Резултати от 1 до 3 от общо 3

Нещо не ми е ясно усилвател ли какво?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #1

    Нещо не ми е ясно усилвател ли какво?

    Здравейте

    Нещо съвсем се обърках в терминологията ....Та имам едни 5.1 луксеони активни тонколони вързани към креатив 5.1 карта на компютъра. Бях си харесал едни JAMO S-426HCS, и както се досещате не мога да ги вържа с картата директно. Та какво ми трябва ресийвър ли усилвател ли? гледах гледах ама нещо не мога да сгрея само за да мога да си вържа тонколони за 360лв да дам точно толкова още за някакъв ресийвър само да мога да ги слушам ?

    ще се радвам някой да ме усветли по въпроса и дали тия джамота са ок за тоя ценови диапазон и дали ще ми трябва буфер?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1294608140[/time]_________________________________________________

    Дойде ми гениалната но радикална идея, не мога ли да вържа тия Jamo (и без това си нямат буфер) към буфера на луксеоните на който пише (буфер 8ома; център,предни и задни 4ома) а тоя комплект джамота център предни и задни за 6 ома мисля ?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2

    Re:Нещо не ми е ясно усилвател ли какво?

    Суба на луксеоните има някакъв мизерен усилвател,едва ли ще е достатъчен за колоните.Трябва ти рисийвър,потърси втора употреба,нови започват от 450лв.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #3

    Re:Нещо не ми е ясно усилвател ли какво?

    а каква е разликата между ресийвър и усилвател? и за какво да гледам ако колоните са 6има? за 4 омов ли?

    ПП
    всички ли са 5.1 да не зема някой стерео вообще не знам какво да търся....то бази усилвателя по скъп от самите колони

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  3. LCD до 960 лв - бързо и ясно
    От metesator във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-09, 21:51
  4. Отговори: 11
    Последно: 24-02-07, 21:59
  5. Отговори: 5
    Последно: 17-10-03, 15:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе