Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

избор на ресивър и тонколони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #16

    Re:избор на ресивър и тонколони

    да но ние си говорихме най спокойно по време на калибрацията и сега ще трябва да я повтаряме.само две колони фронтални сме сложили засега.честно казано ако този или друг вид от същия клас ресивър попадне на човек който си няма и хабер от калибрации и автонастройки не ми се мисли как ще се оправи.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #17

    Re:избор на ресивър и тонколони

    Off topic.Ще те изгонят от лекции, аз съм over 40 но ги прослушах всичките.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #18

    Re:избор на ресивър и тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от petrucci
    да но ние си говорихме най спокойно по време на калибрацията и сега ще трябва да я повтаряме.само две колони фронтални сме сложили засега.честно казано ако този или друг вид от същия клас ресивър попадне на човек който си няма и хабер от калибрации и автонастройки не ми се мисли как ще се оправи.
    Нищо сложно няма- влизаш в менюто,избираш автоматични настройки,закачаш микрофона и го слагаш мястото за слушане на височината на ушите.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #19

    Re:избор на ресивър и тонколони

    Даже, ако не се лъжа като се сложи жака на микрофона, ресийвъра сам минава в режим за калибрация.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    70
    #20

    Re:избор на ресивър и тонколони

    така е наистина.има си занимавка и това си е.но ако нещо е леснодостъпно не е интересно.

  7. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    264
    #21

    Re:избор на ресивър и тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1
    Off topic.Ще те изгонят от лекции, аз съм over 40 но ги прослушах всичките.
    Поздравления nassko1, над 40 and still kicking... в сферата на любопитното, доскоро не знаех, че слуха е в немалка степен и полово обусловен: според white paper от края на 60-те (сега ми е трудно да го локализирам), върха в слуховите възприятия е някъде около 14-18 год. за момчета и момичета, и оттам започва да пада с възраста. Около 35 години мъжете са загубили около 11% от върховите си слухови възприятия, докато при жените на същата възраст нещата са с около 5-7% по-добре (по спомен). надявам се това да не бъде възприето като някакъв вид атака основана на така любимите на тукашни "медии", първични, вторичини и n-ти морфологични белези.
    off topic - няма как да ме изгонят от лекции; характеристиката от райкома е ирелевантно понятие, въпреки че и райкомите и характеристиките (кой знае защо?) продължават да съществуват.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на ресивър и тонколони 5.1
    От lizard във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-15, 15:27
  2. Помощ при избор на ресивър и тонколони
    От sladi4kia във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 05-10-14, 19:46
  3. Избор на ресивър и тонколони?
    От Сава Кукалов във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-13, 10:48
  4. Избор на ресивър и тонколони до 4000 лв.
    От daktylos във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 08-09-11, 10:11
  5. Помощ за избор на ресивър и тонколони
    От vpetrov във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 21-10-08, 22:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе