Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 104

Пушите ли ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #1

    Пушите ли ?

    Та стоя си аз и се чудя каква анкета да пусна, че нямам работа. В същото време Profita ме запита този въпрос та ... аз да се направя на забавен с тази тема [8D]




  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #2

    Пушите ли ?

    Пушенето било вредно за нашето здраве!



    "Консумирай" умерено! Послание от новата ценова политика. [:D]

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Пушите ли ?

    Пуша, та пушек се вдига![!]

    Онзи ден влизам в едно кафене, с две зали - за пушачи и за непушачи. В залата за пушачи пълно, народа си пие кафето и си прави лафа. А в другата зала пусто и студено като в пещера. Е как да влезеш, сам е скучно.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Пушите ли ?

    Отказах ги преди години.....

  6. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #5

    Пушите ли ?

    И в казармата не пропуших.



    Колкото до новите мерки - до скоро трябваше да обядвам в 11:30ч., за да мога да дишам докато се храня, а и да има свободна маса.



    Сега е далеч по-добре - само персонала на кафенето пуши (в кухничката) и тук там някой преднамерено разсеян неприятник подпушва. Пък и в 12:30ч мога да си намеря свободно място[:O]






  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    Пушите ли ?

    Пушил съм на мноо места , с мноо различни хора , пуша постоянно и не чувствам умора.

    Шегата на страна. Трабва да се спрат. Толкова много го искам , че не знам къде се намирам.[}]

  8.  
     
  9. Sd0
    Sd0 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    61
    #7

    Пушите ли ?

    Както казва личния ми лекар - Парти смоук. Само като ходя на партита тогава пуша.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #8

    Пушите ли ?

    На 18.06.2004г. ги спрях. Ей така - от раз. Без причина. Без кризи, без нерви. Не можах да повярвам на себе си. Смятах се за лудо пристрастен. От тогава ми се е пушело само 2-3 пъти и то не непреодолимо много.

    Приятелката ми се амбицира от мен и ги спря и тя. Само че при нея стана по-трудно.

    Яд ме е, че съм могъл да ги спра още преди 10г. ама ме е било страх, че ще се изложа пред себе си.



    P.S. И все пак понякога цигарения дим ми мирише божествено!!! [8D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Пушите ли ?

    Пуша много , ама мноооого рядко - само когато аз поискам

    Аз съм по-силен от цигарите - мога и без тях , мога и с тях - ако кажа че няма да пуша - не можеш ме накара да пуша.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #10

    Пушите ли ?

    На мен ми става лошо от тютюнев дим и ми люти на очите, и на гърлото ми дразни.

    Тези симптоми са не като пуша ами като съм в задимено помещение, та новата наредба ми идва много добре. Крайно време беше да се вземат мерки. Не е редно хората които не пушат да се чувстват виновни и да носят последствията на грешниците.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Пушите ли ?

    бре, тия, дето не сме пушили никога много се оказахме!

    хващам се обаче на бас, че повечто сме мъже.



    предполагам забелязвате, как все по-малко и по-малко мъже пушат, докато жените май с някакво закъсняло чувство за равноправие гледат сега да "наваксат" в освободената чисто "мъжка" територия - пушенето.



    no offence, my dear ladies

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #12

    Пушите ли ?

    До кутия на ден пуша . Както казва един лекар - всяка цигара е пирон в ковчега , но къде сте видяли ковчег без пирони .

  16. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #13

    Пушите ли ?

    Пуша много, но уважавам непушачите. От години във фирмата си имаме място за пушене и никога не съм запалвал пред компютъра.

    Лошото е, че май повечко стоя в стаята за пушене[V]

  17. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #14

    Пушите ли ?

    За цигарите и пушенето може да се каже много, но най-добре е вместо да се говори да се пуши []

    Четох мненията и съм солидарна с пушачите, но разбирам и непушачите, защото пуша от 2 години и то в зряла за започване на подобен порок възраст.

    Аз пуша и още нощес гласувах за "Пуша по МНОГО"...ама не гласувах веднага, защото търсех вариант "Пуша умерено" или поне "Пуша" , но такъв нямаше и изначално се поколебах. Анкетата е анонимна, но не там е проблема - колко от нас сами на себе си наистина имат смелостта да си кажат, че пушат много?

    Аз съм напоследък на 10-15 цигари на ден, друг път пуша и по 5-6, но тия дето пушат по две кутии ще си кажат 'че за какво се колебаеше?". А истината е някъде по средата...на съвестта на всеки един от нас - за себе си и за околните.



    @FearMe,

    откъде накъде 'мъжко' занимание е пушенето [:O]

    Разделението на половете никак не го вмъквам тук, статистиката все още сочи, че в България пушещите мъже са повече, но това не е до пол (това е статистика, мръсна дума []), няма връзка.



    Много се разприказвах, отивам да пуша []

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #15

    Пушите ли ?

    По кутия на ден ми гори...

    Кофти тръпка, ама какво да се прави [?]

    Ако пък не пушех, нямаше по 10 часа да ставам от компютъра - още по-зле!!! [!]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. Какви цигари пушите?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 77
    Последно: 03-04-12, 13:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе