Резултати от 1 до 5 от общо 5

5.1 система за компютър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #1

    5.1 система за компютър

    Здравейте!Спрял съм се на тази 5.1 система за комп http://www.reset.bg/catalog/32/3202/3202103/ .Някой да изкаже мнение,или да ми препоръча нещо по-добро за горе долу същите пари?Мерси!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re:5.1 система за компютър

    Системата е перфектна,за тези пари не се сещам какво друго може да си купиш.Ако не си я чувал досега ще се убедиш сам.Тоест аз съм с две ръце за нея.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #3

    Re:5.1 система за компютър

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Системата е перфектна,за тези пари не се сещам какво друго може да си купиш.Ако не си я чувал досега ще се убедиш сам.Тоест аз съм с две ръце за нея.
    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Системата е перфектна,за тези пари не се сещам какво друго може да си купиш.Ако не си я чувал досега ще се убедиш сам.Тоест аз съм с две ръце за нея.
    Мерси, и аз натам съм се ориентирал.Тя си е с вграден усилвател нали,няма нужда от допълнително свързване към усилвател,ресийвър. А за тази нещо да кажете http://www.shopmania.bg/shopping~onl...p-1551778.html

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:5.1 система за компютър

    Да усилвателя и е вграден-имаш оптичен и коаксиален вход в контролния панел които е с дисплея.На линка които си и пуснал има доста подробно инфо за нея.Колкото до Креатив-а само съм го виждал не съм имал възможност да го чуя.Не казваш основната идея за гледане на филми ли е?7,1 колони не се сещам кога ще ги използваш а и разположението им ще ти създаде грижи според мен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    88
    #5

    Re:5.1 система за компютър

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Да усилвателя и е вграден-имаш оптичен и коаксиален вход в контролния панел които е с дисплея.На линка които си и пуснал има доста подробно инфо за нея.Колкото до Креатив-а само съм го виждал не съм имал възможност да го чуя.Не казваш основната идея за гледане на филми ли е?7,1 колони не се сещам кога ще ги използваш а и разположението им ще ти създаде грижи според мен.
    Еми основно за музика и филми разбира се.Игри не играя много освен на Pro evolution soccer.Последно допитване-мисля след нова година да си взема тоя комп http://www.reset.bg/catalog/61/6102/6102020/ ,и логитеча.Някаква звукова карта да си взимам ли отделно,или да ползвам SPDIF на дъното и оптичен аудио кабел за връзка с 5.1 системата, че не ми се дават пари за отделна звукова карта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 09-02-14, 13:53
  2. Звук 5.1 от компютър на Система за домашно кино
    От vino4erpec във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 13
    Последно: 02-07-13, 12:46
  3. Отговори: 2
    Последно: 16-11-11, 20:09
  4. Отговори: 4
    Последно: 08-01-06, 16:07
  5. Отговори: 6
    Последно: 04-01-06, 02:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе