Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 92

На колко години сте?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #61

    На колко години сте?

    Ехеее, ама вие каквото се засягате. То нали знете, гузен не гонен бяга [:P]

    Това всичко в рамките на шегата разбира се



    Ся сериозно:

    Тъй като всичките сте ми батквоци и каки (да не казвам лели и чичовци[:D]). Я се съберете па аз ше почерпя туй да е проблема )



    P.S.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Готов съм на сделка - абонамента срещу едногодишното течение на списание "Млад чикибоец" от 1965 г.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Lupus - ти си човека!!! [:D][:D][:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #62

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Ся сериозно:

    Тъй като всичките сте ми батквоци и каки (да не казвам лели и чичовци). Я се съберете па аз ше почерпя туй да е проблема )

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ако на теб са ти батковци и каки (или чичовци и лели, според обстоятелствата), то на мен вероятно са баби и дядовци. [:D] Просто не ми се мисли аз колко ще трябва да черя като си изкарам държавния...



    Но като се замисли човек - един форум с баби и дядовци не е толкова лоша идея []. Особено като вземем предвид "основното свойство" на прародителите - да глезят по умопобъркване... [:D]

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #63

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Ако на теб са ти батковци и каки (или чичовци и лели, според обстоятелствата), то на мен вероятно са баби и дядовци. [:D] Просто не ми се мисли аз колко ще трябва да черя като си изкарам държавния...



    Но като се замисли човек - един форум с баби и дядовци не е толкова лоша идея []. Особено като вземем предвид "основното свойство" на прародителите - да глезят по умопобъркване... [:D]



    <div align="right">Originally posted by Kirande*-*31/01/2004*:* 15:56:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ама изобщо не се притеснявай, дедовото[:D]

    Ние сме със скромни изисквания: 1/2 литра гроздова за аперитив, 1 печено свинско бутче, полято с дамаджанка червено винце за вечеря и...., абе колко малко му трябва на човек да е щастлив.

    Мисли за младите - уиски, фастъци, па и от време на време - бадеми. Те са махнаджии...

    А и мъдреците са казали:"По-добре старо - да те учи, отколкото младо - да те мъчи".

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #64

    На колко години сте?

    Каки,батковци,лели,дядовци и т.н.А стига вече!Аз лично не гледам възрастта на този,който може да ми даде съвет,а <font color="red">качеството</font id="red"> на самия съвет и <font color="red">начина</font id="red"> по който е даден(това говори много за самия човек).А който има алергия към по-възрастни от него,предлагам, да слага някакъв знак за това(напр. <font color="red">">35г.->STOP!" </font id="red">или <font color="red">">35г.->READ ONLY!!!"</font id="red">Ние сме хора,ще сложим очилата и ще разберем[][]

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #65

    На колко години сте?

    pland

    Всичко тук написано е в кръга на приятелската шега.

    Ако вземем да приемаме нещата насериозно трябва да се изпокараме.

    А иначе за годините: "Живота си тече, иначе е твърд"

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #66

    На колко години сте?

    @Lupus

    Разбира се,че е в рамките на шегата,но става блудкаво когато едно нещо се повтори и потрети[].А иначе,всеки има право да изкаже собственото си мнение.Има още неизказали се,ще се посмеем...И мисля,че няма лошо в предложението,което дадох.Аз лично няма да се обидя,напротив,ще ми бъде забавно[:D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #67

    На колко години сте?

    Наистина всеки има правото да си каже мнението и своето виждане.

    Преди доста години (може би двайсетина) се появи книга за Япония -мисля, че беше "Тринадесетия камък от градината на Рьоанджи" (не съм много сигурен за заглавието). Автора беше руснак, живял дълги години там. В нея се наблягаше не толкова на начина на живот в Япония, а на душевността на японците. Та в тази градина имало така разположени 13 камъка, че където и да застанеш ти виждаш само 12.

    Тогава, когато я четох, лежах във Военна болница с някаква бронхопневмония, в самостоятелна стая и със самочувствието на успял инженер, ползващ се със специалните преференции на системата. Не ми се вярваше, че човек може да бъде в ситуацията, да не вижда всичко пред себе си. По-късно ми се наложи да преосмисля позицията си и да се науча да се вслушвам не само в собственото си аз и в това, какво виждат другите за ситуацията наоколо.


  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #68

    На колко години сте?

    [:D]Това последното беше 'Из Мемоарите на Lupus' [:D]

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #69

    На колко години сте?

    Ами май аз малко късно се включвам в тази антропологична анкета, но сигурно ще да е от това че се опитвам да натрупам някоя друга годинка.. преди ад напиша(нали все ма обвиняват че сам малък) -> 19 скоро прогрсиращи кам 20-така

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #70

    На колко години сте?

    Като млад юзер аз сега почнах да откривам анкетите та сега ще се включа почти offtopic



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">леле какъв форум амааа ! [:D]

    тази тема плюс темата на съни за работата направо ми преобърнаха представата за форума.. []

    19та към края съм аз... направо съм си лапе пред вас []



    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH - 29/01/2004 : 17:24:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    В моята група сега има само един гласувал освен мен - групата на <font color="red">свръх лапетата</font id="red"> Та аз сам на 15 че и до 16 имам доста време [8)] Лапе и половина направо. Аз спокойно мога да казвам чичо и леля на повечето участници в форума, но не смятам да го направя защото знам че те са млади по душа и по ъкъл (или поне повечето [Oops!])



    Щях да казвам и още работи но сега ги забравих [Wow!]

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #71

    На колко години сте?

    34 год., признвам, че съм учуден от резултаттите до сега.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #72

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    В моята група сега има само един гласувал освен мен - групата на <font color="red">свръх лапетата</font id="red"> Та аз сам на 15 че и до 16 имам доста време [8)] Лапе и половина направо.



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade - 09/02/2004 : 21:45:23</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Май и аз спадам към <font color="red">свръх лапетата</font id="red"> [^]

    15,5 бе кажете ги направо 16 лета. За наща група може да се абонираме за "Дъга"[8D]


  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #73

    На колко години сте?

    Това "Дъга" не го хванах какво е ама се сещам че ако "дъртите" погледна темата ще почнат да ни базикат за По-По-Най (то май аз сам се шегувам със себе си)

  17. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #74

    На колко години сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Щях да казвам и още работи но сега ги забравих [Wow!]



    Това "Дъга" не го хванах какво е ама се сещам че ако "дъртите" погледна темата ще почнат да ни базикат за По-По-Най



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*- </div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Стана ли тя такава? Люх бре младежо, бива ли на тази възраст да забравяш. Веднага в ъгъла - да се засрамиш! [}]

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #75

    На колко години сте?

    Profita: то при мене не е от годините ами от това че сам умствено улекотен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 5 години гаранция ?
    От nebelservice във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 10-04-11, 18:19
  2. Домейн за 70 000 години?!
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 25-09-08, 18:05
  3. Продавам ПЦ - на години :)
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 11-09-08, 10:29
  4. ЗА МНОГО ГОДИНИ !!!
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 05-01-06, 13:07
  5. Отговори: 3
    Последно: 17-10-05, 15:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе