Резултати от 1 до 4 от общо 4

Пълно разочарование от вносителите на Yamaha

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #1

    Пълно разочарование от вносителите на Yamaha

    Здравейте на всички любители на аудиото. Позволявам си да пиша тук, понеже съм ужасно разочарован от липсата на официален представител на yamaha в България. Да, напрактика така излиза. След като проведох разговор с Dinacord и Техномаркет се оказа, че едните не внасят нова техника, а другите внасят само музикални инструменти и професионално оборудване. За домашно хи-фи - усилватели,плеъри,колони и т.н. няма представител. Попитах за новите серии S300/500/700/1000 и никой не успя да ми каже къде мога да си закупя нещо. Единствено в техномаркет има по една бройка A-S500 , A-S300 , R-S300. Тези три бройки се оказаха единствени на територията на България. Нямам думи!

    ПС В този ред някой може ли да ми препоръча оналйн магазин за пазаруване със shiping до България, освен ebay.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #2

    Re:Пълно разочарование от вносителите на Yamaha

    Аз си купих рисийвър миналата година от Германия от този магазин http://www.tsnversand.de

    Също така от UK може, просто гледаш къде в момента е по-добра цената. Пазарувал съм през фирма за доставки, защото и да предлага някой доставка до БГ, тя е по-скъпа, отколкото като се ползва посредник. Аз съм ползвал тези http://givetransport.com и съм доволен.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #3

    Re:Пълно разочарование от вносителите на Yamaha

    Благодаря ,ще пробвам. Писах на две фирми в Англия и Ирландия ,но не шипват до нас. Проблем там, е че стандартът на захранващия конектор не е същия (шуко) както при нас. Не е проблем да се смени, но може и да отпадне гаранцията. Ето и нещо полезно - след ровене установих, че ф-ма "Еконт" имат офис в Англия. Може да се поръча от местна фирма(безплатно) до локален офис на "Еконт" и те да го доставят в България. Схемата е тествана и работи.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #4

    Re:Пълно разочарование от вносителите на Yamaha

    Работи,със сигурност но цените им са високи(на Еконт) . Аз съм ползвал www.bukkk.com ,няма проблеми с тях.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 01-01-13, 15:04
  2. Пълно интегриране на сайт зад домейна co.cc
    От niks във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-10, 21:41
  3. За вносителите на клими в България
    От GalinBelos във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 27-01-08, 22:26
  4. Пълно лунно затъмнение на 3 срещу 4 март
    От prt във форум Коментирай новина
    Отговори: 27
    Последно: 04-03-07, 16:44
  5. Е това вече е пълно безобразие!
    От TRENDS във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 05-04-03, 01:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе