Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 38

Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #1

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Какво според вас е най добре да се направи след , като осъдиха нашите хора на смърт в Либия ????

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #2

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    ЛУд, човеко, няма нужда от такива анкети. Отношенията са достатъчно остри за да ги изостряме повече. С това поведение според мен ние като овце вървим в предначертан път.

    Сега му е майката да се вземем в ръце и да окажем максимален натиск на нашите политици. Сега е вече и моментът да се проявим като граждани и съграждани.

    Нека обаче да не ставаме политически буфер нито на политически партии, нито на чужди интереси. Интерес от война с Либия не знам дали ти имаш, аз обаче определено нямам. Но пък се сещам един(едни), дето има(т)....

    Ще има и обжалване.



    Трябва ни инициативен комитет, който да организира протеста и да се свърже с всички политически партии, които са в опозиция, както и гражданите, съпричастни към проблема и да координира действията на евентуалните протести. Трябва да се свържем с всички възможни международни институции за съдействие, както и да изкажем несъгласието си. Включително и доколкото има такива в арабския свят.

    И доколкото е възможно е нужно да не противодействаме на действията от българска страна, поне доколкото са координирани в посоката на решаване на тоя проблем.

    И честно казано, още от начало си го мислех, Съединените Щати са възможно най - зле избраният арбитър и помощник за нас в това дело.....

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #3

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Заключете тази анкета

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Aбсолютно. От много приказки забравих да го поискам. Заключете я.



    А я направете и неанонимна, да ги видим, кои са тея 70% войскари, които ще сриват Либия със земята.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #5

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Първо аз съм гласувал за сриването на Либия . Второ аз не казвам , че трябва да има война , а трябва да се действа с пълна сила . А анкетата показва мнението на човека така , че малко по споко вие и не ми разправяйте , че трябва да се заключва темата или , че имам интерес от война ако обичате . В българия има едно явление наречено "умни хора" . Или иначе казано това са хора които много говорят но нищо не правят - Вие от тях ли сте ???

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #6

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Абе и медиците са си виновни в известен смисъл. С кой акъл са отишли да работят в дива страна като Либия. Това си е риск, който сами са поели...



    Много ясно, че ще е по-опасно да работиш в Либия, отколкото в Грмания. Но въпреки това са отишли.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Да се изравни Либия със земята

    Да се запали Либийското посолство

    Е тово трябва да се направи. А и кака надежда михайлова също да застане на стената до наще медици че тя като външен министър нищо не направи и е пряка виновница за това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    8
    #8

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе и медиците са си виновни в известен смисъл. С кой акъл са отишли да работят в дива страна като Либия. Това си е риск, който сами са поели...



    Много ясно, че ще е по-опасно да работиш в Либия, отколкото в Грмания. Но въпреки това са отишли.



    <div align="right">Originally posted by pentagod*-*06/05/2004*:* 14:44:45</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ми ще отидат като тука вече и за циганите няма работа .

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    8
    #9

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Чудя се как все още допущат до форумите такива откачалки като-"lud1",и какви са тези глупави анкети??????[!]



    <font color="red">Допускат се по същите причини, по които се допускат хора като теб...

    Много глупости е написало момчето, но не е изкрейзило чак като теб да се регистрира и спамва форума единствено и само с тази цел.

    Тук няма място за хора, регистрирали се единствено и само за да изкажат умно мнение като твоето по-горе.

    Благодаря ти за участието.

    КрИс

    </font id="red">

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #10

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    След 3 ракии и бутилка вино мога да гласувам само по еди начин - "Да празнуваме за Гергьов ден".

    По въпроса за медиците, обсъждали сме го многократно. Не обичам да се къхъря за работи които не завят от мен, или по-точно казано, направил съм каквото зависи от мен - другото е Божа воля и работа на политиците. За мен тази присъди са съвсем логични. Друг е въпроса дали ще бъдат изпълнени. Малко вероятно (според мен).

    "Който го е страх от мечки не ходи в гората". "Незнанието на закона не оправдава никого...."................

    .... ай'.. Наздраве

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #11

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Аз да ви кажа честно не обичам войните, ама предлагам да им хакнем компютрите (ако вече са открили електричеството[!]) и да им пожелаем всичко най-хубаво в отрицателен смисъл.Да ви кажа честно не ги познавам българите в Либия лично, но много ми е мъчно за тях и за техните близки и приятели.[V]Предлагам да сменим правителството на Бг на цяло и дано да направят нещо за в бъдеще да не се повтарят тия тъпи грешки.

    НА ВОЙНА БРАТЯ БЪЛГАРИ!!!!!!!![!][!][!][!][!][!][!][!]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #12

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Lud1, е поясни се. Как така да сринем Либия със земята без война? Със земетресение ?

    По въпроса за правенето аз съм си казал мнението. Да викаме и да обиждаме, да заплашваме и да се надъхваме не е правене. Или поне не е правене според нашите интереси....

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Аз казвам че със война трябва да стане но ние нямаме пари и възможности да водим такава. Взех да си разбрам американците защо толкова искат да ги бухат арабите. Е притях е за пари но при нас не става въпрос за пари. Сега чух по новините всеки дин от медиците как са го изтезавали. Е трябва да си понесът наказанието тези араби. Аз съм против войните но като се вършат такива неща нямам как да не се разериш.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #14

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    AAAве, верно трябва да се намери някой, дето да я успокои тази тема... Война. Вие хора не се чувате какви ги приказвате.



    Дано да съм параноик, ама на мен цялата работа ми мяза на пропагнада, насочена точно натам. Към една война, която дори не е наша. И която беше ясно че може да дойде, още щом се обърнахме към "майка си" за помощ.

  18. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #15

    Нашите в Либия на РАЗСТРЕЛ !!!!

    Не е ли малко странно, че царя е в Берлин, а Соломон-чо в Вашингтон? И то точно днес, на Георгьов ден, когато би трябвало да са си в България и да празнуват с нас и с армията ни [].



    Не вярвам да знаем и 10% от истината по въпроса.



    P.S. Не помня кой го беше казал израза, но гласеше следното: "Няма невинни хора, просто още не са ги хванали". (цитата ми го каза един познат, полицай, след като беше поступал едно циганче на пазара).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дом за нашите деца
    От tannoy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-07, 16:51
  2. Още един разстрел (в центъра на София)...
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-05, 09:17
  3. Нашите на РАЗСТРЕЛ
    От lud1 във форум Коментирай новина
    Отговори: 20
    Последно: 12-05-04, 12:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе