Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 92

На колко години сте?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #46

    На колко години сте?

    хахахаха Кайсо... аха [:D]

    Да ми наливат на сила акъл искат... ама как да стане не знам! [:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #47

    На колко години сте?

    18....бе оставете ги старите да си говорят каквото искат [:D][:D][:D]

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #48

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз като ти обяснявам, че са само баби и дядовци и се чудят с какво по напред да са заядът, ти не ми верваш нали [^][^]

    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*29/01/2004*:* 22:49:03</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Баби, баби, ама знаеш ли какъв компот от <font color="orange">КАЙСии</font id="orange"> могат да направят [}]. А после на хорото ще се хвалят една на друга коя колко захар "турила" и колко минути го варяла [:P]



    <font color="red">//edit</font id="red">

    <font color="green">Малоун, как не те е срам да всяваш объркване в аудиторията... [}]

    Моля, ако ще се прави някаква аналогия, то тя да бъде по скоро с "Първична сила" отколкото с ХХL</font id="green">




  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #49

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз като ти обяснявам, че са само баби и дядовци и се чудят с какво по напред да са заядът, ти не ми верваш нали [^][^]

    <div align="right">Originally posted by Кайсо - 29/01/2004 : 22:49:03</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Баби, баби, ама знаеш ли какъв компот от <font color="orange">КАЙСии</font id="orange"> могат да направят [}]. А после на хорото ще се хвалят една на друга коя колко захар "турила" и колко минути го варяла [:P]



    <div align="right">Originally posted by Profita - 30/01/2004 : 00:22:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [:D][:D][:D]



    Малииииииииииииииииииииии Кайсия, Profita те разпра ...

    Абе тука модератори няма ли бе?

    След два три поста усещам, че положението ще стане XXL ...

    Кайсии, Сливи, Банани ... плодова салата

    Следващия пост на Кайсо трябва да бъде



    [Duh!][Wow!][Yeah!]

    [Duh!][Wow!][Yeah!]

    [Yes!][Yes!][Yes!]

    [Yeah!]<font color="red">*</font id="red">



    <font color="red">*</font id="red">Това последното [Yeah!] да се чете с дълго "А", няма такъв Callout ... "YEAAAAAAAH"

    [^]



    //edit

    Фотошопа е голяма работа. Профита пак ще каже, че съм болен мозък.

    Ей така да се чете.





    Друго си е сега

    [Duh!][Wow!][Yeah!]

    [Duh!][Wow!][Yeah!]

    [Yes!][Yes!][Yes!]





    Много по еротично е. Все едно от "Първична сила", както иска Профита.

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #50

    На колко години сте?

    Следващия пост на Кайсо е:



    Куче дето много лае не хапе!

    Народна поговорка [:P]



    А отгоре на всичкото, използва факта че е вътршен човек и много почна да си позволява!

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #51

    На колко години сте?

    45, към 46 скоро,абе изобщо,по наклонената плоскост надолу...Ама важното е да не ти пука[].Чувствам се на 40 и май ще си остана на толкова завинаги[:P].А,може ли да ви помоля да ми махнете звездите(нали знаете как - @Sunny & Malone),че не ми отиват на годините[][][],пък и ме притесняват[:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #52

    На колко години сте?

    Ех докторе, аз мислех, че от мене е <font color="red">по-малко млад</font id="red"> е само Lupus.

    Явно съм сбъркал!

    /Обърнете внимание, как деликатно и елегантно се изразявам ... <font color="red">по-малко млад</font id="red"> ... това е от възрастта/ [Oops!]



    Аз си мисля, че ако се понапънеш, можеш да се чувстваш не на 40, а на 30 да кажем.

    По-честото посещение във форума, макар и да нямаш достатъчно време помага, уверявам те.

    [8D]



    А за звездите, моето мнение съвпада с твоето, но повечето участници мислят, че има полза от тях.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #53

    На колко години сте?

    Наистина,<font color="red">изключително</font id="red"> деликатно...Благодаря,приятелю Malone![].Надявам се,че няма да ми се разсърдиш,че те наричам така[]

    Като казвам на 40,имам предвид,не,че съм преминал връхната точка,а това,че тази възраст е най-здравословната (от всяка гледна точка).След това,ако например мозъкът ти е бистър,то това не може да се каже в пълна степен за тялото ти...[].А иначе мога да се чувствам и на 20,но напъна е безсмислен[:P]


  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #54

    На колко години сте?

    @pland

    Нямам разбира се!



    Да, думите ти за тялото са верни за съжаление.

    На 35 започнах ясно да усещам, че имам не само един орган<font color="red">*</font id="red"> и за съжаление, се налага да посещавам от време на време хора с твоето занимание.



    <font color="red">*</font id="red"> Това беше от един анекдот, който си разказваха баща ми и негови колеги. Като ги слушах преди много години се чудех какво толкова впечатляващо намират в него. Сега вече ги разбирам.



    На 8 години човек не предполага че има някакви органи.

    На 18 години мисли, че има само един орган.

    На 35 вече започва да усеща, че има и други органи ...


    []

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #55

    На колко години сте?

    Като гледам резултатите от анкетата, мога да кажа само едно:



    Ей Гаджет, Доко, давайте да праим абонамент на форума за онлайн вестниците - "Трета Възраст" и "Плевенски Пенсионер" [:D][:D][:D]



    P.S. Шегичка де )

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #56

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ех докторе, аз мислех, че от мене е <font color="red">по-малко млад</font id="red"> е само Lupus.

    Явно съм сбъркал!

    /Обърнете внимание, как деликатно и елегантно се изразявам ... <font color="red">по-малко млад</font id="red"> ... това е от възрастта/ [Oops!]



    Аз си мисля, че ако се понапънеш, можеш да се чувстваш не на 40, а на 30 да кажем.

    По-честото посещение във форума, макар и да нямаш достатъчно време помага, уверявам те.

    [8D]





    А за звездите, моето мнение съвпада с твоето, но повечето участници мислят, че има полза от тях.



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*30/01/2004*:* 19:11:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <font color="red">по-малко млад</font id="red">

    Какво изтънчено определение.... Доброто домашно възпитание на <font color="red">по-старата</font id="red"> генерация си казва думата...

    Радвам се, че нещата между Вас си дойдоха по местата и недоразумението, възникнало по вина на моя постинг е изгладено.

    Ще се радвам ако и Pland го виждаме по-често с мнения тук. Убеден съм, че може много да каже[^]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #57

    На колко години сте?

    Кайсо за тежките думи, които ни нараниха дълбоко, ще ни черпиш на следващото събиране мене, Lupus и pland по една голяма рус<font color="red">ие</font id="red">нска бис<font color="red">ие</font id="red">рна ракия. И може и да ти простим.

    [Wow!]



    [:D][:D][:D]

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #58

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като гледам резултатите от анкетата, мога да кажа само едно:



    Ей Гаджет, Доко, давайте да праим абонамент на форума за онлайн вестниците - "Трета Възраст" и "Плевенски Пенсионер" [:D][:D][:D]



    P.S. Шегичка де )



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*30/01/2004*:* 23:07:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Готов съм на сделка - абонамента срещу едногодишното течение на списание "Млад чикибоец" от 1965 г.[:D]

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #59

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Кайсо за тежките думи, които ни нараниха дълбоко, ще ни черпиш на следващото събиране мене, Lupus и pland по една голяма рус<font color="red">ие</font id="red">нска бис<font color="red">ие</font id="red">рна ракия. И може и да ти простим.

    [Wow!]



    [:D][:D][:D]



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*30/01/2004*:* 23:41:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Malone, Кайсо трябва да черпи и нас с Profita, така, че обмислям един пролетен вариант на сбирка, в който да бъдем щедро почерпени и омилостивени[:D][}][]

    Pland, не знам дали някой ще те нападне за здравната реформа, но със сигурност аз поне бих те поизтормозила за съвети ако имам някаква "вътрешна болест"[]

    Кайсо искам да то кажа, че чета медиа свят и там в проценти е показано, че вестник трета възраст има най-висок процент читаемост...[:P]

  18. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #60

    На колко години сте?

    Егоисти бе Съни, егоисти! Само за себе си мислят.

    Вижте какво, господа. Ние бабите също си гавръткаме по една капачка ракия всяка сутрин за сърце (pland, добро лекарство, нали?).

    Та в този ред на мисли, вземете да ни причислите към почерпката, че да не размахаме патериците по някоя дедовска глава []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 5 години гаранция ?
    От nebelservice във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 10-04-11, 17:19
  2. Домейн за 70 000 години?!
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 25-09-08, 17:05
  3. Продавам ПЦ - на години :)
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-08, 09:29
  4. ЗА МНОГО ГОДИНИ !!!
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 05-01-06, 12:07
  5. Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 14:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе