. универсално програмируемо дистанционно
    От get във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 14-10-14, 15:28
  2. универсално дистанционно -ТВ
    От getzov във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-08-10, 19:18
  3. Универсално дистанционно
    От Malone във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 28-10-03, 11:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе