Резултати от 1 до 4 от общо 4

DVD LG 9900 свързан с 5.1 Luxeon чрез Audigy 2 NX ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. cip
    cip е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    9
    #1

    DVD LG 9900 свързан с 5.1 Luxeon чрез Audigy 2 NX ???

    Здравейте, благодарение на този форум си купих DVD LG DVX 9900. На PC-то си имам сараунд 5.1 Luxeon, който за съжаление има само чинчове отзад, а DVD-то има само digital coaxial out. Много съм зле с електроники и разните му там термини затова искам да знам ако си купя външна звукова карта Creative Audigy 2 NX и такъв киоксиален кабел и свържа плеъра с картата с тоя киоксиален кабел и в същото време чинчовете на сараунда пак в саундкартата, ще мога ли да ползвам сараунда ми и за ДВД-то, и за ПЦ-то. Като искам да гледам филм, просто да превключвам от дистанционното на саункартата и ДВД-то да ми вади 5.1 звук от Luxeon-a. Сложил съм и снимкa на двд-то за всеки случай. Да знам да давам ли толкова пари за саундкарта и ако е възможно има ли по евтино решение, но пак с дистанционно.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #2

    Re: DVD LG 9900 свързан с 5.1 Luxeon чрез Audigy 2 NX ???

    ама ти DVD на компютъра ли нямаш че ще правиш тази супер-комбинация

  4. cip
    cip е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    9
    #3

    Re: DVD LG 9900 свързан с 5.1 Luxeon чрез Audigy 2 NX ???

    Имам си DVD na пц-то, но искам да го направя казаното по горе. Не държа да си купя тази саундкарта, просто искам да си използвам колоните и за DVD плеъра и за пц-то. Не може да няма начин, просто ако може някои да ми каже какво да си купя и как да го направя.

  5. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #4

    Re: DVD LG 9900 свързан с 5.1 Luxeon чрез Audigy 2 NX ???

    щом искаш подобна комбинация, то тя е логична само ако ТВ-то ти и компютъра са един до друг (иначе колоните няма да ти предават звука като хората) , затова в такъв случай много по-лесно ти е пуснеш през tv-out сигнал от видеокартата на ТВ-то си и така да гледаш, отколкото тези невероятни комбинации със звука...
    и ако нямаш тв-оут - то продай това LG (и без това много е дефицитно в момента ) и си купи хубава видеокарта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам: Pinnacle PCTV Pro tuner, Audigy 2 ZS, Audigy 2 ZS Notebook
    От batesasho2011 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-11, 15:40
  2. Divx Players LG DVX-9900/DVX-9700
    От -CTPAX- във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 515
    Последно: 03-12-10, 12:29
  3. LG DVX9900 vs DVX-9900H vs DF-9900
    От gringo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-07, 02:57
  4. FIRMWARE за LG7900/9900 и NEO HT335 divx MT1389FE/DE
    От dindo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 09-11-06, 09:52
  5. Въпрос свързан с Win 2003?!
    От komando_boy във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 04-05-04, 10:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе