Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

Pioneer или Sony?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    37
    #31

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Имам същите sony-та и мога да ти кажа че съм доволен от тях но само от големите.Малките не струват, ако си решил да ги взимаш препоръчвам ти само предните продават ги и отделно

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #32

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Цитат Първоначално публикувано от bios
    Просто подкрепете мненията си с някой друг линк (чужд), така ще имат тежест. А не "тук сме го обсъждали много пъти", това не значи нищо.
    Колега,
    след като за теб мнението от някой "чужд" сайт е по-добро,не разбирам защо пишеш тук?
    Не знам с какви линкове,някой може да ти потвърди,че едни колони за него свирят, по-добре от други.Повечето колеги тук искат да те предпазят,да не ти излезне евтиното скъпо.И не мисли,че тук е като с обективите,да ти направи някой тест в лаборатория,да видиш снимка на кроп и т.н. и айде ето я оценката му.
    А за обсъждането,ами точно това е идеята на форума и щом това не значи нищо за теб ............................

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    71
    #33

    Re:Pioneer или Sony?!?

    kristian_nk,

    Колега,

    Вземи прочети темата отново, ама тоя път бавно та да я осмислиш. След това ми обясни къде точно искам линк за това как свирят дадени говорители? Поисках линк за други твърдения, ама както и да е.

    А като толкова искаш, ето коментари и оценки на хора които найстина са имали тези тонколони и този усилвател:
    http://alatest.com/reviews/speaker-r...#partner:50472
    http://alatest.com/reviews/receiver-...-132660667,86/

    Като прочетеш мнението на "Експерта", става ясно що за експерти са ... иначе оценката щеше да е още по-висока.

    Bien85, al_g_hr, благодарско!

    Малките ще ги взема, че после с още едни предни (но по-късно ще го мисля какви) да стане 7.1. Те и без това струват 70-80лв. но за старт са добре.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319548540[/time]_________________________________________________

    Че забравих,

    kristian_nk, ако прочетеш темата ще видиш, че ходих да чуя колоните, да видя усилвателя и т.н. след което отново имаше човек който ми казваше "да ги чуя на живо". Това какво ти говори?

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #34

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Даа, хората от alatest са се произнесли - най-добрите са тогава.
    Замисли колко от хората, имащи и написали впечатления за тези колони са чували и други по-добри модели.
    Аз мога да ти дам десетки хора, които са супер доволни от 5.1 системи Нео за 250 лв. Това прави ли ги добри изобщо или за теб?
    Единствения начин да разбереш дали ще ти харесат е да ги чуеш сам. И то не за 2-3 минути в Технополис, а с твои дискове, различни типове музика, да сравниш с други модели и тогава да прецениш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    71
    #35

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Отново съм съгласен с теб lazarus18!
    Но пак идва проблема в парите. Десетки пъти го казвах, ще го кажа отново - дайте ми решение аналогично на това, а не по-скъпо. Както вече стана ясно (десетки пъти), за тия пари толкова и по-хубаво (за тази сума) няма. Кое от тези 2 изречения не разбирате?

    И ти почна с технополис, не съм ходил там.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #36

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Разбрах те и се съгласих с теб отдавна. Това е положението.
    Просто не разбрах смисъла на положителната еценка в линка. alatest е един лаишки сайт, където всеки може да напише какво мисли за всеки продукт, те осредняват стойностите и се произнасят. Реално не са виждали никой от продуктите там, нито имат ценза да ги оценяват.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    71
    #37

    Re:Pioneer или Sony?!?

    ааа, смисъла е никакъв. Пича говореше за линкове с оценки, просто му го дадох. То, както каза ти, това си е лаишки сайт. Е, има и по едно ревю на уж експерти, ама според мен не са такива - съдейки от ревюто му за ресийвъра.

    То заради това се обърнах към Вас.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #38

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Ами аз го осмислях,няколко пъти ,докато реша да пиша
    Аз ти дадох примера за колоните,но той важи в пълна сила и за ресийвъра.Веднага ще ти дам пример,че за едни Pioneer е супер,за други не,защото в ниските замазвал-това са мнения от чужди форуми,които съм чел.За Sony,пък че освен високия им клас, всичко друго е .......А за Denon 1911/1912 ,в Whathifi,му дават 4 от 5,но много хора не са съгласни и за тях е супер.Спирам с примерите,дано сега си ме разбрал.
    За мен беше неуместно,да се изказваш,че обсъждането тук не значи нищо.
    Щом си ги чул,ти най добре,ще си решиш,кое ти звучи по-добре.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    71
    #39

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Под "не значи нищо", имах друго предвид, а не обсъждането на техниката.

    Ако нямаше значение, нямаше да пиша и да се допитвам до Вас!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    19
    #40

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Здравей! До скоро ползвах Pioneer vsx-ax5i /от известно време не работи/,но доста по висок клас от това което си набелязал,много доволен от марката въпреки дефекта, ресивъра свирише страхотно дори в стерео поне за моя вкус.Слушал съм от ниските класове,много зле.Когато съм изграждал моята система/все още не е завършена/,съм купувал нещата последователно.Та идеята ми е защо не купиш нещата на части.Примерно за този бюджет можеш да вземеш читав Denon,който да ползваш с някакви временни колони/ако имаш нещо подходящо/ и последствие да добавяш компоненти. Относно разликата м/у компютър или hd player за филми повярвай разликата е огромна .Гледам в момента филми на компютър с четириядрен процесор ,мощна видеокарта Ati,но когато включих към проектора един WD HD live на приятел, който плеър ако не се лъжа в момента струва около 180 лв.разликата беше очевадна в полза на WD,като се има в предвид,че това е един от плеърите в ниския клас.Мисля,че хората от форума ще подкрепят до голяма степен казаното от мен макар,че в крайна сметка решението изцяло е в твои ръце.Успех!

  13. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #41

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Pioneer разбира се .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    19
    #42

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Pioneer

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    71
    #43

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Изтеглих си един филм и по случайност видях надписа: Dolby TrueHD 7.1, а се сещам че в началото на темата се говореше по този въпрос, че нямало такива филми... ее има

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    76
    #44

    Re:Pioneer или Sony?!?

    Има да,в Zamunda започнаха да се срещат все по-често от по 6-8GB със HD звук.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #45

    Re:Pioneer или Sony?!?

    6-8GB с HD звук? Едва ли? Има много такива релийзи, но са или ремукси или пълни BD.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. SONY vs. Pioneer ресийвър + колони.
    От Arkadietz във форум Аудиотехника
    Отговори: 10
    Последно: 01-12-16, 09:54
  2. pioneer PDP482XD KURO или sony KDL-40D3500
    От mitko_dd във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 19-07-08, 18:32
  3. Sony ili Pioneer
    От skalata6290 във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 26-07-07, 12:38
  4. Избор на AV Ресивър: Sony vs Pioneer
    От bicubic във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 12-12-06, 17:16
  5. DVD-RW:Teac,Sony,LG 4040 ili Pioneer A06
    От breiii във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 01-01-04, 23:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе