Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #1

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Въпросът ми е не дали да се премахнат анкетите, а дали мислете като мен, че прекаляваме с тях?



    Извинявам се на всички за това, че и аз се причислих към гилдията на анкетьорите, но помислете - не мислите ли, че вече се злоупотребява с оказаното ни доверие. Ами ние съвсем през просото я подкарахме.

    Zetle, извинявай...абсолютно нищо против теб нямам, но последната е твоя и затова си ми на прицел. Не го приемай, че се обръщам конкретно към теб.

    Гаджет даде воля на капризите ни, а ние се онасяме с пренебрежение към доверието му. Ами хайде поне като се пишат анкети - да влягаме малко смисъл от резултаът. То пък това на нищо не прилича....Какво ги интересува останалите с какъв модел телефон съм подяволите.

    Съвсем се разпуснахме вече. Ами това дразни бе хора. Помислете преди да пишете. То хубаво да разведрим обстановката...но по добре да си обуздаем капризите и да вложим малко смисъл в анкетирането.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #2

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    <center>Ами да ти кажа аз не виждам какво лошо има в анкетите. По света хората ги ползват и са доста полезни.</center>

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Все ми е едно - за момента...

  5. Gadget
    Guest
    #4

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Profita, сега как да гласувам? С Да или с Не? Въпросът ти е ужасно зададен с двойно отрицание

    "Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?"

    1. Да, не смятам, че се прекалява. (ЗА анкетите)

    2. Не, не се прекалява с тях. (ЗА анкетите)



    И двата отговора водят към това анкетите да останат.

    И аз ще отговоря "Все ми е едно".

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #5

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Въпросът ми е не дали да се премахнат анкетите, а дали мислете като мен, че прекаляваме с тях?



    <div align="right">Originally posted by Profita*-*26/01/2004*:* 18:25:45</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @Gadget чети [:D]

    Не , който мисли че прекалява да не поства[]

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Profita аз гласувах с ДА!Примерно това с какво си замезваме е вече толкова оффффффтопик, че нямам думи.И аз нямам нищо лично към който и да е засегнат субект.

    Който не го интересува да не гласува, даже да не я чете.Все пак от това човек може да добие някаква представа за хората с които общува.Просто ми е интересно кой на какво е заложил.Анкети всякакви могат да се измислят.Примерно "Какво закусвате сутрин" или пък "В колко часа си лягате".Аз не си чеша езика(птъстите) с тази анкета.Пуснал съм я защото искам да знам какво е водещото тук.Ако тебе не те интересува мене ме интересува.


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    E усрахте се пак, няма спор...

    Ма то нормално, не е виновен тоз дет яде баницата, ами тоз дет му я дава

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #8

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Напротив!

    Трябват още много анкети!

    Тея са малко и са тъпи. Мислете повече и напишете още!

  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #9

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Мисля, че въпросът ми е добре зададен, но щом е нужно уточнение - правя го.

    Всъщност целта ми не беше да се събират вотове за или против анкетите, а да се постараем повече в изобретателността си. Какъв е смисъла от нещо, което няма да бъде от полза други му.



    И Zetle, анкетата "С какво си замезваме" е много по добра от твоята. Попитай ме защо...ще ти отговоря, но не тук.



    Нямам повече какво да кажа. Ако желаете си гласувайте, ако не желаете недейте - ваша си воля.

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    И Zetle, анкетата "С какво си замезваме" е много по добра от твоята. Попитай ме защо...ще ти отговоря, но не тук.



    Нямам повече какво да кажа. Ако желаете си гласувайте, ако не желаете недейте - ваша си воля.



    <font color="red">Като не ми харесвате анкетата, сърдита съм ви и толкова. На Зетле най-много.

    Фръц ... 180 градуса.</font id="red">

    <div align="right">Originally posted by Profita - 27/01/2004 : 12:45:08</div id="right">

    <div align="right"><font color="red">Not</font id="red"> Originally edited by Malone - 27/01/2004 : пак по него време</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">







    [Wow!][Yeah!][Wow!][Yeah!]

    [:D]

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #11

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    ДА . Поне половина можеше и без тях .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #12

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Напротив!

    Трябват още много анкети!

    Тея са малко и са тъпи. Мислете повече и напишете още!



    <div align="right">Originally posted by Леголас*-*26/01/2004*:* 23:30:06</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не случайно вземам твоя постинг за "мая". Усещам иронията и я споделям. Всяко нещо, рано или късно се превръща в своето отрицание. Имах вече възможноста в някои други анкети да изразя мнението си за тях и няма да повтарям казаното. Какво да се прави - детска болест на демокрацията[:D]. Сега и да се спрат вече няма смисъл - веднага някой ще изреве:"Бият Паниковски". Остава да гледаме на тях от комичната и занимателната им страна. За това и пуснах анкетата за "мезетата" като контрапункт на анкетата за "питиетата" - тъй де, да се "изанкетя" и аз. Ако трябва да сме обективни единствената свързана с тематиката на форума и полезна беше анкетата за "рейтингите". За останалите пак ще напиша българската поговорка:

    "Всяко чудо - за три дни, най-голямото - за тринайсет"



    PS Запазвам си авторското право над думата "изанкетване". Употребата и без изричното съгласие на автора се наказва по Закона за авторското и сродните му права[B)]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #13

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Не разбирам какъв е проблемът с тези анкети - който се дразни, да не ги чете и толкова. След като всеки може да си пуска колкото си иска и каквито си иска анкети..хората се възползват от дадените им права. Gadget направи отделна секция за анкетите, така, че защо влизате изобщо там като всъщност ужасно се дразните???

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #14

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Наистина прекалява се с тез анкети. Предполагам че като си всеки си начеше кратата с анкетите положението ще се нормализира. А дано.

  18. SAGE
    Guest
    #15

    Не смятате ли, че с тези анкети се прекалява?

    Съгласен съм с мнението на <font color="teal">Sunny</font id="teal">.[]

    Сега само трябва да чакаме "количествените натрупвания" в някой добър ден да доведат до "качествени изменения"[][][][][^][^][^][^]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какво смятате?
    От dReamiX във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-12, 14:49
  2. Отговори: 8
    Последно: 06-07-04, 11:31
  3. Нов раздел АНКЕТИ
    От Gadget във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 30-01-04, 00:43
  4. Смятате ли , че е редно ....
    От hipo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 13-03-02, 18:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе