Резултати от 1 до 12 от общо 12

Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъствие

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    18
    #1

    Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъствие

    Здравейте хора

    Искам да ви попитам има ли някаква програма, с която да може да се следи какво става на компютъра докато не го използваш. Защото си имам едни "домашни любимци", които не си признават какви магарии правят, та поне ако може след това да ги проверявам по някакъв начин и да вземам мерки след това.
    Имам предвид следната ситуация. Работя на компютъра ставам оставям го пуснат да си върви през времето в което ме е нямало определено е използван и от друг, та аз след това да видя по някакъв начин какво е ставало в мое отсъствие. Не ме интересува с най - големи подробности, но в общи линии ако може

    Ако някой може да каже нещо ще съм му благодарна

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъствие

    За твое щастие, има такова "животно"
    Потърси в гугъл или друга търсачка думичката "keylogger"в комбинация с "free", ако не ти се плаща. Успех!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъствие

    Цитат Първоначално публикувано от zornitsa_sunny
    Работя на компютъра ставам оставям го пуснат да си върви
    А причина да ни кажеш поради която не го гасиш?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    18
    #4

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъст

    Добре ще потърся, благодаря!

    Ами аз вечерно време си го спирам, въпроса е, че това става въпрос за през деня, защо аз сутринта да го пусна, да излезна по някое време за час - два и през това време да го спра и като се върна пак да го пускам? Спирам си го като лягам.

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъст

    Направи акаунти на любимците и като излизаш, просто "Logoff user".

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #6

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъствие

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Направи акаунти на любимците и като излизаш, просто "Logoff user".
    ... или Stand By.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #7

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъст

    Доколкото разбрах от предишната ти тема, става дума за Лаптоп. Както нееднократно се е разисквало тук, добре е ако не се гаси, поне в режим Stand By да го оставяш, както съветва и pimpirlit.
    Все пак Laptopa не е настолен компютър предназначен за 128 часова непрекъсната работа.
    А и както обсъдихме в друга една тема, като разбереш какво е правил с компа ти човек в твое отсъствие с какво ще си подобриш живота?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъст

    zornitsa_sunny, препоръчвам ти програмата Parents Friend.
    Ето линк: http://www.download.bg/index.php?cls...fault&id=20396
    Дано съм бил полезен.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    18
    #9

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е

    Да аз по принцип го оставям в режим Stand By то тава си е ясно

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #10

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъст

    Подкрепям!
    @Black Adder, направи ми впечатление още сутринта, но не писах.
    Всеки сам определя дали ще си "подобри живота" и не е нужно да се интересува от нечии друг такъв, ако не е засегнат пряко от това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #11

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъст

    Цитат Първоначално публикувано от zornitsa_sunny
    имам едни "домашни любимци", които не си признават какви магарии правят,
    Извинявайте скъпа zornitsa_sunny, скъпи ми universum, че с уточняващите си въпроси, имащи за цел да Ви помогнем при избора на програма съм накърнил най-святите ваши чувства и въжделения и съм нанесъл огромна рана в любовта ви към знания.
    А ми кажи тогава zornitsa_sunny, като видиш какво са писали твойте 'домашни любимци' как ще разбереш къде са щракали с мишката? Как ще разбереш какво са говорили по Skype и прочее с програмите които ти посочиха по-горе? Да ти кажа - нищо няма да разбереш.
    И продължавай да се заяждаш с хората които се опитват да ти помогнат, това е начина да спечелиш много съвети, 99.5% от които - Ненужни, после ги приложи на практика и след 3 дни ще пуснеш тема : Помощ, компютъра ми не работи, какво да правя.

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #12

    Re: Нещо с което можем да проверим кой какво е правил на компютъра в наше отсъствие

    http://www.kmint21.com/

    http://www.loadtrend.com/realspy/

    http://www.x-ways.net/trace/

    http://www.oxid.it/cain.html

    Това е всичко което ти трябва... , стига да имаш необходимите познания за да ги използваш!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Работа на климатика при по-дълго отсъствие от дома
    От injenercheto във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 7
    Последно: 30-10-14, 00:27
  2. Нещо не ми е ясно усилвател ли какво?
    От profusion във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-11, 23:47
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-12-07, 10:25
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-04-06, 21:34
  5. Отговори: 5
    Последно: 17-10-03, 15:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе