Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 132

Слушате ли чалга(поп-фолк)???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #16

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    До преди година, две и бях върл фен, но от как доктора ми каза, че е противопоказна за женската психика съм я отказала нацяло. Изпълнителите й ми образуват нерви, а изпълнителките ме комплексират... []

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #17

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    слушах чалга ама последно време не ми остава време да слушам почти никаква музика.

    иначе всички ми се чудят на любимата плейлиста:

    чалга + rammstein + him

    отскоро и evanescence

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #18

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Само ако не мога да изляза от мястото дето са я пуснали.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #19

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Aко "певиците" пеят голи става.

  6. Gadget
    Guest
    #20

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Aко "певиците" пеят голи става.



    <div align="right">Originally posted by kafka - 10/08/2004 : 19:04:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    //off

    Щото само за това ли стават?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #21

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Отговор No.5



    //offtopic

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Aко "певиците" пеят голи става.



    <div align="right">Originally posted by kafka*-*10/08/2004*:* 19:04:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Кое "става" бе, бате? [:D] Ако е това, което си мисля - не е нужно да пеят...[:P]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #22

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Трябва да са ме вързали, за да слушам такова нещо, но и това не е сигурно, че ще издържа....прегризвам въжетатата и бягам далечеееееее.....

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #23

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Отговор No.5



    //offtopic

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Aко "певиците" пеят голи става.



    <div align="right">Originally posted by kafka*-*10/08/2004*:* 19:04:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Кое "става" бе, бате? [:D] Ако е това, което си мисля - не е нужно да пеят...[:P]



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*10/08/2004*:* 20:37:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мдам, ако пеят... по-лошо



    Имаше едно време един лаф, как руснаците аплодирали Катя Ритонката - "Тьi не пой, только ходии, ходиии..." [:D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #24

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Имаше едно време един лаф, как руснаците аплодирали Катя Ритонката - "Тьi не пой, только ходии, ходиии..." [:D]

    <div align="right">Originally posted by Slero*-*10/08/2004*:* 22:09:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    //offtopic

    Малко уточнение:

    Концертът е в Тбилиси. След четвъртия бис Катя излиза и казва:

    - Ну, извините, друзья, я просто больше не могу петь!

    А един мустакат чичко от първия ред изрича крилатата фраза:

    - А ты и не пой! Ты только ходи - туда-сюда, туда-сюда...

    [:P]

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #25

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Слушам денонощно..... Тва е поезията на 21,22 & 23 век....

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #26

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Не знам дали има и шести вид ама аз съм точно такъв вид,защото слушам всякаква музика по всяко време на денонощието,стига тя да ми допада в дадения момент! Може да ме наречете и музикален помияр (май така се наричаха тези хорица) [:D]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #27

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    абе хора какво толкова мразите поп-фолка.. немога да ви разбера ). Тиа дето толкоз плюят по чалгата чак ми се струват смешни.. Това са някакви такива приумици от едно време, когато чалгата беше циганска, обаче сега е на савсем друго ниво...



    Аз пък да ви кажа за мен метъл-а е 10 пъти по скапан.. някои си там се дере да крещи а аз ще го слушам.. от тиа само се изнервям .

    А вие дето слушате чалга само ако сте вързани - Ми къде се забавлявате бе хора ?! Щото аз като ги гледам металите.. съберат се в някои градинка, напиат се с бира, а жените са едни сас гащеризони и гримирани като за погребение .. докато чалгаджииките по крачмите са някви опънати, издокарани...

    Не че казвам нещо лошо.. ама какво толкова не ви харесва на чалгата..

    Аз като седна на маса с приатели и приателки не виждам по подходяща музика от поп-фолка..

    Иначе по принцип си слушам dance и euro-techno, но иначе МЕ КЕФИ ПОП-ФОЛК-а ...

    може чалгаджииките да са тъпи, може музиката да тъпа ама като се съберем на маса няма друга музика която да ти деиства така развеселяващо и да те накара да си отпуснеш душата



    А за тиа дето толкоз не слушат чалга имам една друга мисъл над която да се замислите:



    пречат ли компютрите за воденето на нормален живот ?!

  16. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #28

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Жорка, слушай си чалга, man. Никой нищо няма да ти каже или класифицира. Въпроса на анкетата е зададен дали слушаш или не слушаш. Никаде не е упоменато, че трябва да има единомислие по него.

    Кой к`вот душа му желай.

    Относно въпроса ти в края на поста - ако махнеш риториката е достоен на нова тема. Е, там вече консенсуса ще се търси, но ще има гръм и мълнии докато се намери.

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #29

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    Eдно от нещата, които не ми харесват в чалгата е, че се отразява пагубно на психиката на тези дето я слушат. Сред тълпата те просто си личат. А проговорат ли, вече е ясно. Причината да се слуша чалга е в липсата на елементарно и не само музикално възпитание. Това ми е мнението, като допускам, че може и да греша, ама едва ли.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #30

    Слушате ли чалга(поп-фолк)???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Eдно от нещата, които не ми харесват в чалгата е, че се отразява пагубно на психиката на тези дето я слушат. Сред тълпата те просто си личат. А проговорат ли, вече е ясно. Причината да се слуша чалга е в липсата на елементарно и не само музикално възпитание. Това ми е мнението, като допускам, че може и да греша, ама едва ли.



    <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*11/08/2004*:* 18:43:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Това за пагубното действие има различни гледни точки.. за тиа дето слушат чалга, метала е пагубен... Но мисля че си донякаде прав.. незнам дали музиката оказва влияние на човека или просто върлите фенове на чалгата имат някакви общи белези.. Ама трябва да се намери златната граница...

    И аз все пак мисля че повечето от вас слушат поп-фолк от време на време, само че не го казвате..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Каква музика слушате ?
    От Voltmachine във форум Анкети
    Отговори: 41
    Последно: 05-05-05, 12:03
  2. какво слушате докато бръмчите колата ?
    От Kayso във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 18
    Последно: 31-08-04, 13:16
  3. трябва ми линк за много ЗДРАВА чалга компилация
    От smarty във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 11-05-04, 20:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе