Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 47

На колко Mhz сте?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #31

    На колко Mhz сте?

    НЯМАМ ДУМИ МОЛЛОВ , Признавам това ме впечатли!Страхотен резултат! Аз за съжаление на повече от 3.2Г не мога да отлепя не знам къде ми е проблема , ако сложа водно ще се оправи ли изхарчих си парите за Прометеята... по нова година (МРАЗЯ ГО ТОВА ВРЕМЕ! Всичко живо очаква подаръци!!!)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #32

    На колко Mhz сте?

    Ами т'ва беше определено хубава бройка... твоята.... ае 3.16G е слабичко.... с водно ше получиш около 100MHz отгоре... ама и т'ва 3.16G на какво напрежение е?

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #33

    На колко Mhz сте?

    Ами на 1,5V не знам до колко мога да му пускам!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #34

    На колко Mhz сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами на 1,5V не знам до колко мога да му пускам!



    <div align="right">Originally posted by BobyTT*-*09/01/2004*:* 13:34:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    хехе е на повечко []




  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #35

    На колко Mhz сте?

    Алооу, големите мегахерци - е къде е мойто ЦПУ бреее [:D][:D][:D]

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #36

    На колко Mhz сте?

    Не е важно на колко MHz си а дали ги използваш ако питате мене.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #37

    На колко Mhz сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Алооу, големите мегахерци - е къде е мойто ЦПУ бреее [:D][:D][:D]



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*12/01/2004*:* 14:28:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Хахахахах, егати сигнатурата [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]



    Е, вервай ми, направо ме утрепа.... [:D][:D][:D][:D][:D]

    Евала! Печелиш [}]

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #38

    На колко Mhz сте?

    Викам и аз да си сложа г...а там дето си мерят п.....е [:D]. Така в момента съм на 2000 реални (2400+), но може и 2800+, но ме мързи да си преинсталирам Уин-а, че се келяфи като му сменя няколко пъти МХц-те на процесора. Инак съм доволен върши ми работа - игрици и мултимедия, но за работа не става. Имам авери с Интели на 2,6, ами в игрите маоята машина по бързо зарежда и т.н., но стане ли дума за рипване и т.н. или архивиране на файлове падам в канала.

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #39

    На колко Mhz сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Е, вервай ми, направо ме утрепа.... [:D][:D][:D][:D][:D]

    Евала! Печелиш [}]



    <div align="right">Originally posted by Mollov*-*13/01/2004*:* 00:06:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Как ше те трепя бе, после кой ще ми намира процесор [:P]

    Ааа и кой ше ми даде наградата ? Щото аз ако ше е по малко от 5 Гхз ще я дам за благотворителност [:X]





    Аааа ЛУДИИ - колкото до тебе, ела да заредиш по бързо от бъдещия ми 5Гхз П4 дет Моллов ше ми го даде [8D]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #40

    На колко Mhz сте?

    Kafka, RAM-а ми е TWIN MOS с Winbond CH 6 чипове 333 МХЦ и тайминги 2-2-2-6, но като клокнах машинат и искам да ми е сихронна работата на паметта с процесора трябваше леко да вдигна волтажа и таймингите да ги завиша до 2,5-3-3-6. Според мен дори така е много добре, виждал съм памети с къде по слаби тайминги от мойте сегашни да са дадени по default. Плюс това каквото и да се говори Интела е за работа, може би защото повечето програми са оптимизирани за него или заради повечето кеш []. Но аз говоря за Атлон ХР, но ако заговорим за А 64, там вече работите са други [:D].

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #41

    На колко Mhz сте?

    To тая анкета не е съжсем то4на ако питате мене

    Аз съм на 850

    И го ползвам само за игри

    И си ми е много гот даже.

    btw - какжо им е на процесорите Duron 1.3 ? Питам щото ЛУДИЯ ме наплаши нещо. [}]

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #42

    На колко Mhz сте?

    P4 2.00GHz за в момента предостаръчно (но както се казва винаги може и повече.[:D]

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #43

    На колко Mhz сте?

    "Процесора ми е АМД и не си знам MhZ" е най-близкия до истината... Не че не ги знам, обаче всеки път са различни [xx(]. Налага се - Play the World ми изстисква и процесора, и РАМ-а [:D]. Като не играя, му давам малко почивка, че все нямам време да го пипна малко и да си го направя безопасноперманентноизстискан. [xx(]

    Инак си ги ползвам до дупка.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    5
    #44

    На колко Mhz сте?

    1433

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    56
    #45

    На колко Mhz сте?

    Ъъъъъъъъъъъ , кога на колко Мхз съм ??? ( като стана сутрин първата работа ми е да си сглобя компютър :-)



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Можеш, защото ДК е пуснал анонимна анкета - вече не можеш...

    <div align="right">Originally posted by КрИс*-*03/01/2004*:* 12:08:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    т.е. тея дето имат по-вече машини как да гласуват сега ???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Колко е X ?
    От MitkoS във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 27-10-11, 15:25
  2. Кое колко ток харчи
    От mitkosan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-08, 12:00
  3. До колко да clockna?
    От mmaks във форум Овърклок
    Отговори: 21
    Последно: 17-03-05, 21:16
  4. с колко KB/s теглите!!!
    От king_pin във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 06-05-04, 09:27
  5. колко MHz ми е RAM-a....
    От spoofer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 12-03-03, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе