Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 59

За и против Слави Трифонов

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #16

    За и против Слави Трифонов

    Подкрепям laMartin.И аз го гледам понякога,но не заради селянина Слави,а заради някои от гостите му(като гледам да пропусна първата част).Това момченце се изживява едва ли не като Господ и е толкова жалък,но не може да го разбере(и е разбираемо защо).А по въпроса за това,че "половин България го гледа" (някой го беше казал по-горе),първо,не го гледа половин България (вж.статистиките) и слава Богу и второ щеше да ме е срам,че в нашата страна има толкова много .....ци.А то,че ги има и че не са малко е факт(лично мнение).Но,поне хората,които са постигнали някакъв връх,според мен,трябва да бъдат по-критични към това,което гледат по телевизията...Не си личи...Жалко...ЖАЖДА за шоу,няма значение какво е качеството му,юруш да гледаме...Ех,високообразовани,но малкокритични българи...[]



    <font color="red">Извинявам се предварително на всеки,който визира поста ми като обида за себе си![]</font id="red">

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #17

    За и против Слави Трифонов

    Абе в тая държава, всеки ли като направи нещо по-печелившо от останалите, нещо ново, нещо различно и трябва да почва да се плюе срещу него ....

    Боли ме като ви чета писанията, най-малко щото повечето сте уважавани от мене хора ...

    Както и да е, няма да коменитрам повече, не виждам и смисъл. Слави Е и ще си остане, просто защото няма конкуренция.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #18

    За и против Слави Трифонов

    Не мога да кажа еднозначно. От една страна, Слави Трифонов наистина прави шоу (не може да се отрече), но според мен не го прави толкова той самият, колкото по-скоро сценаристите му. И гостите, разбира се! От самия водещ - дръзкото, на моменти дори подчертано арогантно и навяващо фалшива елементарност държание, което толкова харесва на част от хората (между другото, то си остана още от времето на "Ку-ку", но като че ли е на път тотално да се изхаби). Лошото е, че този модел на поведение лесно става пример за подражание на много от тийнейджърите - най-лесно повлияващите се и в момента формиращи своята ценностна система.



    Май се поотплеснах... ама защо ли мисълта ми все ме отпраща към темата за чалгата ?! В крайна сметка - <font color="red">negative vote</font id="red">.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #19

    За и против Слави Трифонов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Човек и добър шоумен да е, накрая се изчерпва [:D]



    <div align="right">Originally posted by BerkStock*-*23/01/2004*:* 08:44:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">бих вметнал само 'ОДАВНА СЕ ИЗ4ЕРПА' !

  6. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #20

    За и против Слави Трифонов

    Изненадан съм от подкрепата която му хвърляте....явно не съм прав!

    Това обаче не променя мнението ми към него. Един гост шоу не прави

    Хехе, не го сравнявам с Къци Вапцаров. По-добри предавания според мен са:

    Стани богат (също всеки ден)

    Господари на ефира (макар че и те преиграват)

    Дори Елит и Сигнално жълто (понякога)

    Винги си намирам някой филм който ми помага да превъзмогна мъката си по Слави...



    Както се каза по-нагоре : и жигулата е кола...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #21

    За и против Слави Трифонов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе в тая държава, всеки ли като направи нещо по-печелившо от останалите, нещо ново, нещо различно и трябва да почва да се плюе срещу него ....

    Боли ме като ви чета писанията, най-малко щото повечето сте уважавани от мене хора ...

    Както и да е, няма да коменитрам повече, не виждам и смисъл. Слави Е и ще си остане, просто защото няма конкуренция.



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*23/01/2004*:* 20:51:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За индустриярта съм съгласен !...

    Но все пак яде плодовете на един продукт "куку" чиито заслуги са най-много за съвременното Бг шоу !!![8)]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #22

    За и против Слави Трифонов

    Е кво общо има "Шоуто на Слави" с "КуКу" е тва ми обясни ...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #23

    За и против Слави Трифонов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Е кво общо има "Шоуто на Слави" с "КуКу" е тва ми обясни ...



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*24/01/2004*:* 17:08:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Слави Трифонов

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #24

    За и против Слави Трифонов

    Единствената добра роля на Слави беше в Ку-Ку, когато се правеше на войник, стоеше мирно и гледаше тъпо или плескаше по вратовете другите и сипеше остроумия [}] Тази роля го направи артист. Жалко, че му е последната добра....



    За вицовете смятам, че не е важно какъв е вица а как се разказва. Може би "вицовете на Слави" е запазена марка точно на начина по който ги разказва. Нямам идея, не съм гледал това предаване откакто имам компютър []

  12. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #25

    За и против Слави Трифонов

    За мен Слави си е Слави и без него шоуто няма да е същото. До колко е актьор – за мен е - и то голям. До колко е човек, разглеждайки го като човекът Станислав Трифонов – слабо ме интересува. Дали умее да се държи подобаващо с гостите си – определено да. Защо ли?! Защото има рядко присъщия за много хора от ефира нюх. Абсолютно винаги умее да направи вярна преценка кой стои пред него и какво би следвало да е поведенческото му отношение. Защото хората искат да се държат с тях така, какъвто имидж сами са си изградили пред обществото.

    Че ми е писнал, това е друг въпрос. Но то всяко хубаво нещо си има своя край.


  13. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #26

    За и против Слави Трифонов

    Мисля че ако самия Слави чуе че е АКТЬОР би се учудил и то доста[:D][:D]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #27

    За и против Слави Трифонов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...Защото има рядко присъщия за много хора от ефира нюх. Абсолютно винаги умее да направи вярна преценка кой стои пред него и какво би следвало да е поведенческото му отношение...<div align="right">Originally posted by Profita*-*26/01/2004*:* 14:16:59</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Profita наблюдавай го по-внимателно как си задава въпросите:

    В повечето случаи с една и съща интонация.

    Без значение какъв ще е отговора минава към следващия въпрос.

    Както писах по-горе не изчаква последните трели на артистичните отговори, трябва да има малка пауза за да може зрителите да осмислят какво им е казано..

    НЮХ?! Мислиш ли че той избира събеседниците? А въпросите ??



    Не искам да се конфронтираме, просто леко наблягам на някои подробности които вероятно си пропуснала, пък може и да си промениш мнението [:P].


  16. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #28

    За и против Слави Трифонов

    За пореден път ще изкажа леко скандално мнение[:D]

    Изчаках известно време за да се оформят гледните точки и да видя дали ще съвпаднат с моите наблюдения. А те са такива.

    1. Жените (като цяло) приемат СлТр, независимо от това какво прави. (В по тежките случаи, имам усещането, че дори да се изп*кае на площада пак ще го харесат). И при тях има известна градация на харесването, като повече го харесват тези които си падат по мъже тип "мачо със елементи на жентлементе" (исках да кажа циганин-джентълмен). Повече за жените няма да пиша за да не ме бият [}]

    2. При мъжете се забелязват няколко тенденции:

    а. такива които го харесват - като цяло не разбират заплахата, че при появата на един такъв наблизо - пиленцето им ще отлети

    б. такива които не го харесват - разбират заплахата, но нищо не могат да направят и това ги дразни (обикновено донякъде приличат на него, но нямат известността Му )

    в. такива на които не им пука - " е и к'во като е СлТр..." пият си пиенето и гледат сеир.

    Ха познайте аз от кои съм [?][:P]...

    А колкото до предаването - него го правят сценаристите и не лошо ... за българските условия ("Особеностите на БГ шоу")

  17. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #29

    За и против Слави Трифонов

    Ех, момчета защо мъжкото ви его не може да приеме, че един човек може да бъде харесван поради едни или други причини. То е ясно, че всичко идва от сценаристите му, но съгласете се, че без негова помощ – и най добрия сценарии се осакатява.

    Въобще не искам му ставам адвокат. Откровено казано вече дори и не се старая да вниквам в подробностите. Харесва ми чувството му за хумор и неподправеността му. Понякога проявява ид*отизъм, но ми харесва и това е. Въпрос на вкус – може би

    []...забранявам всякакво оспорване на вкусовите ми предпочитания...[]




  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #30

    За и против Слави Трифонов

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">*********************************************************************Въпрос на вкус – може би

    *********************************************************************



    <div align="right">Originally posted by Profita*-*27/01/2004*:* 11:35:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    "казало ку..то и си о...ло з...ка



    AMIN Sister ( или май бе SYSter ) [^][:P]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Слави се върна. Защо???
    От Lupus във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 39
    Последно: 10-07-07, 23:40
  2. Годжи саботира Слави... :)
    От Zaphod B във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 40
    Последно: 14-02-07, 14:28
  3. Отговори: 2
    Последно: 25-12-05, 10:33
  4. Шоуто на Слави - 18.05.2005
    От skynet във форум Коментирай новина
    Отговори: 44
    Последно: 30-05-05, 19:16
  5. Задача 140.041 (Хамър-ът на Слави)
    От pimpirlit във форум Логически задачи
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-05, 19:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе