Резултати от 1 до 2 от общо 2

infinity

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    4
    #1

    infinity

    здравейте, интересува ме следното серията инфинити примус (infinity primus) 250:4броя (защото не харесвам малки колони и трябва да им купувам стойки) -Infinity BetaC250 Center -1бр и за суб Infinity Subwoofer BETA SW10-1брой за буфера не съм сигорен дали ще е този може и някой друг за помещение 3.50м на 7.50м общо май 26кв.см дали ще свирне добре. като аз не сам някои маняк на музика и на тях ще се слуша предимно техно и хаус защото тази комбинация като качество-цена е добра поне за моя джоб. за ресийвър още не знам кой ще е но ще е но нещо 5.1-7.1 но ако можете да препоръчате някой и да кажете какво мислите.благодаря

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #2

    Re: infinity

    Като за начало е добре да си избереш поне 2-те предни и центъра да са от една серия. Така има малък риск да звучат различно и понякога е проблем.
    Не знам защо си предубеден към букшелф колоните, но специално от Инфинити Beta 20 е много добра колона. Според мен 4 броя Бета 20 ще звучат по-добре от тези 4-те, които си харесал. Така след време можеш да шитнеш 2 от тях и да сложиш 2 нови фронтални от по-висок клас. Субуфера, който си харесал ще ти свърши отлична работа като мощност за това помещение. Сега, звука му не е нещо впечатляващо, но за техно и хаус е добър

    Виж един друг вариант -
    http://www.audiovideo-bg.com/article...icleGroupID=84
    Avant 904i - 2 бр.
    Avant 903i - 2 бр.
    Avant 905i centre
    Avant 309i субуфер

    Качеството на звука е от съвсем друго измерение. Задължително обаче ги чуй на музика, която харесваш и ще слушаш защото всеки има различен вкус и не искам да те подвеждам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам infinity kappa 200 или infinity kappa surround
    От donpadre във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 28-01-14, 16:51
  2. Infinity Delta 70
    От rewri във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 30-10-13, 16:22
  3. Тонколони Infinity
    От ex-man във форум Тонколони
    Отговори: 19
    Последно: 29-01-10, 12:14
  4. Infinity TSS-800 или Focal Sib&Cub
    От drecolli във форум Тонколони
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-10, 13:21
  5. DFI AD77 INFINITY
    От FOX007 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-04, 11:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе