Резултати от 1 до 11 от общо 11

Каква OS ползвате ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    Каква OS ползвате ?

    последно време, а и преди.. много хора говореха колко е скапан Windows, колко мразят микрософт и колко лош е чичо Били , та ми беше любопитно коя е най-използваната операциона система



    П.С. Знам че повечето хора с Linux/*BSD имат и двете операциони системи на PC-тата си, затова се надявам откровено да си гласуват за тази която ползват предимно, не тази която мислят че е по-хубава, защитена и т.н. [:D]

  2.  
     
  3. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #2

    Каква OS ползвате ?

    Само не разбрах какво ще рече "Windows 2004" ???

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Каква OS ползвате ?

    Win2K



    А това за мразенето на Уиндоус, Майкрософт и т.н. дали въобще има връзка с това каква ОС използваме? Аз не се кефя на Уиндоус като цяло, само че го използвам, понеже просто не ми дават да си сложа друго на служебния комп [:D] Освен това, извинявай, но според мене това е най-user-friendly операционната система все пак. Не всички сме системни администратори тука [:P]

    Ако зависеше от мен, щях да си добавя някой Линукс (КраснаяШапочка или Сусе например), но паралелно с Уиндоус. Иначе ще трябва да търся емулатори за половината от приложенията, с които работя...

    Туй то

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #4

    Каква OS ползвате ?

    ОС ми е XP, както на повечето хора, които са гласували. За съжаление всички ОС, които съм използвала досега на Microsoft са доста бъгави създават най-различни проблеми. Затова исках да сложа като втора ОС Linux, но засега проучвам коя версия е най user friendly и кой ще ми покаже поне първите стъпки, защото доколкото разбрах никак не е лесно.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #5

    Каква OS ползвате ?

    ОС е XP без никакъв SP и си работи перфектно. Хора незнам защо толкова мразите MS и Windows [?]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #6

    Каква OS ползвате ?

    Така по реда на нещата аз ползвам WinPRO 2000 на компа на които работя.Имам два сервера на FREE BSD/за мен наи доброто като Unix базирана ОС/Затова и гласувах за FreeBSD.И една слаба машинка на параноика SLackware 9.1.

    <font color="blue">

    //оффтопик

    A относно BerkStock зависи какви приложения ползваш но предполагам че със Crossover няма да имаш проблеми със стартирането на каквито и да било приложения.

    //оффтопик</font id="blue">

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #7

    Каква OS ползвате ?

    Не правя забележки никому, но все пак чл.9 от правилата на форума гласи: "Преди да отворите нова тема – използвайте търсачката (изберете "Search" от менюто на форума), за да проверите дали вече не е обсъждан вашия проблем или въпрос."

    Та за това виж тук: http://www.setcom.bg/news/forum/topi...SearchTerms=os


  10. Gadget
    Guest
    #8

    Каква OS ползвате ?

    Аре на поредната тъпо скалъпена анкета. Явно този дето я е пуснал е благосклонен повече към Linux дистрибуциите като е изброил повечето, а WinOS's ги е сложил в 2 точки. А защо трябва да се мрази една компания, това също не е ясно? И няма опция "Мразя Linux"



    E на това ако му се вика обективна анкета...



    Ако така продължава ще сложа едно правило: "Неправилно поставени анкети ще се трият или модерират"



    Още нямам идея какво е Windows 2004, Feodora и микрософт?

    Поне пишете анкети грамотно

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #9

    Каква OS ползвате ?

    не мразя въобще windows, даже го предпочитам пред останалите. Сложих повече линукси защото не ме вълнуваше кои каква вериа на windows ползва , а колко хора го ползват. Linux-и записах повече понеже са по разнообразни.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ОС ми е XP, както на повечето хора, които са гласували. За съжаление всички ОС, които съм използвала досега на Microsoft са доста бъгави създават най-различни проблеми</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И аз мисля че win9x си бяха бъгави, ама сега с 2000/ХР се промениха много нещата , няма сини екрани през 15мин, няма блокираниа. Ако ти бликира ХР-то значи имаш хардуерен проблем, ако ти изкарва грешки и т.н. това си е до стопанисването му .

    Ако под winXP имаш проблеми, грешки и т.н. гарантирам ти че под Linux ще ги имаш 2 пъти повече, много по лесно е да скапеш linux от колкото windows, имам предвид ако си нямаш особено понятие от ПЦ-та .




  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #10

    Каква OS ползвате ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не правя забележки никому, но все пак чл.9 от правилата на форума гласи: "Преди да отворите нова тема – използвайте търсачката (изберете "Search" от менюто на форума), за да проверите дали вече не е обсъждан вашия проблем или въпрос."

    Та за това виж тук: http://www.setcom.bg/news/forum/topi...SearchTerms=os





    <div align="right">Originally posted by Star Warrior*-*03/06/2004*:* 08:28:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <font color="blue"><оффмопик>

    Мдаааа... И ние, баламите, не гледаме, че пишем по 100 пъти за едно и също нещо, но на различни места... [:O]

    </оффмопик></font id="blue">

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #11

    Каква OS ползвате ?

    Star Warior се е намесил много правилно. Такава анкета вече има, затова заключвам тази.

    Sunny

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 05-08-09, 22:43
  2. Коя операционна система ползвате?
    От nocToRHHo 3JIo във форум Анкети
    Отговори: 38
    Последно: 29-01-07, 11:41
  3. Каква записвачка ползвате?
    От ru-boy във форум Анкети
    Отговори: 64
    Последно: 14-05-04, 18:46
  4. Какъв монитор ползвате ?
    От Slero във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 17-03-04, 13:46
  5. Каква мишка ползвате?
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 35
    Последно: 10-12-01, 12:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе