Вижте резултатите от анкетата: Фалшифицирани ли са изборите за Парламент 2013

Гласували
43. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 1. Да

    19 44.19%
  • 2. Не

    24 55.81%
Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 169
Like Tree50Одобрявам

Фалшифицирани ли са изборните резултати?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    96
    #106

    Re: Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    За мен изборите са купени без никакво съмнение. Неможе тези които свалиха правителството и протестираха против неговите практики изведнъж да гласуват отново за него. Противно на всякаква логика се случи всико. Явно сме прекалено пристрастени мазохисти.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #107

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    колега колко хора бяха по улиците и какви бяха .. болшинството си стояха у тях ,шепа ултраси платени подстрекаваха тълпата от 20 000 души което е нищожна бройка .. реално правителството го свалиха около стотина души които окървавиха протеста

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #108

    Отговор: Re: Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от Gogo Byte Виж публикацията
    За мен изборите са купени без никакво съмнение. Неможе тези които свалиха правителството и протестираха против неговите практики изведнъж да гласуват отново за него. Противно на всякаква логика се случи всико. Явно сме прекалено пристрастени мазохисти.
    Че и без никакво съмнение... Хайде да те осъмня , като ти спомена, че същите тези които си убеден, че са купили изборите искат касиране...
    Протестите бяха срещу високите сметки за ток и в последствие се изродиха (естествено) срещу мизерното положение в което сме и се искаха действия а не оставка от правителството... Даже по-скоро правителството само си замина а не бе свалено.
    Lupus и hristoslav2 харесват това.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #109

    Отговор: Re: Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Че и без никакво съмнение... Хайде да те осъмня , като ти спомена, че същите тези които си убеден, че са купили изборите искат касиране...
    Протестите бяха срещу високите сметки за ток и в последствие се изродиха (естествено) срещу мизерното положение в което сме и се искаха действия а не оставка от правителството... Даже по-скоро правителството само си замина а не бе свалено.
    Точно, то и за това след като протестите се политизираха и се почна с оставките и невъзможните искания за "промяна на поитическата система" и Велико НС, протестиращите рязко намаляха за сметка на платени кресльовци. Умните хора разбраха бързо какво става и се прибраха.

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #110

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ха да си дойдем на думата!!! Новото е че надпечатаните били над 1.150.000 бюлетини...та къде са липсващите ?
    Бе да ма светнеш къде го това за милион 150 хил надпечат, че гугъла от моята страна не казва нищо по въпроса....ама ако може с нещо по достоверно от КЛЮКИ... апропо, една добра статия за размисъл в тон с моите подозрения: Избори 2013 | За операция "Бюлетини" - песимистично "РАЗДУХАНАТА ИСТЕРИЯ БЕШЕ ГОЛЯМАТА ФАЛШИФИКАЦИЯ, а не бюлетините."
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-05-13 в 11:16.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #111

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Бе да ма светнеш къде го това за милион 150 хил надпечат, че гугъла от моята страна не казва нищо по въпроса....ама ако може с нещо по достоверно от КЛЮКИ...
    То много станаха интригите вече като ти кажат Добро Утро - гледай де е слънцето...

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #112

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    alexi, хайде да не дрънкаш глупости за ултраси, окървавени протести и "какви бяха по улиците"!

    ако в твоето село е имало 3 пиянки, които са счупили стъклото на хоремага, във Варна 50 000 човека мирно минаваха по централни булеварди посред бял ден, демонстрирайки съвсем цивилизовано отвращението си от корпоративното лобиране на всички правителства, включая бойко&дянков

    позволяваш незнанието или пристрастността ти да обидят десетки хиляди недоволни от гаврата, на която е подложен народа, в това число и ти, освен ако не си "наш човек", лично директно облагодетелстван от политиката на ГЕРБ!
    PSL одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #113

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    @FearMe - не си съвсем обективен. И аз бях на митингите (60-70%) не защото имах проблеми с тока ами от елементарна незомбирана солидарност. Мога да твърдя, че ужасно много хора бяха като мен ( или по скоро аз като тях ) и това което ни водеше бяше единствено солидарност а не желание да сваляме правителства. Виждаш как хора се самозапалват и ти не можеш да стоиш пред телевизора....няма нужда от сложни обяснения. И да добавя: спрях да ходя от мига в който нещата се обслужиха и се превърнаха във фарс.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-05-13 в 11:33.
    hristoslav2 и ivodivo харесват това.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #114

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Много ми е интересно колко от тези 50 хил., мирно протестиращи във Варна пак са гласували за ГЕРБ. Защото аз съм почти сигурен, че са били поне 1/3. Като добавиш и още стотина хиляди избиратели само от града и вече не виждам нищо съмнително.
    Аз личн опознавам хора, които не пропускаха простест в София и пак са гласували за Бойко. По техни думи - защото не искат да се върнат БСП на власт.
    Това е мантрата, която хвана дикиш на тия избори. Плюс нагласените социологически проучвания как другите партии нямат шанс да влезнат и много иначе разумни хора избраха по-малкото зло.

    Tommorow, по данни от ЦИК стана ясно, че общия тираж, изискан от печатницата е нещо като 8,5 милиона бюлетини. При избиратели /по списък/ от 6,8 милиона е видно, че резерв е предвиден, което е нормално.
    Ненормално е да има още един нерегламентиран и безпризорен резерв.
    Имай предвид, че докато се изработват бюлетините има постоянна охрана от полицията в печатницата. На 08.05 се предават към ЦИК и полицията се изнася. Абсурдно е да се изоставят такова количество бюлетини и то в готово за ползване състояние.

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #115

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Някой(сещаме се кой) използва ситуацията и събори правителството - а то и не се съпротивляваше-беше готово!
    В последствие проблемите си останаха...

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #116

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Трудно можеш да наречеш обект с 80 и кусур камери безпризорен. С целия си там пропусквателен режим, приемопредавателни протоколи т.н. Това че на вратата на помещението нямало брава не прави бюлетините оставени на двора...Не мисля, че собственик на изградена и доказала се фирма ще рискува смешно още повече, че е единствения по закон отпечатващ бюлетините и всяко евентуално заловено количество навън ще доведе всички институции при теб - сори ама тряя си малоумен. Това си е руска рулетка както и да го погледнеш. И още нещо: ако ми трябват бюлетини за какво ми е да използвам официалния печатар? Бюлетината няма никакви защити, елементарна е за изработка от далеч по скромно оборудване от това на Мултипринт. Държавата е фрашкана от знайни и незнайни скътани печатници. Дай ми мостра, пари и ма гледай. Можеш още от сега да информираш бареков за 1-2 милиона в пловдивската промишлена зона. Ся, че цвъ цвъ и боко не са от най умните ок, ама едва ли са и толкова прости. Абе момчета и момичета, недейте обслужва така елементарно цирка....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-05-13 в 11:57.
    hristoslav2 одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #117

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Аз съм ходил не един път в тази печатница. Не е Форт Нокс. Тия камери са за да следят служителите да не се скатават.
    Ако е трябвало да се изнасят, да са изнесени.
    Както е видно и без да се изнасят свършиха работа.
    Дали това е бил плана едва ли ще стане ясно някога.

    Печатницата не рискува нищо и едва ли има съмнения какво може да спечели с подобна врътка. Не че самото спечелване на търга за бюлетините е малко.

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #118

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    При положение, че всеки знае кой е спечелил търга, че собственика е приближен с герб знаейки, че хиляди червени и други цветове очички ще се насочат натам дебнейки дори дали някой е кихнал, да правиш каквото и да е било е равносилно на самоубийство. Прокуратурата продължава да ми намирисва, независимо от иначе "достойното" представление което направиха. Абсолютно изсмукано е това, че предприели превантивни действия с своето тип Цвъ Цвъ нахлуване в печатницата и така осуетили манипулация на вота. Ако искаха превантивно да неутрализират всеки опит за нерегламентирани действия в тази печатница можеха спокойно да си оставят охраната до края на изборите, а не да я вдигат на осми. Данс, мвр, прокуратура и гдбоб/фасул/леща ( тези ВиК дружества, наричам ги така, защото непрекъснато ИЗТИЧА информация от там ) със своето бездействие позволиха представление, което подмени вота на много хора. Копърков да се самосезира веднага....
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-05-13 в 13:29.

  17. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #119

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Аз продължавам да се мъча да гледам глобално на проблема и да избягвам пристрастността ми да ми влияе.
    Хората, които гласуваха, както и тези, които не го направиха, са избрали постъпките си с цел да им се случи нещо конкретно. Всеки един. А то няма да се случи, без значение какво е било.
    В този смисъл изборите НЕ отговарят на народната воля и бъдещите депутати НЕ представляват желанията на избирателите.
    Pat, hristoslav2 и tony34al харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #120

    Отговор: Фалшифицирани ли са изборните резултати?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    alexi, хайде да не дрънкаш глупости за ултраси, окървавени протести и "какви бяха по улиците"!

    ако в твоето село е имало 3 пиянки, които са счупили стъклото на хоремага, във Варна 50 000 човека мирно минаваха по централни булеварди посред бял ден, демонстрирайки съвсем цивилизовано отвращението си от корпоративното лобиране на всички правителства, включая бойко&дянков

    позволяваш незнанието или пристрастността ти да обидят десетки хиляди недоволни от гаврата, на която е подложен народа, в това число и ти, освен ако не си "наш човек", лично директно облагодетелстван от политиката на ГЕРБ!
    я ми цитирай сега резултатите от Варна че ми е къса паметта ?! или викаш вота е подменен .. кой подложи реално на гавра народа - ГЕРБ ли продаде енерготата ,или Лукойл, или тецовете ?! или пък БТК ? много наивни мнения прочетох тука ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Резултати от тестове с Prime95
    От InternetZombie във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-11-10, 18:42
  2. Резултати: 3DMark 2006
    От Eddie във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 93
    Последно: 13-03-09, 20:23
  3. Резултати: 3D Mark 2005
    От DeathKnight във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 65
    Последно: 23-12-07, 12:39
  4. NFS Underground Demo -> Линк + Резултати
    От Gadget във форум ИГРИ
    Отговори: 57
    Последно: 19-11-03, 20:28
  5. Отговори: 64
    Последно: 30-03-01, 01:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе