Резултати от 1 до 6 от общо 6

Какво смятате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #1

    Какво смятате?

    Здравейте от скоро реших да си купя компютър които да е главно за игри.Та спрял съм се на това.Какво смятате?
    Дъно ASROCK 990FX EXTREME3
    Процесор FX-Series X6 6200
    Охлаждане H60 Corsair Cooling
    Рам памет 2x4GB Vengeance DDR3
    Твърд диск 1000GB 7200 64MB SATA III
    Видео карта 2048M GTX670
    Захранване GX 750W
    лимита ми е 1700Лева

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Какво смятате?

    Интересно.... Отдавна на бях виждал геймърка машина на AMD, че и с видео на nVidia...
    Но като цяло аз съм за Интел... (освен ако не се прави бюджетна машина)

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #3

    Re:Какво смятате?

    http://community.futuremark.com/hard...X-6200/compare
    Колкото до тва intel дали е по добър от булдозерa може да видим при излизането официалното излизане на Windows-8. Видео
    Картата-бях се спрял на 6950Toxic,но разликата между двете е много голяма,а цената е 120 лева повече.Все още не съм решил хайде давайте съвети

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:Какво смятате?

    670 по тестовете се представя повече от фантастично, но най-важният въпрос е: на какъв монитор/резолюция ще играеш, за да си струва карта от ТОЛКОВА висок клас?

    защото ако ще си на 1680х1050, просто не си струва парите, при положение, че далеч по-евтини карти осигуряват безпроблемна игра на всички игри на тази резолюция. виж, ако си на 1920х1080/1200, тогава можем да говорим за адекватност на избора, като подсигуряването ще е за доста време напред, а не само за стари игри...

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:Какво смятате?

    http://techreport.com/forums/viewtopic.php?f=2&t=80195
    http://www.tomshardware.co.uk/forum/...500k-bulldozer

    Мисля, че въпроса с резолюцията отдавна не стой, при LCD TV на цени от 800-1000 лв. Дори и днес да няма, утре ще има. И в даден момент ще реши да играе на FullHD

    Няма да му отива на този АМД компютър ГФ карта карта

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    3
    #6

    Re:Какво смятате?

    хехе всичко hate-ва амд,но знаете ли че sandy bridge е на повече от 3 години, разработките на операционите системи,са оптимизирани за intel процесите,бенчмаркинга също,булдозера излезна преди по малко от половин година,и няма все още официално реализиране операционна система която да е излезна след него.Дефакто смятам че като излезне Windows 8 официално,Булдозерите ще се представят по достойно,ако и не по-добре от intel,също така говорим за overclockn-at процесор всички знаем че силата на амд не е в stock speed.Пак едва ли ще си взимам процесор които се клоква като луд и няма да го оверклокна
    Монитора е AOC F 22 22\"

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  2. Отговори: 8
    Последно: 06-07-04, 11:31
  3. Отговори: 17
    Последно: 02-03-04, 22:56
  4. Смятате ли , че е редно ....
    От hipo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 13-03-02, 18:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе