Резултати от 1 до 3 от общо 3

Пълно интегриране на сайт зад домейна co.cc

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    3
    #1

    Пълно интегриране на сайт зад домейна co.cc

    Здравейте

    Дайте съвет как да интегрирам(скрия напълно) сайт зад домейна co.cc, подобно на този http://www.kulturizam.co.cc/

    Регистрирах си домейн в co.cc, но при зареждането на сайта и при поставяне на мишката върху линковете към отделните страници долу в статус бара ми показва връзки към реалния домейн а не към co.cc

    В настройките от административния панел съм отменал опцията за скриване на сайта но явно това не е достатъчно, има и други настройки които не съм пробвал.

    Примерно реален домейн xxx.free.bg стои зад домейна xxx.co.cc но се вждат линковете към страниците така:

    xxx.free.bg/index.html
    xxx.free.bg/about.html

    Аз искам да се виждат така :

    xxx.co.cc/index.html
    xxx.co.cc/about.html

    както е тук: http://briz3.co.cc/

    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Пълно интегриране на сайт зад домейна co.cc

    Интегриране Не виждам сайта които си предложил да е "интегриран". Просто домейна сочи хоста.
    Не съм запознат с тези домеини co.cc, но това се прави, като в домеина се посочат DNS на хостинг сървъра, а на хостинг сървъра се декларира, при заявки за дадения домеин, трябва да се отваря опреден сайт на сървъра...
    Ако обаче, сайта се намира на безплатен сървър от типа на hit.bg това няма как да стане. Едиствено с iframe, но тогава когато застанеш на даден линк пак ще се вижда реалния адрес...

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    3
    #3

    Re:Пълно интегриране на сайт зад домейна co.cc

    Ясно

    А на блогове с платформи блогспот и уърдпрес има ли някакъв шанс да се извлечат DNS на хостинг сървъра и да се посочат в домейна co.cc или задължително трябва да е платен хостинг

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пълно разочарование от вносителите на Yamaha
    От lansling във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 26-02-11, 13:45
  2. Продавам 3 домейна
    От armani` във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-02-09, 01:20
  3. Най-старите 100 .COM домейна
    От DoRa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 27-02-07, 11:54
  4. проблем с домейна
    От lstoykova във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-05, 17:26
  5. Е това вече е пълно безобразие!
    От TRENDS във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 05-04-03, 02:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе