Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

какво слушате докато бръмчите колата ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #1

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Ей ся тука да направя нещо средно между статистика и запитване между колегите шофьори.

    С каква музичка разпускате в личното превозно средство. Аз лично прекарвам доста време в тая кола и не ми е много се едно какво ще слушам. Повече си пускам радио, обаче няма нищо по хубаво от добрата CDколекция като се тръгне на дълъг път

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Най-често радио. Ако няма свястна станция - диска, който ми е в плеъра. Обикновено не нося дискове в колата и поради това дълго време слушам едно и също. Последователно за 6 месеца назад: компилация Hard'n'Heavy, Helloween, Metallica, компилация балади, друга компилация балади, компилация Heavy Metal, в момента компилация транс... сега съм си подготвил Axel Rudi Pell [:D] ама не знам кога ще си занеса диска в колата.


  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Предимно trance, rave, миналогодишните дискове музика на Собиески (тази година не са толкова добри), клубна музика. От сайта на netwlan си свалих музика, която доста ми харесва (Real Ibiza 3, 6, Dream Dance).

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    68
    #4

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Ами родиото не е никак лошо за слушане, а и сега има толкова много различни радия сити,бг,ретро и други, но аз наблягам на касетките заштото от тия реклами на (2 песни по 6 реклами) може да ти се до ........[:P]

  6. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #5

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Когато съм сам - Рап, иначе донякъде се съобразявам и с пътниците...

  7. Gadget
    Guest
    #6

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Аз слушам това, което е пуснал колегата в колата, докато чакам на светофара Така де с колело съм и слушалки в ушите не може. И си тананикам мелодията до другия светофар, където сменям парчето с поредната компилация избрана от друг колега. Получава се нещо, като че ли си в дискотека

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #7

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз слушам това, което е пуснал колегата в колата, докато чакам на светофара Така де с колело съм и слушалки в ушите не може. И си тананикам мелодията до другия светофар, където сменям парчето с поредната компилация избрана от друг колега. Получава се нещо, като че ли си в дискотека



    <div align="right">Originally posted by Gadget*-*10/08/2004*:* 03:48:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    //offfff

    <font color="blue">Аз бих си надул така дискмена, че на сфетофара колегите да слушат моята музика[:P][][^][:D][8D][Wow!]</font id="blue">

    //offfff


  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Music Instructor !!!



    нали съм си Mr.TECHNO



    Гаро - защо да не може със слушалки и колело , или си казваш да не стане като прилепа дето се нацепил в едно дърво , станал от земята и казал - "стия Уолкмени ще се пребием някой ден"

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Предимно радиото и предпочитам репортажи и дискусии. От музиката слушам саундтрака на "Kill Bill", Ричард Клайдерман, Джо Кокър, Фаусто Папети, Вайа кон Диос, Сарасате, Майкал Болтън, Тимофей Докшницер и други

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    9
    #10

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    @GadGet

    е значи си колега[8D]



    а поне бързоли караш колело и какав ти е байка?

    GadGet - и ти можеш да си сложиш мизика на байка - аз поне на стария имам- обаче мн money иска това чудо докато го накарам да трагне)

    [:P][:D][8D]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #11

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Хех, една касета Бг всякакъв гювеч, две хард и хеви, две рап, една Скутър, продиджи и сие и една саундтраци от филми. И да не забравя, старият и новия български химни(които незнайно защо са измежду хард и хеви колекцията?!?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #12

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Абе напоследък ( само в колата , де ) думкам всякакви рапангалици , че имам една бас-туба на Bazooka отзад и ме кефи как звучи - Petey Pablo ми е любимец в това отношение Окаааyyyyy ? [:D]

  16. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #13

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    От два месеца само Paul Oakenfold направил съм си 4 диска и си ги сменям. Записах си и малко Junior Jack също.[^]

    Хахах Suney и аз съм към NETWAN.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #14

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    V kola slusham vsqkakva muzika, no ne i radio ( 4algata ne smqtam da q spomenavam - t'va ne e muzika ).

    Predi nqkolko godini edva se spasih ot nakazanie ( izleznah sas svireshti gumi i podnesoh s rachna spuira4ka ), zaradi vlianieto na "Motor Head" varhu na4ina, po kojto karam. Sega, na moreto, 3 dni slushah edna i sashta kasetka na "9-inchovite nokti", shtoto se zakleshti ( ama losho nqma - dazhe beshe golqm kupon ;-) )



    Ne znam kak stoyat neshtata s licenza za muzikata po radioto, no imam 4uvstvoto, 4e govnatata, koito se vartqt sa "free". "Free", ne zashtoto muzikantite sa mnogo gotini i svirjat za kef (kakto pravqt nqkoi programisti), a zashtoto nikoj ne bi dal i puknata para za taq tapotia. Izklu4vam specializiranite predavania za daden stil, kadeto, mozhe bi, vodeshtiat otgovarq za muzikata i pravata v/u neya.




  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #15

    какво слушате докато бръмчите колата ?

    Напоследък слушам Радио 1 (не го приемайте за реклама, но пускат мн. добри по-стари хитове, както и класика на всеки кръгъл час и почти няма реклами)

    Иначе имам 3 диска с мп3 (по 150 парчета)

    1. Heavy Metal + Ballads;

    2. R&B, Black, Hip Hop;

    3. Българска музика (диско и рок)


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV/DVD в.... колата!
    От roumen68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 37
    Последно: 09-08-09, 10:49
  2. Слушате ли чалга(поп-фолк)???
    От CCCP_FAN във форум Анкети
    Отговори: 131
    Последно: 20-03-08, 16:50
  3. YAMAHA YST-SW800 C - за колата?
    От parashootist във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 9
    Последно: 27-05-07, 13:15
  4. Проблем с колата!!!
    От navigator_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 17-11-06, 11:30
  5. Каква музика слушате ?
    От Voltmachine във форум Анкети
    Отговори: 41
    Последно: 05-05-05, 12:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе